Mes grįžome iš ligoninės 4-ą parą po gimimo. tada pranešėm gydytojai. Tą pačią dieną atėjo sesutė, o ant rytojaus aplankė mus gyd. Ir tai buvo vieninteliai vizitai. Po to nuo mėn. lankėmės poliklinikoje patys.
QUOTE(juodoji_nasle @ 2010 02 21, 16:01) Sveikos, tai kaip suprantu, gydytojos ir seselės ateina neperspėjusios? Kažkokia nesąmonė.. juolab, jeigu tik spėjai grįžt iš GN... Pas mane ir katė gyvena, ir remontas nesibaigiantis, vonia išvis baisi ir mes jos nespėsim susiremontuot, tai vadinasi, šakės, atims iš manęs vaiką.. Mes iš ligoninės namo parvažiavom popiet ir jau radom ant durų gydytojos raštelį, kad buvo atėjusi ir mūsų nerado namuose
o as gryzus pasiskambinau daktarei ir pasisakiau kad jau namie esame tai ji kita diena ir atejo
QUOTE(InguleK @ 2009 08 25, 21:24) labas, iskilo klausimelis kada po gimdymo apsilanko gydytojas namuose? Ir koks gydytojas turi apsilankyti? ar tik gimusi vaikuti reikia prirasyti pas koki pediatra ir tada jis apsilanko? Kai tik grysti is ligonines su lialium reikia pasiskambinti pediatrui, kad jau gryzai ir gydytoja su sesute atvaziuoja apziureti
Sesutė pas mus atėjo kitą dieną po grįžimo iš ligoninės, bet iš jos naudos jokios.Pastovėjo ir tiek, nei vaiko apžiūrėjo, nei man ką patarė nors klausiau
O tai cia tie visi daktariu ir sesuciu apsilankymai privaloma procedura? Pas mus skambutis bute neveikia, tai jei jos ateis nepranese ir mes negirdesim ir neisileisim, tai tada kas bus - su vaiku teisiu apsauga prisitatys gal jau?
QUOTE(guxe @ 2010 04 10, 22:54) O tai cia tie visi daktariu ir sesuciu apsilankymai privaloma procedura? Pas mus skambutis bute neveikia, tai jei jos ateis nepranese ir mes negirdesim ir neisileisim, tai tada kas bus - su vaiku teisiu apsauga prisitatys gal jau? Tai aišku, o kaip kitaip galvoji?
A nu jei is anksto pranes tai gerai tada, nes juk jei nepranesus ateitu, tai ir miegot gali gi tuo momentu, arba maudytis
Pas mus atėjo tą pačią dieną, kai tik paskambinau, pasirinktai pediatrei
Pas mus irgi gydytoja apsilanke po poros valandu nuo skambucio i poliklinika.
Pas atejo gyd. su sesute kita diena nuo pranesimo, kad mes jau namuose.
As tai gryzus is ligonines paskambinau gydytojai kadangi buvo savaitgalis tai pirmadieni mums aplanke
pas mus atejo viena karta,ir daugiau nepasirode .
Va cia tai naujiena suzinojau!!! Pas mus mus ne tik kad nieks nebuvo ateje nuo gimimo, bet ir poliklinikoj neregistravo kol neturejom gimimo liudijimo!!
Va dabar tai supykau ne tik ant gydytoju bet ir ant vyro, nes jis mane tarybine moterim isvadino kai keliau klausima ar Lietuvoj gydytojai i namus vaziuoja... Vis dar pykstu nes pagalvojau kad ir virusiuka be reikalo buvom psigave.. Na tai klausimas mamytems: o pas serganti vaika, pvz su auksta temp, gydytojas vaziuoja i namus??? Nes siuo klausimu mane vyras irgi tarybine isvadino... QUOTE(bernir @ 2010 05 11, 22:28) Va cia tai naujiena suzinojau!!! Pas mus mus ne tik kad nieks nebuvo ateje nuo gimimo, bet ir poliklinikoj neregistravo kol neturejom gimimo liudijimo!! Va dabar tai supykau ne tik ant gydytoju bet ir ant vyro, nes jis mane tarybine moterim isvadino kai keliau klausima ar Lietuvoj gydytojai i namus vaziuoja... Vis dar pykstu nes pagalvojau kad ir virusiuka be reikalo buvom psigave.. Na tai klausimas mamytems: o pas serganti vaika, pvz su auksta temp, gydytojas vaziuoja i namus??? Nes siuo klausimu mane vyras irgi tarybine isvadino... Na, gal tai priklauso nuo savivaldybes nustatytos tvarkos. Vilniuje gydytojai ateina pas vaikus, kurie dar nesulaukę 1 metukų. QUOTE(bernir @ 2010 05 11, 22:28) Va cia tai naujiena suzinojau!!! Pas mus mus ne tik kad nieks nebuvo ateje nuo gimimo, bet ir poliklinikoj neregistravo kol neturejom gimimo liudijimo!! Va dabar tai supykau ne tik ant gydytoju bet ir ant vyro, nes jis mane tarybine moterim isvadino kai keliau klausima ar Lietuvoj gydytojai i namus vaziuoja... Vis dar pykstu nes pagalvojau kad ir virusiuka be reikalo buvom psigave.. Na tai klausimas mamytems: o pas serganti vaika, pvz su auksta temp, gydytojas vaziuoja i namus??? Nes siuo klausimu mane vyras irgi tarybine isvadino... Šiaip pagal įstatymus, bent taip man pasakė seselė, gydytoja bei seselė privalo lankyti naujagimius, jeigu mama priregistruota poliklinikoje, o ne kokiam šeimos centre arba atskirame šeimos gydytojos kabinete. Gimimo liudijimo niekas nereikalauja. O pas sergantį vaikelį, net be gimimo liudijimo privalo atvažiuot QUOTE(sunflow @ 2010 05 12, 16:08) Šiaip pagal įstatymus, bent taip man pasakė seselė, gydytoja bei seselė privalo lankyti naujagimius, jeigu mama priregistruota poliklinikoje, o ne kokiam šeimos centre arba atskirame šeimos gydytojos kabinete. Gimimo liudijimo niekas nereikalauja. O pas sergantį vaikelį, net be gimimo liudijimo privalo atvažiuot nezinojau..
As tai kadangi nezinojau ,kad daktare gali i namus ateiti tai isvis patys nuvykom
QUOTE(bernir @ 2010 05 11, 22:28) Va cia tai naujiena suzinojau!!! Pas mus mus ne tik kad nieks nebuvo ateje nuo gimimo, bet ir poliklinikoj neregistravo kol neturejom gimimo liudijimo!! Va dabar tai supykau ne tik ant gydytoju bet ir ant vyro, nes jis mane tarybine moterim isvadino kai keliau klausima ar Lietuvoj gydytojai i namus vaziuoja... Vis dar pykstu nes pagalvojau kad ir virusiuka be reikalo buvom psigave.. Na tai klausimas mamytems: o pas serganti vaika, pvz su auksta temp, gydytojas vaziuoja i namus??? Nes siuo klausimu mane vyras irgi tarybine isvadino... Musu sūnus buvo neregistruotas iki kokiu 2,5 men. Sesele liepe pasakyti varda (kuri galbut duosime), pavarde, ir taip iformino. Vis primindavo mums greiciau registruoti, bet sake reikes to tik kai jau eisim pas chirurga, t.y. kitus gydytojus, kurie priklauso lankysim. nes reikes siuntimo. O siaip sesute seimos mus lanke 4 kartus pirma menesi (kas savaite) be gimimo liudijimo.
Atejo sekancia diena po skambucio sesele. Daktare buvo atejusi viena karta po poros dienu, o sesele dar gal 3 kartus kiekviena savaite vaiksciojo.
Seip kiek zinau jeigu auksta temperatura tai daktare turi atvaziuoti i namus apziureti kudikio
Daktare atejo pirmadieni,kadangi grizom penktadieni , o sesele -po savaites
Pas mane daktare atejo sekancia diena, kai skambinau paklause ar jai atvaziuoti ar patys galim. Kadangi pirmas vaikas ir viskas labai baisu
Pas mus viena karta daktare buvo atejusi ir po to sesute kelis kartus buvo uzejusi pasiziureti kaip laikomes
Kaip tik atvaziavom namo is ligonines, sekancia diena atejo sesele, po to i savaite galejo ateiti pora kartu, kai vaikeliui buvo 3 men. viena karta per menesi, o nuo 6 men.isvis neateina
Kai grizom is ligonines ,jau sekancia diena atejo gydytoja mus apziureti
Pas mus kai grizom is ligonines 1 karta buvo atejus ir daktare ir sesele, o po to jos atostogu isejo, tai mes taip ir likom neaplankytos...tai pacios 1men sulaukusios i poliklinika nuejom
gryzus y namus is GN sesute atejo po poros dienu ir po menesio, o daktare nebuvo, reikejo vezti patiems pas ja
sesutė vaikšto kas mėnesį (buvo ir kas savaitę pradėjus) - tai jau kokius min 8 kartus buvo, o daktarė kitą savaitę, kai gimė - daugiau nebuvo.
pas mus nebuvo nei karto nei gydytoja,nei sesute, kai reikia mes vaziuojam patys
viena karta sesele atejo, surase viska ir tiek ziniu
pas mus irgi sesele atejo kita diena kai grizom is ligonines, o jau pas gydytoja teko patiems eiti, nes gydytoja negalejo, bet siaip turi ateiti dar karta gydytoja, o jau toliau kas menesi i poliklinika reikia eiti patiems
Pas mus pirmom dienom grįzus iš ligoninės 2 kartus buvo daktarė ir 2 kartus seselė, o dabar jau patys kas mėnesį į polikliniką važiuojam.
kai grizom is ligonines, po poros dienu paskambinom i poliklinika, kita diena atejo daktare, o siandien akusere buvo...
daugiau sake neateis, bet jeigu ka, skambint
po poros dienų seselė, dar po dienos gydytoja ir tuo baigės vizitai
Labas mamytes
Ar mokejote daktarei kai ji pirma karta atejo i namus paziureti vaikiuko? Pas mus ryt turi ateiti (ji musu seimos gydytoja), tai sukam galva ar reikia moket, ar ne....
kai grįžom iš ligoninės tai kitą dieną ir apsilankė gydytoja ir seselė kartu tuo ir baigėsi tie vizitai
Pas mus taip pat, po grįžimo praėjus porai dienų, atėjo sesutė, viską susakė, supažindino su kai kuriais dalykais, ir pasakė, kad kai sueis mėnesis lauks mūsų poliklinikoj.
Pas mus sesele buvo atejusi 2 kartus, o gydytoja 1 karta. Gydytoja dave savo asmenini tel nr., jeigu ka sake skambinti ir ji ateis.
beje, pries ateidama sesele pasiskambino ir perspejo
Mums grizus is ligonines reikejo dar ir pristyt popieriu i poliklinika, kad apylinkej atsirado naujas leliukas, o tada per 3 darbo dienas ateis gydytoja. Nu zodziu atejo 4 diena sesele, pries tai neispejo, kad ateis, tai kai atejo aisku manes nebuvo namie (reikejo del darbo isvaziuot)tai viska susake vyrui. Tia ir viskas, daugiau sesele nebuvo, gydytoja isvis ne karto neatejo. Tik surase ant lapelio kada apsilankyt poliklinikoj ir viskas.
Pas mus buvo seselė 3 kartus, vieną pirmą kartą kartu su daktaru
Pas mus po grizimo is ligonines praėjus porai dienų, atėjo sesutė ir gydytoja, viską susakė, supažindino su kai kuriais dalykais, ir paskyre susitikima poliklinikoj po menesio
Mes seselę su triukšmais išsikvietėm...Kaip priklauso informavau, kad grįžau iš GN, sakė ateis poros dienų laikotarpį, bet praėjus savaitei jos nebuvo, tai kai paskambinau
|