Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(MoonDark @ 2009 08 25, 08:51)
aš čia kažkurioje žinutėje užskaičiau, kad stiklainius galima plauti soda. Ar čia tiesiog su sodos milteliais tiesiogai, ar tirpalas koks daromas?  g.gif

Tiesiogiai.Paimi ant drėgnos šluostės užsiberi,iššveiti,išplauni.
Mano sesė tokiu būdu net vonią pradėjo valyti-sako,ekologiškiau ir pigiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2009 08 25, 09:09)
Tiesiogiai.Paimi ant drėgnos šluostės užsiberi,iššveiti,išplauni.
Mano sesė tokiu būdu net vonią pradėjo valyti-sako,ekologiškiau ir pigiau  biggrin.gif



Oooo...dekui 4u.gif reiks pabandyt ir vonia pasveist mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2009 08 25, 09:09)
Tiesiogiai.Paimi ant drėgnos šluostės užsiberi,iššveiti,išplauni.
Mano sesė tokiu būdu net vonią pradėjo valyti-sako,ekologiškiau ir pigiau  biggrin.gif

as ir pradejau kriaukle su soda pasveitinet biggrin.gif ir tik del ekologijos, kazkaip visur tik chemija chemija, o stiklainius as visada tik su soda valau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2009 08 24, 17:21)
O man nebala su svogunais, ju net nenuplikau. Tiesiog supjaustau ir i stiklaini

klaida, pagal kokį receptą čia marinavai? Labai jau gražiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
O galetumete pakartoti naujokei koki nesudetinga recepteli? blush2.gif megstame bulgariskus agurkelius, taciau pati niekada nedariau.
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 25, 12:01)
O galetumete pakartoti naujokei koki nesudetinga recepteli?  blush2.gif megstame bulgariskus agurkelius, taciau pati niekada nedariau.
Aciu.  4u.gif


Sveika! 4u.gif As pati siais metais viska pirma karta marinuoju ir konservuoju ax.gif Isbandziau as viena recepteli bulgarisku agurkliu. Niu, zinok jau taaaaip skaniai gavosi bigsmile.gif Kadangi dariau pirma kart, tai dariau is puses normos ir jau baigiam juos suvalgyti doh.gif Tai siandien vel juos marinuoju thumbup.gif O autore sio receptuko yra Glacee ir cia receptas Dariau "Bulgariski agurkeliai Nr. 2" Tiesa, kad pirsciukus ne taip stipriai nudegint, tai as dejau gumines pirstinaites.
Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 08 25, 13:24)
Sveika!  4u.gif As pati siais metais viska pirma karta marinuoju ir konservuoju  ax.gif Isbandziau as viena recepteli bulgarisku agurkliu. Niu, zinok jau taaaaip skaniai gavosi  bigsmile.gif Kadangi dariau pirma kart, tai dariau is puses normos ir jau baigiam juos suvalgyti  doh.gif Tai siandien vel juos marinuoju  thumbup.gif O autore sio receptuko yra Glacee ir cia receptas Dariau "Bulgariski agurkeliai Nr. 2" Tiesa, kad pirsciukus ne taip stipriai nudegint, tai as dejau gumines pirstinaites.
Sekmes!  4u.gif


Ir as pirma karta bandau... drinks_cheers.gif
Dekoju uz nuoroda, bandysiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sirse @ 2009 08 25, 11:26)
klaida, pagal kokį receptą čia marinavai? Labai jau gražiai atrodo  4u.gif

Marinato receptas paprastas:
1l vanduo, 2 saukstai druskos, 1 saukstas cukraus ir 5 saukstai acto (arba 1 saukstas acto esencijos). Viskas, o turini sudaro tas, ka turiu. Gali buti ir pomidorai, ir agurkai, ir paprika, ir svogunai. Kazkada ir kopustu smulkiai pjaustytu buvau idejusi.
2 kart uzpilu marinata ir zemyn dangteliais para laikau siltai.
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2009 08 23, 14:47)
Jau kelintus metus, kai turiu daug agurkų, juos rauginu taip:
Agurkai agurkuose

10 kg pernokusių (nebūtinai) agurkų sutarkuoti burokine tarka. Įberti 700 g druskos. Pridėti krienų lapų, serbentų lapų, česnako skiltelių.

Tą masę emaliuotame inde sluoksniuoti su „čielais“ agurkais.

Paslėgti ir laikyti vėsiai rūsyje. Žiemą labai skanu.

Kiti ir masę vartoja sriuboms, aš – tik agurkus  smile.gif

thumbup.gif labai įdomus receptas, neteko tokio girdėt, rytoj išbandysiu. Manau, kad ta masė tikrai puikiai tiks sriuboms, tik gal tuos lapus reiks išgrėbt g.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jovituxss @ 2009 08 15, 19:23)
na ir aš parašysiu savo receptuko gal kur ir buvo bet lyg ir nepastebėjau.labai greitas paprastas agurkeliai aštrūs traškūs,ir mano šeimyna geresnių neatranda.

Išplaunu stiklainius  su soda perskalauju labai karštu vandeniu NEkaitinu.
dideliame dubenyje nuplaunu agurkėlius,tame pačiame dubenyje užpilu ant jų verdančio vandens.palieku kol į stiklainius pridedu : krapų,dvi sk. česnako,griežinėliais stambiai pjaustyto svogūno (dedu daugiau nes jie ypač skanūs marinuoti) užsikaičiu marinatą: 1 litrui vandens -1šaukštas su kaupu druskos  3 šaukštai cukraus 200 ml acto truputį lauro lapų ir juodų pipirų.Sudedu agurkėlius į stiklainiukus pilu verdantį marinatą ir iškart užsuku.Viskas.Jokių perpylinėjimų jokių kaitinimų.niekada nėra nušovę ar net pabalę.Visi kas paragauja prašo šito receptuko ir dėl agurkėlių ir dėl svogūnų skonio.Gal ir jum patiks.Skanaus.

be populiariųjų Uspaskich, Bulgariškų ir su garstyčiomis, man dar labai patiko ir šis gana paprastas receptas, gan švelnaus skonio agurkėliai gaunas ir svogūnas labai paskanina thumbup.gif
Atsakyti
Aš,norėčiau pasiūlyti agurkų salotos žiemai.
Esu dariusi jau ne vieną sykį,gerai stovi,ir žiemą labai gerai sueina
Reikia:
4kg agurkų,
stiklinė aliejaus,
0,5 stiklinės acto,
(9% },
pora šaukštų cukraus,
pora šaukštų druskos,
krapų nemažai,pipirai,lauro lapai,
Supjaustytus griežinėliais agurkus ir prieskonius,aliejų, druską,cukrų, sudėti į puodą ir palaikyti 12val..
Paskui pakaitinti iki virimo,nukelti nuo ugnies ,sudėti į stiklainius ir,uždaryti metaliniais dangteliais.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 08 26, 08:38)
Aš,norėčiau pasiūlyti agurkų salotos žiemai.
Esu dariusi jau ne vieną sykį,gerai stovi,ir žiemą labai gerai sueina
Reikia: 
4kg agurkų,
stiklinė aliejaus,
0,5 stiklinės acto,
(9% },
pora šaukštų cukraus,
pora šaukštų druskos,
krapų nemažai,pipirai,lauro lapai,
Supjaustytus griežinėliais agurkus ir prieskonius,aliejų, druską,cukrų, sudėti į puodą ir palaikyti 12val..
Paskui pakaitinti iki virimo,nukelti nuo ugnies  ,sudėti į stiklainius ir,uždaryti metaliniais dangteliais.

Tikrai puikus receptas! Daugelį metų ir aš pagal jį darau. Tik aš užsukamus dangtelius naudoju.
Atsakyti
klaida, ačiū 4u.gif



QUOTE(regna @ 2009 08 26, 07:38)
Aš,norėčiau pasiūlyti agurkų salotos žiemai.
Esu dariusi jau ne vieną sykį,gerai stovi,ir žiemą labai gerai sueina
Reikia: 
4kg agurkų,
stiklinė aliejaus,
0,5 stiklinės acto,
(9% },
pora šaukštų cukraus,
pora šaukštų druskos,
krapų nemažai,pipirai,lauro lapai,
Supjaustytus griežinėliais agurkus ir prieskonius,aliejų, druską,cukrų, sudėti į puodą ir palaikyti 12val..
Paskui pakaitinti iki virimo,nukelti nuo ugnies  ,sudėti į stiklainius ir,uždaryti metaliniais dangteliais.



O actą kada pilti ? ax.gif
Atsakyti