Įkraunama...
Įkraunama...

NAMO APLINKA 49

QUOTE(Tina* @ 2009 09 01, 08:18)
As auginu rykstene, ta laukine. Grazi is tiesu. Pas mane apylinkese laukuose irgi ju pilna. Reiklumo nulis, tik gal albai dideles vejas gali isvartyt, nors pas mane neisvarte.
Papildyta:
Stai cia

nesu maciusi rykstenes isvartytos - pas kaimynus palei keliuka gyvatvore is ju.
nebent...kartais apacios paruduoja, kaip ir daugiam. stru.

QUOTE(Perse @ 2009 09 01, 14:14)
Nepykit labai,bet norejau ir su jumis pasidalinti

grazu 4u.gif
visi dalinimaisi kuo labiausiai sveikinami ir laukiami!

QUOTE(Knifofija @ 2009 09 01, 19:25)
Tai eraičinas, lotyniškai festuca.

ot idomu, ar tai tas pats eraicinukas,kuris pas mane? g.gif
jau tel. isivedziau, nes ranka pasiekiama ta zolyte bigsmile.gif


tai dalinuosi ir as. smile.gif

maniau, kad Jolaxus dave kambarine gele, o ji kaip sietynas kabo malkineje
[gavo schultzo, tai dar spes apsikarstyt ziedais gausiau thumbup.gif ]
grazi begonija is tiesu wub.gif
[attachmentid=183693]
kazkuri buvo klaususi apie skaidru stoga. ta va, jei tas stogas visiskai skaidrus ir toje vietoje leidziamas laikas, tai saule labai akina. ten sviecia visa diena tiesiai i ta malkine/pavesine. centrineje dalyje, kur ''sedima'', yra prakisti balksvi matiniai lakstai - gavosi daug patogiau ir truputi ''japoniskai'' thumbup.gif


stai mano naujojo jurgino AMBER QUARTZ vieni pirmuju ziedeliu
[sodinta liepos vidury saknele]
jau toookia tobulybe man atrodo rolleyes.gif
[attachmentid=183692]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 01 rugsėjo 2009 - 22:58
Persės žiedai laabai akį pamalonino thumbup.gif
Sakykit, o su kuo jūs derinat lelijas, kad joms nužydėjus stagarai neliktų styroti? unsure.gif Tiesiog aukštesnius augalus į kompaniją sodinat ar pjaunat nužydėjusias lelijas? pas mane yra šiek tiek lelijų "eksperimentiniame gėlyne" ir planuoju perkelt kitur, tai svarstau kaip čia protingiau išsisukus, nes joms žydint norisi pirmam plane matyti, o po žydėjimo labai gerai būtų, kad dingtų tie stagarai unsure.gif
QUOTE(rokoko @ 2009 09 01, 23:50)
maniau, kad Jolaxus dave kambarine gele, o ji kaip sietynas kabo malkineje
[gavo schultzo, tai dar spes apsikarstyt  ziedais gausiau thumbup.gif ]
grazi begonija is tiesu wub.gif

nerealias sąlygas tu jai sudarei, kad šitaip išbujojo wub.gif
o aš savąją gaivelioju, nes išvažiuojant į kelionę matyt persistengiau paliedama, tai grįžus radau šiek tiek apspangusią nuo perteklinės drėgmės, mat vargšelė taip ir stovėjo savaitę lėkštutėn išbėgusiam vandeny blush2.gif bet jei matysiu, kad vargas su ja, tai žinosiu iš kur ūgliuką vėl pasigauti mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
rokoko, as tai esu maciusi issivarciusias rykstenes ten, is kur emiau, is MB kaimo. Matyt zeme ten labai soti, tad taip ir nutinka.
Papildyta:
Mane naujai eme zaveti jurginai. Rokoko taviskis tobulas. Beje, ar skaitei sita zurnaliuka? http://www.namuknygo...lis-254-2009_45

O mane tai labai zavi sitas jurginas: http://www.eurogeles...?productID=2861
Papildyta:
Gotiskas periodas pas mane prasidejo su lig ta sokoladine kosmeja hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 02 rugsėjo 2009 - 08:46
QUOTE(Tina* @ 2009 09 02, 09:47)
Gotiskas periodas pas mane prasidejo su lig ta sokoladine kosmeja  hihihi.gif

drinks_cheers.gif norėjau rašyti,kad pasinešei ant tamsių gėlių lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kur Vilniuje didziausias svoguniniu geliu pasirinkimas,jau kaip ir laikas g.gif
Atsakyti
O margute ta tai jau pasodinau, kiek pamenu jas ankstokai reikia zemen kist, o svogunai nemegsta but iskasti ilgai.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 09 02, 07:51)
Sakykit, o su kuo jūs derinat lelijas, kad joms nužydėjus stagarai neliktų styroti? unsure.gif Tiesiog aukštesnius augalus į kompaniją sodinat ar pjaunat nužydėjusias lelijas? pas mane yra šiek tiek lelijų "eksperimentiniame gėlyne" ir planuoju perkelt kitur, tai svarstau kaip čia protingiau išsisukus, nes joms žydint norisi pirmam plane matyti, o po žydėjimo labai gerai būtų, kad dingtų tie stagarai unsure.gif 

maniškės lelijos auga bordiurėly, į kurį žiūrima tik iš priekio. Tai prieky/šalia/tarpe lelijų pasodinti augalai, kurių aukštis yra šiek tiek žemiau tos vietos, nuo kurios prasideda lelijų žiedai 4u.gif

Kažkas panašaus buvo užfiksuota bekeliaujant:
user posted image

Kokie konkrečiai augalai bus šalia priklauso nuo to, ar norima, kad žydėtų kartu, ar kad prasilenktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 08 31, 16:18)
...pas tave labai gražiai žydi rudais lapais kanos,o pas mane žydi tik žaliais,nors turiu nemažai ir rudais,kas galėtų būti  schmoll.gif


.... hihihi.gif tai kad nezydi ir pas mane,va -vaizdelis is arciau mirksiukas.gif .
Nereikejo man ju sukist su mazosiomis (zaliais lapais),matyt per anksta ten joms,gumbus tik leidzia,neber vietos tam uzbone doh.gif lotuliukas.gif .

user posted image


O cia mano viena is grazesniu begoniju,bet nutariau daugiau pati nebe daigint schmoll.gif ,o tai is 6 gumbu turiu tik 2,visos kitos nuparpusios kazi kokios cool.gif .Pirksiu pas bobutes praaugintas beee.gif

user posted image

Nu ir dar....i leliju tema tongue.gif ,tokias sia vasara turejau...pirmametes ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2009 09 02, 10:49)


Nu ir dar....i leliju tema tongue.gif ,tokias sia vasara turejau...pirmametes ax.gif



Nu jau leliju bukietas wub.gif ...gera mintis mixa padaryt thumbup.gif ,o dabar pas mane nobodziai-grupemis
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 09 01, 22:20)
Norejau komentuot, bet ech velniai nemate  irnesakyk.gif buciau tik sirsila sukelus.  cool.gif sikart patylesiu, nors ir knieti uzsivezti kuo man cia kvepia  tongue.gif

nu blyn... tai jau komentuok, jei pradėjai smile.gif
Atsakyti
Leliju koks grozis,net issiziojau,dabar tai uzsimaniau ir as jas auginti blush2.gif pas mane sode tik vandens lelijos pluduriuoja
Atsakyti
Merginos patarkit blush2.gif
Stai koki turiu bardaka kuri reikia man sutvarkyti . Cia seuras zemes plotelis kuris yra prie namu ivazevimo siuo metu jame darzas buvusiu seimininku ...ka man patarsit su juo daryti? gal turite kokiu ideju sitam sabakstynui g.gif

http://public.fotki....ariumas555.html
Atsakyti