Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI (Breketininkių klubas...

SVEIKI, sveikinuosi su jumis jau 13 - oje temoje,

visos kartu draugiškai žengiame pasitikti rudens
user posted image


Ir toliau dalinamės patarimais, guodžiame, kai skauda, džiaugiamės, kai kažkam pasisekė, rodomės, bendraujame, plepame user posted image

PRISTATAU BREKETININKIŲ KLUBO NARES


user posted image


Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema
Aštunta tema
Devinta tema
Dešimta tema
Vienuolikta tema
Dvylikta tema

Pasigedom:

Puzlee, paskutinė žinutė temoje: 2009.06.25
Deitrina, paskutinė žinutė temoje: 2009.06.25
Meri_ceri, paskutinė žinutė temoje: 2009.06.26
Ingredd, paskutinė žinutė temoje: 2009.06.29
Caramell, paskutinė žinutė temoje: 2009.07.17
Dindona, paskutinė žinutė temoje: 2009.07.21
Kleopatra_kaunas, paskutinė žinutė temoje: 2009.07.28


Laukiame jūsų sugrįžtant!!! 4u.gif

Primenu, jog turime savo foto albumą, kuriame rodome savo dantukus ir save, tad norinčios prisijungti, paprašykite prisijungimo duomenų, mes mielai su jumis jais pasidalinsime, žinoma, jeigu tik jūs tapsite mūsų klubo nariais. O tapti mūsų klubo nariu labai paprasta - visa, ko reikia - BENDRAUTI! bigsmile.gif

Atsakyti
valioooo!!!!turim naujus namucius,ir kuo tolyn tuo jie grazyn,todel visada cia malonu sugrysti 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif gathering.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
Ne nu brač man kokis grožis!!!!!!!!! Musu Achilles netruksta fantazijos notworthy.gif didis.gif
Atsakyti
Nusprendžiau, kad bus top 10 plepiųjų - kad stengtumėtės bigsmile.gif

1. Svajaaa 152 first.gif
2. Achilles 71 second.gif
3. vampyre 59 third.gif
4. justyte** 45
5. ou_jeaa 24
6. vilmosius 20
7. Anira 16
8. maza_maza 15
9. nepatinka_ziema 15
10. tavolaime 15

Papildyta:
QUOTE(vampyre @ 2009 08 26, 13:37)
Ne nu brač man kokis grožis!!!!!!!!! Musu Achilles netruksta fantazijos  notworthy.gif  didis.gif

Atradai temą.. jau ketinau až rašyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 26, 12:29)
butu smagu dabar pamatyt,kai mano problema su iltiniais ,tai man labai idomu ax.gif

na gal tada dar siandien imesiu, jei uztaikysiu gera apsvietima ir fotika jei manaji atvez snd smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 26, 13:40)
Nusprendžiau, kad bus top 10 plepiųjų - kad stengtumėtės  bigsmile.gif

1. Svajaaa        152 first.gif
2. Achilles                  71 second.gif
3. vampyre          59  third.gif
4. justyte**          45
5. ou_jeaa          24
6. vilmosius          20
7. Anira                  16
8. maza_maza          15
9. nepatinka_ziema  15
10. tavolaime          15

Papildyta:

Atradai temą.. jau ketinau až rašyti  mirksiukas.gif

cia tai pavariau yahoo.gif ploja.gif
Papildyta:
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 26, 13:40)
na gal tada dar siandien imesiu, jei uztaikysiu gera apsvietima  ir fotika jei manaji atvez snd  smile.gif  biggrin.gif

saunu aciuks.gif as tai dabar kas menesi nusprendizua dantukus fotkint,susikuriau albuma kompe,bus atsiminimas,tik gail apradzioj nefotkinau,bet gal gauisu is gydytojo foto.. happy.gif ir labai tikiuosi,kad pavasari as ju nebeturesiu isvis brunette.gif bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Achilles,2009 08 26, 13:40]
Nusprendžiau, kad bus top 10 plepiųjų - kad stengtumėtės bigsmile.gif

1. Svajaaa 152 first.gif
2. Achilles 71 second.gif
3. vampyre 59 third.gif
4. justyte** 45
5. ou_jeaa 24
6. vilmosius 20
7. Anira 16
8. maza_maza 15
9. nepatinka_ziema 15
10. tavolaime 15



Ajk ajk !!!!! ir as cia ir as cia!!!!!!!!! third.gif assa.gif aciuks.gif
Atsakyti
Svaja, aš biški ne į temą, bet čia yra nemažai avatarų, kažkada domėjais, ir šiaip pastebėjau, kad dažnokai keiti, tai gal ką išsirinksi 4u.gif

Ou_jeaa, kaip tau su berniuku? Irgi klausimas ne į temą, bet mes jau čia kaipo šeima, labai rūpi, kaip jautiesi friends.gif

Aš kaip ir dauguma jūsų turėjau vizitą rugpjūčio 25. Tiksliau turėjau turėti blush2.gif Atidėjau vizitą, nes vis dar esu pas mamą, nusprendėm pabūti iki rugpjūčio galo, būtų neapsimokėję mums važiuoti į Vilnių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 08 26, 10:29)
va cia viena fotke is sio savaitgalio pajurio,kur matosi ta plokstele kuria reik nesiot


O kas cia per plokstele? Ja visada, ne tik nakti reik nesiot? Cia visiems taip reikes?

Merginos, norejau paklausti kas nesiojo ar nesioja ta lankeli per gomuri, tai cia viso gydymo metu ji reikes nesiot?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 26, 12:44)
cia tai pavariau  yahoo.gif  ploja.gif
saunu aciuks.gif as tai dabar kas menesi nusprendizua dantukus fotkint,susikuriau albuma kompe,bus atsiminimas,tik gail apradzioj nefotkinau,bet gal gauisu is gydytojo foto.. happy.gif  ir labai tikiuosi,kad pavasari as ju nebeturesiu isvis brunette.gif  bigsmile.gif

as fotografavau kas menesi, kazkaip vis pamirsdavau ir dabar kazkaip po vizitu vis nusifotkinu smile.gif)


QUOTE(Achilles @ 2009 08 26, 13:34)
Ou_jeaa, kaip tau su berniuku? Irgi klausimas ne į temą, bet mes jau čia kaipo šeima, labai rūpi, kaip jautiesi  friends.gif

nezinau verysad.gif gaudavau laiskus kas dien,ir pati rasydavau po kelis kartus,o dabar vis reciau... ir nepaskambina, nei sms... ir neperseniausiai gavau laiska su "sekmes".... cry.gif nezinau, nesupratus nieko likau ir vis dar viliuos, gal ne taip supratau, laukiu...
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 26, 15:35)
as fotografavau kas menesi, kazkaip vis pamirsdavau ir dabar kazkaip po vizitu vis nusifotkinu smile.gif)
nezinau  verysad.gif  gaudavau laiskus kas dien,ir pati rasydavau po kelis kartus,o dabar vis reciau... ir nepaskambina, nei sms... ir neperseniausiai gavau laiska su "sekmes".... cry.gif nezinau, nesupratus nieko likau ir vis dar viliuos, gal ne taip supratau, laukiu...

taip jau yra su tais atsumais,as esu pries tokius santykius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 26, 14:37)
taip jau yra su tais atsumais,as esu pries tokius santykius ax.gif

tikejom abu , kad islaikysim si isbandyma, bet... is jo to ir reikejo tiketis.man nenuostabu.
Atsakyti