Įkraunama...
Įkraunama...

NAMO APLINKA 49

shanet gražu wub.gif Savo lantaną sodinsiu į vazoną ir nešiu į kambarį. O ką Tu darysi?
Atsakyti
.....ale ir as taip galvoju mirksiukas.gif ,kazi kokioje vietoje geriau ja laikyt - tempos ir sviesos atzvilgiu g.gif ??? Ir kaip stipriai ja nurezt???

Aciu uz pagyras ax.gif

Papildyta:
Ir dar,o margalape gebene (ta ,kur pas mane vazone) gyventu lauke g.gif ???
Ar jos lygiai tokios pat atsparios ,kaip tos sodriai zaliu lapeliu g.gif ???
Zadu rizikuot ir kist pastovion vieton.

Atsakyti
[
Papildyta:
Ir dar,o margalape gebene (ta ,kur pas mane vazone) gyventu lauke g.gif ???
Ar jos lygiai tokios pat atsparios ,kaip tos sodriai zaliu lapeliu g.gif ???
Zadu rizikuot ir kist pastovion vieton.


[/quote]
lauke zemuoja tik zalios schmoll.gif margalape tikrai neisgyvens... nu bent jau as to negirdejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Shanet kaip gražu rolleyes.gif plaukai tai švis liuks biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
shanet labai istrigo tas tavo augalas-plaukai,toks fainuolis,kas jis per velnias? ax.gif
Atsakyti
[quote=toratora,2009 08 30, 20:27]
[
Papildyta:
Ir dar,o margalape gebene (ta ,kur pas mane vazone) gyventu lauke g.gif ???
Ar jos lygiai tokios pat atsparios ,kaip tos sodriai zaliu lapeliu g.gif ???
Zadu rizikuot ir kist pastovion vieton.


[/quote]
lauke zemuoja tik zalios schmoll.gif margalape tikrai neisgyvens... nu bent jau as to negirdejau mirksiukas.gif
[/quote]
Yra amargalapi7 kurios =iemoja, bet tikrai ne visos, j7 yra ir kambarini7.
Atsakyti
Mano lantana yra parkeliavusi is Sicilijos, ten isties ziemos buna kurkas siltesnes nei pas mus. Tad maniske vasaroja lauke vazone, o ziemai parkeliauja i rusi prie lango su tuo paciu vazonu. Nugeniu pavasari matydama kiek yra 'genejimo reikalo'.
Atsakyti
Shanet,
labai grazus burnociai ir kanu vazonas thumbup.gif
visus siuos augalus kartu susodinus - turetu buti labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 08 30, 23:14)
Mano lantana yra parkeliavusi is Sicilijos, ten isties ziemos buna kurkas siltesnes nei pas mus. Tad maniske vasaroja lauke vazone, o ziemai parkeliauja i rusi prie lango su tuo paciu vazonu. Nugeniu pavasari matydama kiek yra 'genejimo reikalo'.

Ar dažnai rusyje ją laistai?
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2009 08 30, 21:40)
shanet labai istrigo tas tavo augalas-plaukai,toks fainuolis,kas jis per velnias?  ax.gif


....nepasakysiu,bo esu labai nepavyzdinga sodininke blush2.gif .Nusipirkau patikusi kvietkeli,pasejau,isauginau,pakuotes ismetau,o po to susizgrimbu,kad nieko apie ji nebe zinau doh.gif lotuliukas.gif .Jau kelintas kart taip doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 08 30, 18:15)
tad jei dairaisi į kokias rausvas, tai tada arunkas atkrenta...

butent ....
noriu astilbes dydeles ruzavos arba tamsesnes, balta turiu zema, lilipute rolleyes.gif .

Kad jau pasirodei akiratyje, tai prisipazinsiu viesai meileje wub.gif . Ziuriu visas fotkes archyve ir negaliu akiu atitraukt nuo tavo takeliu ir tvenkinelio (buvusio ax.gif )... ir nuo kepsnines, ir nuo bergeniju gyvatvores... ech . Grazu, nes paprasta (cia paaiskinu, kad nepradetum kuklintis ir teisintis lotuliukas.gif ).

QUOTE(Tina* @ 2009 08 30, 22:14)

Tina, prasau neignoruoti mano klausimu biggrin.gif .
Atsakyti