Įkraunama...
Įkraunama...

Uteniškės gelininkės paplepėkime

QUOTE(2jolitka @ 2010 02 25, 17:50)
sveikutes. kaip jums ciuozykla patinka doh.gif kada gi pavasaris ateis?nesikala mano paprikos ir baklazanai,nors jau nemazai laiko praejo,sejau17d g.gif



Šiandien Delfyje skaičiau kad pavasaris tik balandžio menesį ateis 4u.gif
Mano kelios paprikos kur buvo sėtos vasario 5 dar nesudygusios, tai jaučiu reikes kitas sėklytes pasėt, o kur sėtos vasario 17d. tai jau sudygo kelios.

Merginos, ar auginate kurios vienmečius vijoklius? Man tokių gražių yra, jie auga greitai, nuo kaimynų akių paslepia ax.gif
Pasėjau kobėja, bet aju savaitės nesudygsta niekaip. Dar purpurinių sukučių pasėjau, tai jie jau stiebiasi smile.gif
Atsakyti
O as surfinijas tik dar pasejus nespeju siemiat juodai doh.gif uzsivertus saldainiu medeliais siemiat bet p sio savaitgalio manau bus ramiau nes ryt mugej dalyvaut ruosiuos tuomiat as cia paplepet dazniau uzsuksiu 4u.gif
Atsakyti
Žalioje stotelėje jau daigeliais prekiauja thumbup.gif
Atsakyti
O kokiu jau yra ir gal kainas zinot?
Atsakyti
gėličių visokių, aš tik pelergonijas pirkau svirančias po 3,50
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 02 26, 15:49)



Pasėjau kobėja, bet aju  savaitės nesudygsta niekaip. Dar purpurinių sukučių pasėjau, tai jie jau stiebiasi  smile.gif

as kobeja pernai auginau violetiniais ir rausvais ziedais,sejau geguzes men tiesiai i dirva
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2010 02 28, 12:46)
as kobeja pernai auginau violetiniais ir rausvais ziedais,sejau geguzes men tiesiai i dirva


Laba. O man dirvoj niekada nesudygsta verysad.gif . Sėju į puodelius ir anksti, į gėlyną pernešu jau nemažas. Labai patinka kobėja wub.gif . O šiemet pasėjau Pasiflorą wub.gif . Dar nesulaukiu, nors tik antra savaitė dar.
Atsakyti
oi merginos siandien ir as plusau pasejau petunijas,celiozijas,naslaites .
Kobeja siemiat ir pameginsiu pasiset,seip is vijokliniu sparnuotaja tumbergija ir purpurini sukuti visada seju mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kobėja viena jau isdygo bigsmile.gif . Pasėjau 4 seklytes ,tai laukiu gal ir kitos pasirodys.
Atsakyti
Rytj ir as Kobeja pasesiu ,paziuresiu ar sudigs:)
Atsakyti
Merginos, gal kuri bandėt iš sėklų išsiauginti kaktusų? Buvo labai įdomu ar įmanomas toks dalykas, pasisėjau sėklytes ir ką gi - sudygo smile.gif . Dar ne visos, bet gal koks trečdalis. Dabar būna vazonėly pridengtos maišeliu, bet kai visos sydygs reiks nudengti? Gal pasidalinsit kuri patirtim ax.gif ?
Atsakyti
RIMUTE 7,
su pasiflora turek kantrybes,as kelis kartus sejau ir vis nesudygdavo,o pernai pasejau ir gal po kokiu geru dvieju menesiu daigeliu sulaukiau,kiek zinau tu mazyciu seklyciu nereikia uzberti ir visad sviesiai laikyti reikia
kaktusus esu irgi sejus,isdygo nedaug ir buvo 2rusiu,ant pakelio buvo ivairus nupiesti
KARALYSTE,
kada naslaites zydi,kai dabar pasejai g.gif as seju apie jonines,tai rudeni prazysta arba tik kita pavasari
Atsakyti