Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(Totore @ 2010 08 08, 11:29)
Sveikutes gaspadines  smile.gif  Norejau pasiteiraut, o kai uzpilinejat tris kartus stiklainiuose agurkelius tai:



Totore,
noriu tavęs paklausti,kodėl tu agurkus dedi į tą setkutę?
Ir,kodėl tiek kartų užpylinėji}?
\
labai ydomu!

Ar neužtenka vieną kartą nuplikint o kitą sykį užpilti marinatu.

Pasidalink,ydomu.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 07, 15:43)
Gal perkaitinot  g.gif man pagal sita recepta visad gaunasi normaliai...  g.gif

o sakykit jus tą marinatą kaitinat ir užpilat šaltą marinatą ant agurk?.aš kaitinau marinatą gal dėl to nesigavo??? help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 08 08, 11:13)
Totore,
noriu tavęs paklausti,kodėl tu agurkus dedi į tą setkutę?
Ir,kodėl tiek kartų užpylinėji}?
\
labai ydomu!

Ar neužtenka vieną kartą nuplikint o kitą sykį užpilti marinatu.

Pasidalink,ydomu.


Ne visai taip mane supratote schmoll.gif
As koncervavime naujoke, tai aiskinuosi sterilizavimo (ar kaip ten vadinas) budus (AS ZINAU KOL KAS 3 VARIJANTUS IR GALVOJU KOKS IS JU BUTU GREICIAUSIAS, SAUGIAUSIAS (del nusiplikymo) IR PATIKIMIAUSIAS):
a ) sukisi zalius agurkus i stiklainius ir juos 2-3 kartus uzpilineji verdanciu skysciu;
b ) zalius agurkus dubenyje uzpilti verdanciu vandeniu ir palaikyti 10 min. po to sukist i stiklainius;
c ) zalius agurkus sukist i sietkele, ja imest i verdanti vandeni, palaukt kol prades eit burbuliukai (DEL KAITINIMO TRUKMES NESU TIKRA, TODEL JUSU PATARIMO IR KLAUSIU blush2.gif ), su sakute pagaut sietkele ir istraukt agurkus, juos iskratyt i dubeni, kiek pravesusius (kad eitu paimt) sukist i stiklainius (nereikia vandens is dubens nupilinet arba gaudyt agurku kaip b varijante).

O gal dar koki buda zinote ? (Su mazesne tikimybe nusiplikyt rankutes ax.gif , nors pirmakart darbuotis bandziau su senom odinem pirstinem - nebaisu, kad rankas nusiplikysiu, stiklainis neslysta, o ir jei suslaptu negaila mirksiukas.gif thumbup.gif )

Pasirodysiu as jums, kaip baltaranke princese, sauganti savo rankeles blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif , Žiūriu įkarštis pas jus agurkų marinavimo. mirksiukas.gif Gal, sakau, kam praverstų receptukas užsistovėjusius agurkus kad sunaudot, o tai grįžau iš Palangos- agurkų krūvos, ne man vienai taip turbūt nutinka schmoll.gif Taigi:
Į vieno litro talpos švarų stiklainį sudedame griežinėliais pjaustytus agurkus(gali būti ir peraugę), po 4 arb.š.cukraus ir druskos, po 4 valg.š.aliejaus ir acto(aš aliejaus kartais mažiau pilu-skonio negadina), kelis grūdelius kvepiančiųjų pipirų, lauro lapelį, krapų.Viską užpilame verdančiu vandeniu.Stiklainius sustatome į didelį puodą ir, uždengę dangteliais pakaitiname, kol agurkai pradės keisti spalvą.Tada stikainius griebiame lauk, užsukame dangtelius.Viskas ax.gif Man patinka, bet tai , aišku, skonio reikalas. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muse+: 08 rugpjūčio 2010 - 15:55
Paskaičiau čia kažkurios merginos žinutę, kuri nežino kaip agurkus užpilinėt - vandeniu, ne vandeniu... ax.gif Vienu žodžiu, aš agurkus, visus tris kartus, užpilinėju tik MARINATU. Pirmą sykį girdžiu, kad pirmus du vandeniu, o trečią kartą marinatą užpilti. doh.gif Nu man taip įdomiai atrodo tas agurkų plikymas - totali terlionė ir laiko gaišimas lotuliukas.gif Ir skonis būna kaip išvirusių. Nu kiekvienam savo. doh.gif
Atsakyti
Mano mama tai pirma karta uzpila verdanciu vandeniu, o antra karta marinatu ir uzsuka. As tarkim su garstyciom du kart marinatu uzpilu ir uzsuku. Pagal kita recepta - kaitinu.
Atsakyti
nezinau ko tuoliau skaitau tuo toliau lankos:( is esmes Pirma sudeti reikia nuplautus agurkus, i stiklainius kuriuose jau ideti norimi, menami prieskoniai. tuomet stiklainiai uzpilami is arbatinuko verdanciu paprastu vandeniu ir laikomi 10-15 min. Tada tas vanduo nupilamas i puoda Tuscia be Jokio marinatu; vanduo pridedamas norimu prieskoniu ir uzverdamas - cia jau marinatas 4u.gif ir tas vadinamas pirminis marinatas uzpilamas ant nuplikytu agurku ir laikomas 3-10 min. ir Jau pats marinatas Antrinis supilamas i tuscia puoda ir dar karta uzvirinamas ir Vuoalia Supilam ir Uzsukam; Koldra karstiem stiklainiam - pats tas nakties migis 4u.gif P.S. negalejau nepakomentuoti g.gif
Atsakyti
Yra ivairiu variantu. O kaip ir kiek kartu ten uzplikysit tuos agurkus - ner skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 08, 20:57)
Yra ivairiu variantu. O kaip ir kiek kartu ten uzplikysit tuos agurkus - ner skirtumo.

rugiagele tu gal gali kokia nuorodele merginom sukurti na kaip pamokele, ar pamokel i yotoube ar kazka pan., tai pradzimokslis naujokems butu naudingas, deja as per mazylius nieko nespeju, o dar tie elektro trikdziai:((
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 08 rugpjūčio 2010 - 20:27
QUOTE(georgiana @ 2010 08 08, 21:27)
rugiagele tu gal gali kokia nuorodele merginom sukurti na kaip pamokele, ar pamokel i yotoube ar kazka pan., tai pradzimokslis naujokems butu naudingas, deja as per mazylius nieko nespeju, o dar tie elektro trikdziai:((


Kad zinok as pati tokia konservuotoja tik trecius metus smile.gif tai irgi kaip naujoke. Bet zinoma galesiu ka nors sukurti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 08 08, 19:51)
nezinau ko tuoliau skaitau tuo toliau lankos:( is esmes Pirma sudeti reikia nuplautus agurkus, i stiklainius kuriuose jau ideti norimi, menami prieskoniai. tuomet stiklainiai uzpilami is arbatinuko verdanciu paprastu vandeniu ir laikomi 10-15 min. Tada tas vanduo nupilamas i puoda Tuscia be Jokio marinatu; vanduo  pridedamas norimu prieskoniu ir uzverdamas -  cia jau marinatas 4u.gif ir tas vadinamas pirminis marinatas uzpilamas ant nuplikytu agurku ir laikomas 3-10 min. ir Jau pats marinatas Antrinis supilamas i tuscia puoda ir dar karta uzvirinamas ir Vuoalia Supilam ir Uzsukam; Koldra karstiem stiklainiam - pats tas nakties migis 4u.gif P.S. negalejau nepakomentuoti g.gif


Sirdingas dekui uz atsakyma, butent tokio tikslumo ir norejau smile.gif
Juk negali pyniu ir kiaurarasciu megzti, kai nezinai kaip ant virbalu akis sumegzti mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Totore @ 2010 08 09, 00:08)
Sirdingas dekui uz atsakyma, butent tokio tikslumo ir norejau  smile.gif 
Juk negali pyniu ir kiaurarasciu megzti, kai nezinai kaip ant virbalu akis sumegzti  mirksiukas.gif  biggrin.gif

sekmes, nera uz ka 4u.gif
Atsakyti