Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir antidepresantai, raminamieji vaistai

As geriau Mirtazapina ir Bupropiona, bet vos suzinojau, kad laukiuosi ir nutraukiau. Buvo 5 savaites nestumo. 4u.gif Labai tikiuosi, kad kudikis gims sveikas blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Aš irgi pastojau gerdama antidepresantus SEROXSAT,kaip sužinojau kad lakuiosi ,tai konsultavausi su psichetru.Man jis liepė nutraukti iškarto vardan vaikelio. Taip ir padariau,bet geriau pačioj pradzioj kokias 3-4savaites,nes nežinojau kad laukiuosi. Dabar užsirašiau pasidaryti genetinius tyrimus.Nes labai neramu kad geriau tuos vaistus verysad.gif kad tik būtų viskas gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune1: 28 liepos 2011 - 21:18
QUOTE(Ramune1 @ 2011 07 28, 21:17)
Sveikos merginos 4u.gif Aš irgi pastojau gerdama antidepresantus SEROXSAT,kaip sužinojau kad lakuiosi ,tai konsultavausi su psichetru.Man jis liepė nutraukti iškarto vardan vaikelio. Taip ir padariau,bet geriau pačioj pradzioj kokias 3-4savaites,nes nežinojau kad laukiuosi. Dabar užsirašiau pasidaryti genetinius tyrimus.Nes labai neramu kad geriau tuos vaistus verysad.gif kad tik būtų viskas gerai.


Kazkadaise, pries 8 metus, as irgi buvau tokioje padetyje- geriau seroxat, kol dar nezinojau, kad nescia, o kai suzinojau is karto nutraukiau. Tuomet genetiniu tyrimu nedariau. Pagaliau jie parodo tik tam tikrus apsigymimus, o ne viska.
Kiek skaiciau pati internete ar girdejau is nefrologu, seroxat gali sukelti inkstu patologijas. Taciau genetiniai tyrimai ju neparodys....

Mano vaikutis gime sveikas, taciau, kai sukako 6 men. buvo nustatyta viename inkstuke geldeles issipletimas. Tiesa, jis nedidelis ir gyventi netrukdo- tiesiog zinom, kad inkstukas nera idealus.... Vaikas dar niekada nesirgo inkstu uzdegimu, negeria del to jokiu vaistu ir gyvena iprasta gyvenima. Iki siol buvo vienintelis nepatogumas, tai, baime inkstu ligu ir iskaita pas nefrologus- lankomes kiekvienais metais ir darom echoskopa, t.y. stebim tai, o esant kiekvienam sukarsciavimui pirmiausia darom tyrimus, ar tai nebus problemos su inkstais.

Sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monet: 02 rugpjūčio 2011 - 09:04
Sveikos,

Pagaliau ir aš įstojau į jūsų gretas 4u.gif Mes su vyru nusprendėme, kad jau būtų laikas mums susilaukti vaikelio. Bet viena bėda. Mano vyras geria antidepresantus, nežinome ar tai gali atsiliepti mūsų būsimam vaikeliui. Kiek laiko reikia nevartoti vaistų, kad jau būtų galima planuoti mažylį? Patarkit! Gal kuri iš jūsų buvo taip pat susidūrusi su šia problema?
Atsakyti
QUOTE(wesa @ 2011 11 25, 23:35)
Sveikos,

Pagaliau ir aš įstojau į jūsų gretas  4u.gif Mes su vyru nusprendėme, kad jau būtų laikas mums susilaukti vaikelio. Bet viena bėda. Mano vyras geria antidepresantus, nežinome ar tai gali atsiliepti mūsų būsimam vaikeliui. Kiek laiko reikia nevartoti vaistų, kad jau būtų galima planuoti mažylį? Patarkit! Gal kuri iš jūsų buvo taip pat susidūrusi su šia problema?

man gydytojas sake kad moteriai reikia kad praeitu du menesiniu ciklai tada galima vaika planuoti ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, šiame supermamų klube esu naujokė smile.gif susidūriau su labai didele problema, vyras labai nori vaikelio, aš taip pat būčiau nieko prieš, bet jau keletą metų vartoju stiprius raminamuosius vaistus xanax, dabar paros dozę stengiuosi mažinti, bet visiškai atsisakyti kolkas nepavyksta...Ar esate kuri nors susidūrusi su panašia problema, gal galite ka patarti??? Kiek laiko turi praeiti nutraukus vaistu vartojimą iki planuojamo nėštumo, ar tai neatsilieps leliukui, ar nebus paskui kokių pasekmių??? Būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte savo patirtimi, ar žiniomis apie tai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vestida @ 2013 05 09, 09:10)
Sveikos mamytės, šiame supermamų klube esu naujokė  smile.gif  susidūriau su labai didele problema, vyras labai nori vaikelio, aš taip pat būčiau nieko prieš, bet jau keletą metų vartoju stiprius raminamuosius vaistus xanax, dabar paros dozę stengiuosi mažinti, bet visiškai atsisakyti kolkas nepavyksta...Ar esate kuri nors susidūrusi su panašia problema, gal galite ka patarti??? Kiek laiko turi praeiti nutraukus vaistu vartojimą iki planuojamo nėštumo, ar tai neatsilieps leliukui, ar nebus paskui kokių pasekmių??? Būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte savo patirtimi, ar žiniomis apie tai  rolleyes.gif


O jūs su psichiatro priežiūra tiek laiko geriate Xanax? Nes šiaip jų ilgai vartoti nederėtų...
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2009 08 24, 21:52)
sveikos 4u.gif
as pries 2 nestuma geriau anti depresantus,kai suzinojau,kad laukiuosi dukrytes,tada teko nutraukti 12sav,o nuo 12sav vel geriau,o nutraukiau tik 2likus dviem savaitem iki vaikelio gimimo.


Labas, kaip suprantu su vaikeliu viskas gerai?
Aš esu tokioje kryžkelėje, nebežinau kaip elgtis.
Dėl generalizuoto nerimo ir panikos atakų taip pat gėriau AD, bet neplanuotai pastojus teko nutraukti.
Nėštumas dar tik 12 sav., o man būna negerumų jau. Na rodos viską kentėčiau, bet va šią naktį buvo užėjęs priepuolinis galvos svaigimas, jo labiausiai bijau, nes jis būna toks stiprus, kad negaliu pasikelti iš lovos. Šią naktį paskambinau į greitąją, man liepė išgerti raminančių ir plečiančių.
Viskas aprimo, bet esu pasimetime, ką daryti toliau, nes aš dabar gyvenu su didele baime, kad tai pasikartos.
Mąstau apie antidepresantus, bet tuo pačiu bijau ir dėl vaiko sveikatos. Esu nusivylusi labai, kažkaip tikėjausi, kad kažkaip išlauksiu šį periodą be rimtų vaistų...

Padėkit, patarkit man kas nors..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MėlynakėAltruistė: 15 gruodžio 2013 - 09:24
QUOTE(MėlynakėAltruistė @ 2013 12 15, 09:21)
Labas, kaip suprantu su vaikeliu viskas gerai?
Aš esu tokioje kryžkelėje, nebežinau kaip elgtis.
Dėl generalizuoto nerimo ir panikos atakų taip pat gėriau AD, bet neplanuotai pastojus teko nutraukti.
Nėštumas  dar tik 12 sav., o man būna negerumų jau. Na rodos viską kentėčiau, bet va šią naktį buvo užėjęs priepuolinis galvos svaigimas, jo labiausiai bijau, nes jis būna toks stiprus, kad negaliu pasikelti iš lovos. Šią naktį paskambinau į greitąją, man liepė išgerti raminančių ir plečiančių.
Viskas aprimo, bet esu pasimetime, ką daryti toliau, nes aš dabar gyvenu su didele baime, kad tai pasikartos.
Mąstau apie antidepresantus, bet tuo pačiu bijau ir dėl vaiko sveikatos. Esu nusivylusi labai, kažkaip tikėjausi, kad kažkaip išlauksiu šį periodą be rimtų vaistų...

Padėkit, patarkit man kas nors..

Atsakyti
QUOTE(jurgituzis @ 2014 01 06, 13:23)

labas,mamytes.mane ta pati beda slegia,as pradzioje kol nezinojau ,kad laukiuosi geriau antidepresantus,vaziavau ir pas genetikus ,sake viskas gerai ,geriau Efexora.Dabar yra 29 savaite,matau ,kad silpneja sveikata, palikau aptaiska ,panikos ,baime aplanko,nebezinau kaip susitvarkyti su savim,patarkit ,gal kam taip yra buve?
Atsakyti
QUOTE(wesa @ 2011 11 25, 23:35)
Sveikos,

Pagaliau ir aš įstojau į jūsų gretas  4u.gif Mes su vyru nusprendėme, kad jau būtų laikas mums susilaukti vaikelio. Bet viena bėda. Mano vyras geria antidepresantus, nežinome ar tai gali atsiliepti mūsų būsimam vaikeliui. Kiek laiko reikia nevartoti vaistų, kad jau būtų galima planuoti mažylį? Patarkit! Gal kuri iš jūsų buvo taip pat susidūrusi su šia problema?


Matau, kad klausimas senas, bet gal atsakymas pagelbės kitoms ieškančioms merginoms.

Vyro spermiukų kokybei didžioji dalis vaistų neturi absoliučiai jokios įtakos, o jei turi - tuomet jie būna nekokybiški, ir moteris nepastoja. Todėl dėl to, ką geria vyras, galite nesijaudinti. Jei spermiukai gyvi, juda ir jų kiekis pakankamas (arba jei jau pastojote) tai ir gyvenkite sau ramiai.

Domėjausi tuo klausimu ir pas psichiatrą, ir pas ginekologę, ir pas genetikę - visi tik ranka numojo, sakydami, kad nėra jokios vyro vartojamų vaistų įtakos.
Atsakyti
Sveiki gal kas nestumo metu yra vartoje antidepresanta zoloft ,man nestumo 7 savaites geriu po puse tabletes kas antra diena .Zinau kad tai nedidele doze ,bet vistiek labai bijau kad kenkiu savo leliukui .
Atsakyti