Įkraunama...
Įkraunama...

NAMO APLINKA 49

QUOTE(asara1 @ 2009 09 03, 11:25)
Jediara, perziurejau ir as tavo augalu bloga. Na, tiesiog zodziu truksta, kiek pas tave visokiu grozybiu.  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 09 03, 09:59)
Gėles ir aš kilnoju iš vienos vietos į kitą, negali vargšelės ramiai augti  rolleyes.gif

net palengvejo lotuliukas.gif ...
perziurejau ir as tavo augaliukus - kokiu tik groziu nera, o bijunai mane labiausiai veza wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2009 08 28, 10:43)
Negaliu neparodyt kokio dydžio "tvora" sužydėjo pasiskaičius šios temos patarimų  biggrin.gif
user posted image


Raganelės tvora nuostabi wub.gif
As bandžiau šiemet kazką panašaus pasodinti, bet mano saulėgrąžomis iki Jūsų dar augti ir augti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaklis @ 2009 09 03, 14:59)
Raganelės tvora nuostabi  wub.gif
As bandžiau šiemet kazką panašaus pasodinti, bet mano saulėgrąžomis iki Jūsų dar augti ir augti. 4u.gif


Bijau, kad augimo sezonas jau baigesi:)
Atsakyti
Turiu klausimą - kas galėjo atsitikti rožėms, nukrito visi lapai, stovi dabar pliki stagarai?
Atsakyti
Taip, Smth1, baigėsi verysad.gif
Teks kitais metais pasistengti labiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 09 02, 18:49)
Jei bijūnai tankiau pasodinti - jie užgožia lelijas. Turėjau šitą derinį ir šiemet bijūnus perkėliau į kitą vietą, nes labai jau daug vietos užėmė ir lelijoms nelabai patiko jų draugystė.

tinka aukstos lelijos, jei pavieniui tarp bijunu pasodintos: pas mane tos ''kaimiskos'' svelniai oranziniais smulkiais taskuotais ziedais [davido?] tarp bijunu gerai auga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 09 03, 09:35)
... Manoji irgi buvo labai pavargus, bet jau taip skuba atsigauti. O nuo ko tavoji pavargo?

Gal kad vazonėlyje auga ax.gif

Raganėle, o tavoji saulėgrąžų siena nevirsta nuo vėjų?
Atsakyti
prašau patarimo ax.gif perdariau savo gėlyną ir nebežinau ar ''apkloti'' priekyje esančius mažuosius augalus akmenukais, ar leisti jiems laisvai plėstis g.gif laukiu ir kritikos,jei kas užkliūna 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(amirtau @ 2009 09 03, 17:18)
prašau patarimo   ax.gif perdariau savo gėlyną ir nebežinau ar ''apkloti''  priekyje esančius mažuosius augalus akmenukais, ar leisti jiems laisvai plėstis  g.gif laukiu ir kritikos,jei kas užkliūna  4u.gif


1. Jei nenori, kad augalai plestusi- sukurk jiems skurdzia aplinka. Bus isigudrinanciu plestis ir tokioje aplinkoje, bet nemazai augalu tai apribos. Akmenys- neapribos to pletimosi. Augalai dideja, auginasi vaikus. Tai normalu.

2. Tie akmenys visi del grozio, ar kazkokia funkcija atlieka? Man jie cia nereikalingi. Nebent keli ikasti, kad ravint butu ant ko stoveti.

3. Augalu rusiu per daug, per mazai atsikartojanciu. Grupeliu neiziuriu.
Kiliminiu salyginai per daug, vidutinio ugio augalu nelabai matau. Aisku reiktu detalesnes foto, kad apziuret kur koks augalas, tai tik bendra vaizda pakomentavau.

Tiesa, neissiaiskinau, tave labiau domina augalu kolekcijos rinkimas, ar nori puosti aplinka? Iliustruosiu ka turiu omeny- jediara ir Tina yra tipiskos kolekcinines. Deedee, smelio smiltele - puosia aplinka augalu pagalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smth1: 03 rugsėjo 2009 - 16:42
Sveikutes mirksiukas.gif ,grizau is fazendos,tai proga nauju fotkiu mestelsiu tongue.gif .

Stai kokia grazuole auginu lotuliukas.gif ....seip ,visas roviau lauk,tik sita pasilikau ,kad matyciau in real,kaip atrodo vaistazole,kurios seklos gydo kepenis,berods MARGENIS vadinas bigsmile.gif .

user posted image

Zieduks is arciau....man labai grazu ax.gif

user posted image

O cia TIGRENE...eksperimentas,bo nebuvau niekur macius bigsmile.gif ,reiks daugiau info susirst.Ziedai vienai dienai,vakarop kaip mat suglemba,bet tuoj sekantis skleidziasi.
Jei pavyks issilaikyt,manau turetu virst didesniais buketais g.gif
user posted image

user posted image

"Plaukai" pradejo keist sukuosena lotuliukas.gif ....

user posted image

Mano gelyne visko gali rasti doh.gif lotuliukas.gif

user posted image

Ziedelis is arciau biggrin.gif

user posted image

Sundavile wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shanet: 03 rugsėjo 2009 - 17:03
QUOTE(smth1 @ 2009 09 03, 17:41)
jediara ir Tina yra tipiskos kolekcinines. Deedee, smelio smiltele - puosia aplinka augalu pagalba.

Sutinku visu 100 proc. doh.gif blush2.gif tik va kur menas, iki kurio man toli kaip iki menulio - ir kolekcionuoti, ir kartu aplinka puosti. Gal matet tokiu projektu realybej? Man taip idomu stebet ivairiu augalu gyvenimo cikla, spalvas, formas, kad niekaip negaliu sustot ir miksuoju, miksuoju, miksuoju... doh.gif

Bet gal dar atsidziaugsiu, gal dar pasveiksiu kada nors...

Smth1, vis pamirstiu paklaust ar matei mano mamos darzeli prie daugiabucio? nors dabar vasaros pabaigoj mazai ziedu jame. Melsves pasja labai grazios.

Papildyta:
shanet, tigrene tikra grazuole, primena orchidejas savo reksmingu groziu.
Atsakyti