Įkraunama...
Įkraunama...

Musytės

Mūsų namuose užsiveisė kažkokios nejasnos musytės mad.gif Ir dar žiemą, kai visos padorios musės turi miegoti mad.gif Tokios mažytės mažytės, kaip kokios drozofilos, ir jų daug be galo, skraido po namus, ant visų daiktų tupinėja. Bet tokios visiškai apsvaigusios, kai užploji, tai net nebando pabėgti blink.gif Gal kas buvot susidūrę ir žinot kaip tokias išnaikinti?
Atsakyti
Va pas mus irgi užsiveisė, bet kas keisčiausia jos gyvena tik prie vienos gėlės vazono ir daugiau niekur neskraido blink.gif Na nežinau ar čia tos pačios musės, bet "maniškės" panašios i vaisines huh.gif . Tai ruošiuosi jas kažkaip apgaut ir vieną dieną pakeisti vazono dislokacijos vietą wink.gif na, o jei neapsigaus papurkšiu kokiais chemikalais skirtais skraidantiems vabzdžiams cool.gif
Atsakyti
Vat man irgi atrodo, kad jos nuo gėlių vazonų užsiveisę blink.gif . Bent jau apie vazonus smarkiausiai skraido, bet pas mus tai visi vazonai tokie, tai net apgaut neišeina sad.gif Ir dar baisu, kad gal gėlėms kaip nors kenkia?
Atsakyti
va va,mum irgi tokia beda atsitiko. VISU VAZONU ZEMES UZSIKRETE MUSELEMIS. DROZOFILOMIS. GAUDYK NEGAUDES. MANAU, KAD NUSIPIRKOME UZKRESTA ZEME. MAT PERSODINAU AUGALUS I PIRKTINE ZEME, O JOJE GALEJO BUTI KIAUSINELIU PRIDETA. KO TIK MES NEADREME, NET NESEME VISAS GELES I BALKONA IR PURSKEM CHEMIKALAIS. TRAISKAIU JAS KIEK IMANYDAMA. NET ISMECIAU PORA GELIU. DABAR APSIRAMINO TRUPUTI. NEBESKRAIDO. MANAU PADEJO TAS APIPURSKIMAS. AISKU, ZIEMA GELES NUSALDYTI GALI BALKONE, BET MES NUTAIKE, +5 IR APIPURSKEM TAS BJAURIAS MUSES.
Atsakyti
Priviso virtuve kazkokiu mazu, juodu, vabaliuku, panasiu i erkes. Tai ant lango, tai ant sienos tupincius randu. Viska apziurejau, seno maisto nera, ir siaip viskas isvalyta.
Kaip juos isnaikinti, nezinau???
Atsakyti
man tokia b4da buvo,bet ne su vabaliukais (net neįsivaizduoju apie kokius čia šneki),bet su mažytėm musytėm.jų tiek daug namie priviso,kad na kur bepasisuksi visur jų pilna,įpatingai šiukslių dežej.maisto niekur nepalieku.
vieną vakarą išploviau virtuvėje grindis,ir tą skudurą palikau per naktį virtuvėje,tai iš ryto kai pakėliau tą skudurą,tai tiek musyčių nuo jo pakilo ohmy.gif trūko kantrybė,tai nupirkau musiagaudį,tokia lipnią juostą ir pkabinau,tai kabo jau 3 dienas,o musyčių kiek jau prilipo ohmy.gif ohmy.gif bet nors ant maisto netūpia ir palubėm neskraido,negaliu pakęst tų visų namuose skraidančių ar ropojančių gyvių dry.gif
o dėl tų vabaliukų,tai apžiūrėk visas kruopas,miltus,nes gal ten jų koks lizdas.
šiaisp aš tokius dalykus šaldytuve laikau,nes jei spintelėje tai greit atsiranda tų maistinių erkučių.. dry.gif
Atsakyti
Nu ne nemusytes pas mane.
Atsakyti
Ar niekur nedziovini pupeliu? Kazkada buvo uzpuole mazi juodi vabaliukai, kai pamirsom jog pupeles ant dziovinam. Jas ismetem, vabaliukus isgaudem ir baigesi problemos.
Atsakyti
Nu ne, pupeliu nera.
Atsakyti
AS JUOS KAI PAMACIAU ISKARTO VISA VIRTUVE SU SODA ISSIVALIAU, VISAS SPINTELES IR PAN. ISMECIAU RYZIUS, PUPELES, MILTUS, MAKARONUS. BET VA VEL VIENA MACIAU gun_bandana.gif
Atsakyti
As ismeciau vyro masala kur ju buvo milijonai ir dingo smile.gif
Atsakyti
cia jus apie musytes ar vabaliukus?
Atsakyti