Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nėštumas ir antidepresantai, raminamieji vaistai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2
Ausringa
gal kas esate naudojusios nestumo metu antidepresantus ir kokius jei jau pagimdete tai ar nebuvo pasekmiu labai jaudinuosi atsiliepkit
Laumiux
QUOTE(Ausringa @ 2006 10 13, 14:40)
gal kas esate naudojusios nestumo metu antidepresantus ir kokius jei jau pagimdete tai ar nebuvo pasekmiu labai jaudinuosi atsiliepkit
*

Aš dar nepagimdžiau, bet antidepresantų naudojau. ne bet kokių, žinoma: išsipasakojimas artimam žmogui ar kolegai, katės glostymas, pasivaikščiojimas, raminantis ar juokinantis filmas, gera knyga, karštas virintas pienas, miegas. Mano mama dar sako, kad galima truputi valeriono. Bet jei vartosi lašelius, tai juos reikėtų skiesti vandeniu, mat jie spirituoti. tad geriau tabletė.

O aš, kol išėjau į dekretą, dirbau pas gana bjaurią bosę, tad stresų ir depresijų pakako.
medituk
Man neteko, bet labai gera drauge visa nestuma vartojo raminanti vaista Valeradix'a. Ir net iki 6 tab per para. Kadangi visa nestuma pergyveno nerealiai dideli stresa ir depresija, tai visi mane, kad leliukas neramus bus. Bet gime nuostabus, sveikas ir didelis sunelis.
O del stipriu antidepresantu siulyciau konkreciu atveju su gydytoju konsultuotis. Nemazai antidepresantu vartoti nestumo metu kontraindikuotina.
Mylaniuks
Mergaites as visa nestuma labai stresuoju.Problemos darbe,problemos namuose su tevais , problemos su vyru... Zodziu ne pyragai.Tai visa nestuma geriu vaistukus raminamuosius augalinius(nescioms galima) ir geriu melisu arbata. Ar nepakenks mano mazytei? g.gif
dovilyteee:)
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 09 04, 12:38)
Mergaites as visa nestuma labai stresuoju.Problemos darbe,problemos namuose su tevais , problemos su vyru... Zodziu ne pyragai.Tai visa nestuma geriu vaistukus raminamuosius augalinius(nescioms galima) ir geriu melisu arbata. Ar nepakenks mano mazytei?  g.gif
*

jei vaistukai tinkami nestukems,tai nepakenks,bet va nervai rolleyes.gif na,mano gine sake,kad moksliskai nera patvirtinta,kad butinai tie nervai pakenkia leliukui,kad gims neramus ir pan.atseit greiciau stresas ir problemos gali isprovokuoti prieslaikini ar kazka panasaus,o gimusio kudikio dirglumas nezinia nuo ko priklauso smile.gif
Aistutia21
sveikos mamytes. turiu viena klausimuka. kuri is jusu gal naudoja vaistus nuo streso? as geriu vienus vadinasi regustress, kuriuos galima vartoti nestumo ir maitinimo metu. daktarui irgi rodziau, sake viskas gerai. nes jeigu neisgeriu vaistu bunu labai irzli, pikta ant viso pasaulio. tik esme tame, kai ju neisgeriu, mano vaikutis daug daugiau juda, o kai isgeriu jis tampa toks ramus, ir juda retai. tai as kaip ir mums iprasta jau nerimauti pradedu ar jie tikrai nekenkia? kaip jus manot? g.gif
Clotilde
Na, tokių vaistų negirdėjau. Bet jei jau abejoji net gydytoju, tai galiu patart tikrai nekenksmingą vaistuką- valerijoną good.gif Jo daug nereikia ir pigiau kainuoja.
Agė
manau kad tiktu zoliniai ir homeopatiniai vaistukai
dzestina
As vartoju hemopatinius Nervoheel N,ir retkarciais kai sirdele labiau paspurda valerijono smile.gif tai irgi vaikelis siek tiek ramesnis pasidaro blush2.gif
mazutesaule
As vartoju nes daktare irase,kai mano lelius buvo truputi apspaustas.nes sake kad as per mazai ilsiuosi.tai dabar retai bet naudoju SEDATIF PC (VARTOTI NUO NERVINES ITAMPOS,PADIDEJUSIO JAUTRUMO IR NEMIGOS) TAI YRA HOMEOPATINIS PREPARATAS IR nestuke.gif NEKENKIA.Pries tai dar nuo nemigos vartojau valerijono lasus,bet jie man nelabai padejo,nors zinau kad kai kurioms nestuke.gif jie padedavo.
ziviliutexxx
As manau,kad hemopatiniai vaistukai tada tinka visi..as taip pat Sedatif kai dideli stresa patyriau geriau, unsure.gif daktare patare ir atrodo tpfu tpfu tpfu viskas gerai..
Borkowa
O cia tie visi jusu isvardyti vaistukai be recepto parduodami? g.gif As anglijoi gyvenu tai cia kaskaip nieko vaistinese be recepto nerandu,o stogas jau ne juokais pavazevo verysad.gif
lincia_pincia
na, as pati vienu momentu valerjona geriau (koki menesiuka)... blush2.gif bet geriau jau buvo isgerti tableciuke ir vaiskcioti ramiai kaip belgas, negu visai isitempusiai ir nervuotai vaiksciot... doh.gif
kaip man pati daktare sake, tai kad vaisati tikrai maziau leliukui kenkia nei musu nervinimasis mirksiukas.gif
Treciadiene
Man gydytojas patarė arba 10 g. brendžio išgerti, arba valerijono tablečių. Nusipirkau tų tablečiu, bet taip nei vienos ir neišgėriau. Užteko žinojimo, kad, jeigu labai stresuočiau, galėsiu jų išgerti smile.gif
vaidosius
as besilaukdama geriau SEDATIFPC 4u.gif cia homeopatiniau vaistukai 4u.gif o zoleliu kiek zinau nestukems negalima
benmama
Man irgi valerijonas padeda. Tik patarciau mamytems ne tabletemis pirkti, o buteliuka su lasiukais. Gyd. sake dar geriau ji kaip katinui uostyti.
Stresa dar puikiai nuima mastymas kur ir ka nupirkti leliukui blush2.gif . Bent jau man.. bei grynas oras ir uzsiemimai baseine nesciosioms daro stebuklus 4u.gif
Keja
QUOTE(benmama @ 2009 06 25, 11:00)
Man irgi valerijonas padeda. Tik patarciau mamytems ne tabletemis pirkti, o buteliuka su lasiukais. Gyd. sake dar geriau ji kaip katinui uostyti.
Stresa dar puikiai nuima mastymas kur ir ka nupirkti leliukui blush2.gif . Bent jau man.. bei grynas oras ir uzsiemimai baseine nesciosioms daro stebuklus  4u.gif
*

va as irgi taip, man geriausias streso salinimas planavimas kur ka darysiu ir kur ka pirksiu, o pats pirkimas isvis super thumbup.gif Tai jei bloga nuotaika kankina tuoj prasides ispardavimu lavina, pasilinksminkite tongue.gif
Esha
O mano geriausias vaistas nuo sterso- nusitekimas. Ankščiau darbe labai stresuodavau, bet kai sužinojau, kad esu nestuke.gif , išmokau taip usiyeikti, kad dirbu visai be nervų ir streso smile.gif
tornadas
Deja, nusiteikimas ne visada padeda verysad.gif Man po dideliu ir ilgalaikiu stresu teko kreiptis i medikus. Nustate gilia depresija verysad.gif Liepe gerti stiprius medikamentus, taciau jie gali pakenkti vaisiaus sveikatai ir vystymuisi, todel pasirinkau psichologine terapija. Tikiuosi, pades, nes vaistu gerti nerizikuosiu schmoll.gif
vaivuze
Atsiliepkite kurios gerete antidepresantus nestumo metu, tai labai svarbu nestuke.gif
dvynuke85
QUOTE(vaivuze @ 2009 08 24, 19:05)
Atsiliepkite kurios gerete antidepresantus nestumo metu, tai labai svarbu nestuke.gif
*

labukas 4u.gif
mes kaip ir noretume antro kleckucio,jau galvojom kad turesim balanduka,bet deja.sita tema ir man labai aktuali,nes siuo metu naudoju antidepresantus ir tikriausiai gandru saukima reikia palikti nuosaly juos naudojant.o mazucio jau kaip ir noretume,bet tai stabdo unsure.gif
vaivuze
As naudoju ir jau labai ilga laika ir dabar atsitiko taip , kad as esu nescia jau trecias menuo ir nezinau ka man daryti, nes gyvenu anglijoje, o cia kai daktarams pasakiau apie seroxat, tai jie man pasake , kad nera taip blogai, bet jei yra galimybe tai reikia juos nutrauti.Labai noriu paklausti , gal kas yra naudojes juos nestumo metu ir kokios pasekmes, nes man labai neramu , o iki gryzimo i lietuva dar dvi savaites tai labai nerimauju del savo leliaus....
acura_maniake
sveikos 4u.gif

as pries 2 nestuma geriau anti depresantus,kai suzinojau,kad laukiuosi dukrytes,tada teko nutraukti 12sav,o nuo 12sav vel geriau,o nutraukiau tik 2likus dviem savaitem iki vaikelio gimimo.
dvynuke85
QUOTE(vaivuze @ 2009 08 24, 21:44)
As naudoju ir jau labai ilga laika ir dabar atsitiko taip , kad as esu nescia jau trecias menuo ir nezinau ka man daryti, nes gyvenu anglijoje, o cia kai daktarams pasakiau apie seroxat, tai jie man pasake , kad nera taip blogai, bet jei yra galimybe tai reikia juos nutrauti.Labai noriu paklausti , gal kas yra naudojes juos nestumo metu ir kokios pasekmes, nes man labai neramu , o iki gryzimo i lietuva dar dvi savaites tai labai nerimauju del savo leliaus....
*

ir pas mane tokia pat situacija tik kad as dubline ne lt.geriu doxepina ir be jo niekaip nemiegu vel durnos baimes lenda viena po kitos i galva,jauciu visa planavima reik palikt nuosaly kol baigsiu situs nelemtus vaistus. doh.gif
acura_maniake
isada galima eit pas gydytojus ir prasyt,kad duotu tokius vaistu kurie nekenkia mazyliui arba naudoti mazesne doze 4u.gif

del vaistu gerimo tai neaisku kada ju nebereiks.pas mane tai buvo toks jaumas,kad kai pagimdysiu antra viskas bus gerai smile.gif ir neapsirikau,kai pasigimdziau iskart dingo visos depresijos ir aciu dievui dar iki dabar jos neatsiranda.pabandykit mazint dozes ir ziurekit kaip jausites,po truputi,po truputi ir gal visai prades tu vaistu nereiket 4u.gif
dvynuke85
pas mane toks dalykas atsitiko.kai pagimdziau dukriuka su keliavom i miesta su autiku.mazoji buvo vezimeli ant ratuku buvau uzdejus auto kedute ir prisegiau dirziukais.varuotojas tiek leke ir staigiai stabde,kad mano dukriukas apsiverte aukstyn kojom su visu vezimu.as baisiai issigandau,visa kelia praverkiau apiskabinus ir po to prasidejo mano baimes doh.gif tiesa mazoji net nesuprato kas atsitiko.as pradejau naktim nemiegot,ne tai kad prasibusdinet,bet per nakti pusvalandi pamiegodavau ir vel akys stacios,kiekviena trakstelejima name girdziu ir vis bijau,kad kas i namus neisilauztu,sirids plaka kaip paselus,as visa slapia,bijau pajudet,verkiu kruvinom asarom iki tokio lygio,kad kojos ir rankos atrodo nutirpo ir negaliu net pajudet.taip ir ''saugojau'' savo maze gal kokius tris men beveik be miego kol pasidariau nebepanasi i zmogu ir grizom i lt ten porcija vaistuku ir pagaliau vel megu.bandziau be vaistuku pora naktu tai ne kas vistiek.kazi kada as juos nutrauksiu. doh.gif
acura_maniake
puikiai tave suprantu.tikrai buciau pasielgus taip pat kaip tu ir saugojus vaika po to.zinok pati as ir dabar dar beveik naktim nemiegu,nes irgi klausau kiekvieno garselio,o jeigu dar suo uzloja tai is vis net bijau is lovos atsikelt,o as dar viena namie doh.gif vyras nuo 7 vakaro iki 7 ryto dirba.buvau viena kart dasivarius iki panikos atakos,kuri truko visa diena.teko ir i ligonine vaziuot.bet sito as jau nebeskaitau depresija,dabar atvirksciai juociuosi atsigavos negu buvo ispradziu,buvo daug daug baisiau doh.gif
bet dabar kazkaip po truputi priprantu but viena namie,miegot naktim,nors dar einu pas vaikus i kambarius tikrint ar ar gyvi ar viskas ok,nakti.susitaikiau,kad jau nieko nepadarysi.
kai as pradejau mazint doze tai zinok tikrai nebuvo lengva,bet reikia save kazkaip nuteikt,kad viskas bus gerai,kad susitvarkysi ir,kad blogiausiu atveju visada gali grizti prie vaistu 4u.gif ir bandyti 4u.gif man asmeniskai tik is antro karto pavyko 4u.gif pradejau gert p 1tab i diena(gerdavau anksciau po dvi),ir taip 3-4sav,tada paprasiau,kad israsytu silpnesne doze,tada geriau silpnesnes gal 2-3sav,o tada pradejau gert po tab kas antra diena.ir po 4 sav pajauciau,kad man ju visai nebereikia,kad susitvarkau smile.gif 4u.gif pamatysi iseis ir tau 4u.gif labai to linkiu 4u.gif

o del planavimo tai man atrodo,kad pasitark su gydytoju 4u.gif gal galesi planuot gerdama maza doze,o po to kai pastosi padaryt pertrauka iki 12sav,ir jei tada reikes pradet gerti vel.kazkodel man atrodo,kad kai tu pastosi ir pasigimdysi kita,kad atsigausi,kad pamatysi jog viskas gali but gerai ir nieko vaikui neatsitiks. 4u.gif

sorry,kad taip issipleciau 4u.gif
vaivuze
Labai aciu mamytes, kad atsiliepete.bet tai mano situacija yra tokia , kad as dabar esu 9 savaiciu ir tuos vaistukus dar geriu o i LT skrisiu tik 9 rugsejo pas savo psichiatra, ir tiesiog dabar nezinau ka daryti, nes pavojingiausias laikotarpis yra iki 12savaiciu ir as galvoju , kad vaikelis jau kaip ir baigia igauti savo forma ir kiek skaiciau kuno dalys baigia jau visos susiformuoti, tai si laikotarpi as jau busiu kaip ir pazeidusi Nebezinau ka daryti, naktimis nemiegu ir labai nervuojuosi, kad tie vaistai mano vaikeliui neatsilieptu O cia daktarai labai abejingai ziuri i tai.Vienas sako , kad nieko baisaus, o kitas liepia nutraukti.Labai bijau , kad tie priepuoliai man vel nepasikartotu, nes tai yra baisu.
acura_maniake
o as parasyta ant vaistu?ar,kad galima nestukem ar,kad negalima?pabandyk internete paieskot,gal rasi panasiu situaciju.pabandyk pasiskambint i LT.juk jei jis tavo psichiatras tai turetu ir telefonu pakonsultuot kazka,pasakyt ar nutraukt ir kaip ir kas.
vaivuze
O ant vaistu parasyta, kad nescioms nerekomenduojama, nebent daktarui paskyrus. internete radau , kad gali gimti vaikelis su sirdies yd ir t.t. na tiesiog kiekvienas psl. kitaip raso tai labai sunu kazka nuspresti kol pati su gydytoju nepasikalbesiu. Daktaras nekonsultuoja telefonu , nes tai yra konfidenciali informacija, teks laukti , nes daugiau nieko negaliu pakeisti.Siaip dabar kol pirmieji men. tai labai prastai jauciuosi, ir siaubingai pykina ir siaip kazkoks silpnumas, kartais atrodo, kad iskrisiu, ir labai bijau , kad tie priepuoiai nepasikartotuKazkodel man baisu darosi........:-(
dvynuke85
QUOTE(vaivuze @ 2009 08 25, 16:13)
O ant vaistu parasyta, kad nescioms nerekomenduojama, nebent daktarui paskyrus. internete radau , kad gali gimti vaikelis su sirdies yd ir t.t. na tiesiog kiekvienas psl. kitaip raso tai labai sunu kazka nuspresti kol pati su gydytoju nepasikalbesiu. Daktaras nekonsultuoja telefonu , nes tai yra konfidenciali informacija, teks laukti , nes daugiau nieko negaliu pakeisti.Siaip dabar kol pirmieji men. tai labai prastai jauciuosi, ir siaubingai pykina ir siaip kazkoks silpnumas, kartais atrodo, kad iskrisiu, ir labai bijau , kad tie priepuoiai nepasikartotuKazkodel man baisu darosi........:-(
*

na nesijaudink taip labai jei parasyta,kad nerekomenduojama.manau gydytojas tau doze pamazins ant manuju parasyta,kad nesciom draudziama.
acura pas mane ir panasi situacija buna mb ir naktim padirba tai buvau jau visai apspratus viena miegot,o va sianakt doh.gif mb dirba as visada miegu signalizacija isijungus ir siandien 2 nakties,kad pradejo kaukt,miegojau su praviru langu tai tikriausiai daviklis sureagavo,nes vejuota buvo.cia ir pagavo priepuolis mane panika baisine uzmigt negaliu,sirdis dauzos,as visa slapia ir taip iki 5,o 6.30 jau i darba keliausi doh.gif
vaivuze
Nu aisku merginos , mane truputi nuraminote, dabar jausiuosi ramiau.Pabandysiu kaip nors nebesinervuoti labai.Nes ne tik bet ir nervai leliui kenkia.
Bociene
As taip pat retkarciai isgerdavau Sedatif PC arba valerijono, sake gydytoja kad nekenkia, nes ir nemiga ir galvos skausmai budavo ar siaip nerimas nezinia del ko, tai sake daktare geriau jau isgerti nei kankintis, kad nepakenks tikrai
riestoji
Jo man gydytoja patare Sedatif gerti, dar nepirkau bet teks, nes arteja magistro gynimas, tai biski stresuoju....
Vilnija
Sveikos, busimo ir esamos mamytes 4u.gif

Sauni tema, jei dar kas nors cia lankosi. As irgi turiu klausima sia tema - galbut kas nors is Jusu yra gerusios Duloxetin/Cymbalta ir pastojusi? Nesulaukiu savu dienu... Galbut tik veluoja, bet vistiek labai neramu. Informaciniame lapelyje parasyta, kad "bunant nestuke reiketu aptarti su gydytoju teikiama vaistu nauda ir ju itaka nestumui". Net nzn ka galvoti. Jei kartais taip ir nutiko nestumui galetu buti nepilnos dvi savaites. Net nzn ka ir galvoti.. Labai neramu jei kas nors yra.. Jei vaistai neturi kenksmingos itakos palaukciau dar kokia dienele ar dvi ir testo pagalba bandyti patikrinti. Viena testa sugadinau pries savaite, bet gal dar per mazai laiko buvo arba gal geriant siuos vaistus nieko testai nerodo? g.gif
vaivuze
Na sveika, matau kad nelabai kas atsiliepia i sia temute, bet butu idomu rasti daugiau mamyciu kurios naudoja ar naudojo antidepresantus nestumo metu.

As pati naudoju setraline 100mg / per diena ir kiek kalbejau su daktarais tai jie sake, kad jie yra pakankai saugus vaikuciui, galesiu ir pagimdziusi leliuka ji maitinti savo pieniuku, jam taI NEKENKS...Nezinau kiek cia yra tiesos, bet gal taip ir yra labai noriu tuo tiketi.Bijau, kad nepakenkciau savo leliukui.Bet bijociau ir nutraukti, nes bijau , kad po gimdymo neprasidetu dar baisesne depresija, nes tada tai tikrai pakenkciau savo leiui ir pienukas tikriausiai dingtu nuo streso...
**Fėja**
As geriau Mirtazapina ir Bupropiona, bet vos suzinojau, kad laukiuosi ir nutraukiau. Buvo 5 savaites nestumo. 4u.gif Labai tikiuosi, kad kudikis gims sveikas blush2.gif
Ramune1
Sveikos merginos 4u.gif Aš irgi pastojau gerdama antidepresantus SEROXSAT,kaip sužinojau kad lakuiosi ,tai konsultavausi su psichetru.Man jis liepė nutraukti iškarto vardan vaikelio. Taip ir padariau,bet geriau pačioj pradzioj kokias 3-4savaites,nes nežinojau kad laukiuosi. Dabar užsirašiau pasidaryti genetinius tyrimus.Nes labai neramu kad geriau tuos vaistus verysad.gif kad tik būtų viskas gerai.
Monet
QUOTE(Ramune1 @ 2011 07 28, 21:17)
Sveikos merginos 4u.gif Aš irgi pastojau gerdama antidepresantus SEROXSAT,kaip sužinojau kad lakuiosi ,tai konsultavausi su psichetru.Man jis liepė nutraukti iškarto vardan vaikelio. Taip ir padariau,bet geriau pačioj pradzioj kokias 3-4savaites,nes nežinojau kad laukiuosi. Dabar užsirašiau pasidaryti genetinius tyrimus.Nes labai neramu kad geriau tuos vaistus verysad.gif kad tik būtų viskas gerai.
*

Kazkadaise, pries 8 metus, as irgi buvau tokioje padetyje- geriau seroxat, kol dar nezinojau, kad nescia, o kai suzinojau is karto nutraukiau. Tuomet genetiniu tyrimu nedariau. Pagaliau jie parodo tik tam tikrus apsigymimus, o ne viska.
Kiek skaiciau pati internete ar girdejau is nefrologu, seroxat gali sukelti inkstu patologijas. Taciau genetiniai tyrimai ju neparodys....

Mano vaikutis gime sveikas, taciau, kai sukako 6 men. buvo nustatyta viename inkstuke geldeles issipletimas. Tiesa, jis nedidelis ir gyventi netrukdo- tiesiog zinom, kad inkstukas nera idealus.... Vaikas dar niekada nesirgo inkstu uzdegimu, negeria del to jokiu vaistu ir gyvena iprasta gyvenima. Iki siol buvo vienintelis nepatogumas, tai, baime inkstu ligu ir iskaita pas nefrologus- lankomes kiekvienais metais ir darom echoskopa, t.y. stebim tai, o esant kiekvienam sukarsciavimui pirmiausia darom tyrimus, ar tai nebus problemos su inkstais.

Sekmes Jums 4u.gif
wesa
Sveikos,

Pagaliau ir aš įstojau į jūsų gretas 4u.gif Mes su vyru nusprendėme, kad jau būtų laikas mums susilaukti vaikelio. Bet viena bėda. Mano vyras geria antidepresantus, nežinome ar tai gali atsiliepti mūsų būsimam vaikeliui. Kiek laiko reikia nevartoti vaistų, kad jau būtų galima planuoti mažylį? Patarkit! Gal kuri iš jūsų buvo taip pat susidūrusi su šia problema?
armi06
QUOTE(wesa @ 2011 11 25, 23:35)
Sveikos,

Pagaliau ir aš įstojau į jūsų gretas  4u.gif Mes su vyru nusprendėme, kad jau būtų laikas mums susilaukti vaikelio. Bet viena bėda. Mano vyras geria antidepresantus, nežinome ar tai gali atsiliepti mūsų būsimam vaikeliui. Kiek laiko reikia nevartoti vaistų, kad jau būtų galima planuoti mažylį? Patarkit! Gal kuri iš jūsų buvo taip pat susidūrusi su šia problema?
*

man gydytojas sake kad moteriai reikia kad praeitu du menesiniu ciklai tada galima vaika planuoti ax.gif
Vestida
Sveikos mamytės, šiame supermamų klube esu naujokė smile.gif susidūriau su labai didele problema, vyras labai nori vaikelio, aš taip pat būčiau nieko prieš, bet jau keletą metų vartoju stiprius raminamuosius vaistus xanax, dabar paros dozę stengiuosi mažinti, bet visiškai atsisakyti kolkas nepavyksta...Ar esate kuri nors susidūrusi su panašia problema, gal galite ka patarti??? Kiek laiko turi praeiti nutraukus vaistu vartojimą iki planuojamo nėštumo, ar tai neatsilieps leliukui, ar nebus paskui kokių pasekmių??? Būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte savo patirtimi, ar žiniomis apie tai rolleyes.gif
*Liepa18*
QUOTE(Vestida @ 2013 05 09, 09:10)
Sveikos mamytės, šiame supermamų klube esu naujokė  smile.gif  susidūriau su labai didele problema, vyras labai nori vaikelio, aš taip pat būčiau nieko prieš, bet jau keletą metų vartoju stiprius raminamuosius vaistus xanax, dabar paros dozę stengiuosi mažinti, bet visiškai atsisakyti kolkas nepavyksta...Ar esate kuri nors susidūrusi su panašia problema, gal galite ka patarti??? Kiek laiko turi praeiti nutraukus vaistu vartojimą iki planuojamo nėštumo, ar tai neatsilieps leliukui, ar nebus paskui kokių pasekmių??? Būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte savo patirtimi, ar žiniomis apie tai  rolleyes.gif
*

O jūs su psichiatro priežiūra tiek laiko geriate Xanax? Nes šiaip jų ilgai vartoti nederėtų...
MėlynakėAltruistė
QUOTE(acura_maniake @ 2009 08 24, 21:52)
sveikos 4u.gif
as pries 2 nestuma geriau anti depresantus,kai suzinojau,kad laukiuosi dukrytes,tada teko nutraukti 12sav,o nuo 12sav vel geriau,o nutraukiau tik 2likus dviem savaitem iki vaikelio gimimo.
*

Labas, kaip suprantu su vaikeliu viskas gerai?
Aš esu tokioje kryžkelėje, nebežinau kaip elgtis.
Dėl generalizuoto nerimo ir panikos atakų taip pat gėriau AD, bet neplanuotai pastojus teko nutraukti.
Nėštumas dar tik 12 sav., o man būna negerumų jau. Na rodos viską kentėčiau, bet va šią naktį buvo užėjęs priepuolinis galvos svaigimas, jo labiausiai bijau, nes jis būna toks stiprus, kad negaliu pasikelti iš lovos. Šią naktį paskambinau į greitąją, man liepė išgerti raminančių ir plečiančių.
Viskas aprimo, bet esu pasimetime, ką daryti toliau, nes aš dabar gyvenu su didele baime, kad tai pasikartos.
Mąstau apie antidepresantus, bet tuo pačiu bijau ir dėl vaiko sveikatos. Esu nusivylusi labai, kažkaip tikėjausi, kad kažkaip išlauksiu šį periodą be rimtų vaistų...

Padėkit, patarkit man kas nors..
jurgituzis
QUOTE(MėlynakėAltruistė @ 2013 12 15, 09:21)
Labas, kaip suprantu su vaikeliu viskas gerai?
Aš esu tokioje kryžkelėje, nebežinau kaip elgtis.
Dėl generalizuoto nerimo ir panikos atakų taip pat gėriau AD, bet neplanuotai pastojus teko nutraukti.
Nėštumas  dar tik 12 sav., o man būna negerumų jau. Na rodos viską kentėčiau, bet va šią naktį buvo užėjęs priepuolinis galvos svaigimas, jo labiausiai bijau, nes jis būna toks stiprus, kad negaliu pasikelti iš lovos. Šią naktį paskambinau į greitąją, man liepė išgerti raminančių ir plečiančių.
Viskas aprimo, bet esu pasimetime, ką daryti toliau, nes aš dabar gyvenu su didele baime, kad tai pasikartos.
Mąstau apie antidepresantus, bet tuo pačiu bijau ir dėl vaiko sveikatos. Esu nusivylusi labai, kažkaip tikėjausi, kad kažkaip išlauksiu šį periodą be rimtų vaistų...

Padėkit, patarkit man kas nors..
*

jurgituzis
QUOTE(jurgituzis @ 2014 01 06, 13:23)

*

labas,mamytes.mane ta pati beda slegia,as pradzioje kol nezinojau ,kad laukiuosi geriau antidepresantus,vaziavau ir pas genetikus ,sake viskas gerai ,geriau Efexora.Dabar yra 29 savaite,matau ,kad silpneja sveikata, palikau aptaiska ,panikos ,baime aplanko,nebezinau kaip susitvarkyti su savim,patarkit ,gal kam taip yra buve?
jurgacka
QUOTE(wesa @ 2011 11 25, 23:35)
Sveikos,

Pagaliau ir aš įstojau į jūsų gretas  4u.gif Mes su vyru nusprendėme, kad jau būtų laikas mums susilaukti vaikelio. Bet viena bėda. Mano vyras geria antidepresantus, nežinome ar tai gali atsiliepti mūsų būsimam vaikeliui. Kiek laiko reikia nevartoti vaistų, kad jau būtų galima planuoti mažylį? Patarkit! Gal kuri iš jūsų buvo taip pat susidūrusi su šia problema?
*

Matau, kad klausimas senas, bet gal atsakymas pagelbės kitoms ieškančioms merginoms.

Vyro spermiukų kokybei didžioji dalis vaistų neturi absoliučiai jokios įtakos, o jei turi - tuomet jie būna nekokybiški, ir moteris nepastoja. Todėl dėl to, ką geria vyras, galite nesijaudinti. Jei spermiukai gyvi, juda ir jų kiekis pakankamas (arba jei jau pastojote) tai ir gyvenkite sau ramiai.

Domėjausi tuo klausimu ir pas psichiatrą, ir pas ginekologę, ir pas genetikę - visi tik ranka numojo, sakydami, kad nėra jokios vyro vartojamų vaistų įtakos.
elingosmamyte
Sveiki gal kas nestumo metu yra vartoje antidepresanta zoloft ,man nestumo 7 savaites geriu po puse tabletes kas antra diena .Zinau kad tai nedidele doze ,bet vistiek labai bijau kad kenkiu savo leliukui .
TheAngel
QUOTE(elingosmamyte @ 2014 01 31, 11:05)
Sveiki gal kas nestumo metu yra vartoje antidepresanta zoloft ,man nestumo 7 savaites geriu po puse tabletes kas antra diena .Zinau kad tai nedidele doze ,bet vistiek labai bijau kad kenkiu savo leliukui .
*

Sveikute. as esu gerusi Zolofta,bet vos pradejome planuoti šeimos pagausejima, nutraukiau(laipsniskai). Dabar man eina 28 savaitele,buna momentu,kai atrodo,kad viskas,be AD nebeistversiu,bet bandau suimti save i rankas,pasakau sau,kad nestumas netruks kazinkiek laiko,gal kaip nors prakentesiu,ir pan.
mano gydytojas labai grieztai nepatare vartoti Zoloft,ir ypatingai-pirmam nestumo trecdaly.sake,jog,esant butinybei,nuo antro/trecio nestumo trimestro gal ir galima butu apie tai galvoti,bet pradzioj-jokiu budu. schmoll.gif .nepataria jis ir xanaxo. (vartodavau nuo nerimo ir panikos ataku). tad labai nuosirdziai rekomenduoju kol kas padeti Zolofta i sali. 4u.gif sekmes ir stiprybes!
jauniute
QUOTE(elingosmamyte @ 2014 01 31, 12:05)
*

Sveiki 4u.gif norejau pasidometi kaip dabar jums sekasi? 4u.gif ar nebevartojate vaistuku ar vistiek dar geriate? 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.