Įkraunama...
Įkraunama...

Uteniškės gelininkės paplepėkime


[quote=rimute7,2010 02 11, 21:58]
Sveikos. Ir aš labai laukiu pavasario, nes rudenį gavau Davido budlėjų atžalų wub.gif . Truputį neramu, kaip joms pasisekė peržiemoti? Tikiuosi, kad nesušąlo, nes truputį pridengiau eglišakėm ir sniegu šiek tiek apkasiau g.gif . Oi, kaip bus smagu suleisti rankas į žemę mirksiukas.gif
[/quote

Labas 4u.gif Kaip Davido budleja perziemojo? Zadu pirkti,tai idomu kaip sia ziema atlaike g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

a si ziema negailestinga man buvo issalo daug roziu ,raudona ir melyna raganes issao,pjeris mylimas krumelis issalo,ozeksniai keli issalo kaip bebutu keista Lastune-kampsisi gyva blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Teruke @ 2010 04 24, 10:46)


Labas 4u.gif Kaip Davido budleja perziemojo? Zadu pirkti,tai idomu kaip sia ziema atlaike g.gif



Laba. Prieš keletą dienų apėjau, dar nieko nesimato. Pernykščiai daigeliai ar tai nušalę ar nudžiūvę, bet sausi. Gal išleis pažastinius ūglelius, nes maniškės dar labai mažos, vos sprindžio dydžio? Tikiuosi, kad peržiemojo ir atsigaus, žiemą buvau apklojus eglišakiais, apkasus sniegu. Laukiu g.gif ...
Atsakyti
Sveikutes merginos kaip jusu gelyneliai laikosi?
Atsakyti
Sveikos. Labai susižavėjau augaliuku K A T A L P A. Gal kas turite ar daigelių ar sėklyčių. Labai norėčiau nusipirkti. cool.gif
Atsakyti
Laba. Mano Davido budlėja peržiemojo smile.gif . Pernykščių daigelių viršūnės nušąlo ar nuvyto, neaišku, bet jau leidžia atžalytes iš kotelių thumbup.gif . Jau 1 cm ilgio .
Atsakyti
O mano raganes ir rozes siemiat taip issalo kraupiai kad sirdi skauda net tai is to sielvarto leidau sau prasenest po medelina nusipirkau dvi veigeles balta ir raudona kiskiakrumi rozini, magnolija purpurine smile.gif tai taip linksma ant sirdies tik piniginei liudniau:)

merginos gal kas dar norit petuniju svyranciu benary vokiskos seklos krumiukai nuskabiti matos kaip sakojasi ir kad bus krumeliai nemazi daug sakuciu ziedukus nugnybiau kad butu grazesni po trys lt parduodu jei susidarytu uzsakymukas i utena nuvesciau g.gif
Atsakyti
Rytoj isvyka i Utena gal kuri noretu dar svyranciu petuniju nusipirkti ar saldainiu medelio reikia tai mielai i az
Atsakyti
Na kaip gi jusu gelyneliai laikosi , kai taip lyja?
Atsakyti
Sveikos, gal keiskimės augalėliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2010 07 20, 15:18)
Sveikos, gal keiskimės augalėliais smile.gif



Ka siulai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2010 07 20, 16:25)
Ka siulai? ax.gif


pasidalinti galėčiau šiais augalais: Heichera (rožinė), autbrete, šiliniu gvacdiku, vienadienėmis ir kt. Tiesiog labai rūpi kuo daugiau rūšių turėti, nusibodo turguje pirktis, juk galima būtų visoms, mylinčioms gėles, pasikeisti bigsmile.gif
Atsakyti