Įkraunama...
Įkraunama...

Uteniškės gelininkės paplepėkime

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 31, 11:37)
Turiu atliekamų pomidorų daigų - Čudo svieta, vėliau turėsiu pukuotukų, japoninis triufelis kelis daigus, ir dar kelis kitų rūšių, keisčiau į paprikos - nei viena nesudygo, ar baklažano, ar šiaip į kokios gėlytės auginėlį, kambarinės ar daugiametės.

labai noreciau po daigeli tu pomidoriuku blush2.gif tik belieka sugalvoti,ka mainais...paprikos mano tik mazytes dar,siemet is trecio karto siaip ne taip isdygo,jei tiktu tokios,tai galeciau kelias,taip pat sanpauliju is lapo pridauginau melynos spalvos,taip pat amarilis baltas su raudonu dideli vaika turi,krinas irgi.
jei dar turi daigu arba kas domina,ka paminejau,rasyk,geriau i AZ
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2011 04 03, 16:06)
labai noreciau po daigeli tu pomidoriuku blush2.gif tik belieka sugalvoti,ka mainais...paprikos mano tik mazytes dar,siemet is trecio karto siaip ne taip isdygo,jei tiktu tokios,tai galeciau kelias,taip pat sanpauliju is lapo pridauginau melynos spalvos,taip pat amarilis baltas su raudonu dideli vaika turi,krinas irgi.
jei dar turi daigu arba kas domina,ka paminejau,rasyk,geriau i AZ

Sveiki, gerai, labai smagu, mielai keisčiau į papriką. Tai Jums vieną Čudo svieta, pukuotuką ir japoninį triufelį?
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 04 04, 18:01)
Sveiki, gerai, labai smagu, mielai keisčiau į papriką. Tai Jums vieną Čudo svieta, pukuotuką ir japoninį triufelį?

jo,tokiu neauginus,idomu isbandyt.kurioj Utenos vietoj gyvenat?mazu kaimynes busim smile.gif
Atsakyti
sveikos,
na ka jungiuosi prie jusu blush2.gif
pas mane ir paprika ir pomidorai labai gerai sudygo... bet pomidorai pradejo geltonuoti net neissivaizduoju kas jiem pasidare...
Atsakyti
Vakar ATIDARIAU saves kankinimo sezona isnesiau visas geles i siltnami .nes namie na nieko neauga kaip uzkeikta ir sviesos daug ir silta bet niekaip...tai vakar kuriau peciukeli siltnamyje ir teko nakti keltis pirma padeti malkeliu ojoj ryte septyni salcio buvo pas man tai begau i siltnami ryte kuliais ...
Atsakyti
http://www.supermama...?...5737&st=420
Gal kuriai gėlytės reikia? 424 postas ax.gif

Labukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2011 04 14, 08:48)
Vakar ATIDARIAU saves kankinimo sezona isnesiau visas geles i siltnami .nes namie na nieko neauga kaip uzkeikta ir sviesos daug ir silta bet niekaip...tai vakar kuriau peciukeli siltnamyje ir teko nakti  keltis pirma padeti malkeliu ojoj ryte septyni salcio buvo pas man tai begau i siltnami ryte kuliais ...


o jatau doh.gif na bet darbelio gero turi... tikekimes ne veltui g.gif
Atsakyti
Sveikutės, na man tai užkrautos palangės nelabai patinka, labai jau laukiu kol viską nešiu į lauką, karalyste, kaip augalėliai pernakvojo? ieškau pirkti rožinių auskarėlių, raganės, delfinų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 04 14, 20:38)
Sveikutės, na man tai užkrautos palangės nelabai patinka, labai jau laukiu kol viską nešiu į lauką, karalyste, kaip augalėliai pernakvojo? ieškau pirkti rožinių auskarėlių, raganės, delfinų bigsmile.gif



Isvakaro kuriau ir nakti apie pirma ejau pakrauti malkeliu ir viskas ciki piki.SI NAKTIS ZADA 7SALCIO NET NEJUOKINGA MAN
Atsakyti
gal kas turit pardavimui ar dovanojimui mirtos vaikeli?
Atsakyti
sveikutes,
padarem su MEDEILE mainus,esu labai patenkinta thumbup.gif gaila ,kad nebuvo galimybiu ilgiau snektelt....
kokiu veisliu braskes auginat?gal turesit kas daigeliu parduoti ar apsikeisti?
taip par domina avietes,gervuoges...gal kas turit parduot?


ARAM,neturiu mirtos
Atsakyti
o kaip aš džiaugiuosi thumbup.gif labai norėjau krino, ačiūkas tau bigsmile.gif
Papildyta:
2jolitka, galėsiu duoti kelis daigelius vijoklinės braškės Mount Everest, kai užaugins juos (tikiuosi užaugins, tik pora metų kaip turiu), tai kažkas apie liepos mėnesį, augina derlių iki spalio, visada turėsi vaikeliui braškyčių bigsmile.gif
Atsakyti