Įkraunama...
Įkraunama...

Juostos

sumaniau nusiausti juosta, bet esu aududi tik mokykloje, ant knygos, nebeatsimenu, kaip ten reikia u=sideti tuos siuliukus.
Gal kas audziat? 4u.gif Gal patartumet? O kaip ten vejamos su tom kaladeemis? Gal kokia nuooda kas galetumet duoti? aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 19 balandžio 2010 - 18:50
Juostas galima ne tik austi bet ir risti is siulu, tai trumpiau uztrunka, atrodo paprasciau, bet ir labai graziai wink.gif Jei idomu galiu parasyti moters kontakta, kuri ismokytu.
Atsakyti
QUOTE(jilin @ 2009 08 24, 08:50)
Juostas galima ne tik austi bet ir risti is siulu, tai trumpiau uztrunka, atrodo paprasciau, bet ir labai graziai wink.gif Jei idomu galiu parasyti moters kontakta, kuri ismokytu.

taip, zinau, kad yra visokiu budu smile.gif , as mokejau tik vienu budu, bet ir to nebemoku... blush2.gif
uz kontakta busiu dekinga 4u.gif bet as Siauliuose...
Atsakyti
Nerandu nė vieno būdo, kaip greit ir paprasčiausiu būdu nuausti juostelę verysad.gif
Atsakyti
juostos pynimas

juostos pynimas

audimas ant rėmo
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2010 04 19, 21:14)

thumbup.gif ačiū labai. Tas pirmas metodas visai nesudėtingas atrodo, pabandysiu.
Atsakyti
Aš audžiu iš karoliukų. Tai gan kruopštus darbas ir reik turėt kantrybės. Esu nuaudusi sau daugiau nei pusę diržo... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
As pinu juostas tautiniam kostiumui, taip pat audziu juosteles mirksiukas.gif
Jei reikes patarimo - klauskit wink.gif
Atsakyti
Rassa, tai gal galetumet parasyti, koks budas lengviausias pradziamokslems? Girdejau, kad kaladeles naudojamos...Koks tai butu principas?
butu idomu jusu darbus isvysti... bigsmile.gif
Atsakyti
Yra dar tokia nebloga knygutė "Vytinės juostos". Jau seniau leista, platinta. Bet, manau, dažna mokykla turėtų jų turėt. Pasišnekinkit kokį mokinuką, kad iš bibliotekos parneštų. Ten ji nestora - galėsit ir atsišviest, ką labai sudomins.
Išties, tas audimas kaladėlėmis labai senovinis ir verta jį gaivinti. O kaladėles irgi nesunkiai galima iš parankinių medžiagų pasigamint. Tik va suvėrimas blink.gif doh.gif
Bet kai jau susiveri - dirbasi greitiai.
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2009 08 23, 23:08)
sumaniau nusiausti juosta, bet esu aududi tik mokykloje, ant knygos, nebeatsimenu, kaip ten reikia u=sideti tuos siuliukus. 
Gal kas audziat?  4u.gif Gal patartumet? O kaip ten vejamos su tom kaladeemis? Gal kokia nuooda kas galetumet duoti? aciu 4u.gif



Laba,
Esu lankiusi tokius kaip kursus (praktiskai kaip individualias pamokas) Vilniuje Tamosaiciu galerijoje (Dominikonu 15). Ten ismokau ne tik visokias juostas austi, bet ir staklemis... Tik dabar biskuti krize, turiu daug dirbti, tai uzmeciau truputi audimo reikalus...
Bet galit ir siaip nueiti i ta galerija pasiziureti tautiniu rubu, ten ekspozicijos nemokamos, tik darbo laikas keistokas : pirm-antr nedirba, trec-penkt 12-18val, o sest 12-16val
Atsakyti
Siandien narsydama po interneta radau juostu austu moderniomis zakardinemis staklemis. Kas tai per dalykas? Kuom skiriasi paprastos stakles ir zakardines stakles? 4u.gif
Atsakyti