Įkraunama...
Įkraunama...

NAMO APLINKA 49

merginos, ka manot? Ar imanoma ka nors pas mane siaurinej pusej panasaus nulipdyti? blush2.gif
http://www.genevalak.....nt garden.jpg
Atsakyti
QUOTE(kgintare @ 2009 09 14, 16:18)
merginos, ka manot? Ar imanoma ka nors pas mane siaurinej pusej panasaus nulipdyti?  blush2.gif
http://www.genevalak.....nt garden.jpg



Manau, kad ne, nes geles nuotraukoje yra saulameges. Reiketu ziureti i pavesingesnius kampelius megstancias geles.
Atsakyti
Jus cia visos tiek daug ismanancios, o as niekada gelem nesidomejau lotuliukas.gif gal galetumet pagelbeti ir ka nors panasaus bet pavesiameges gelytes pasufleruoti?
Atsakyti
Jei tikrai labai domina, galetum isigyti:
http://www.namuknygo...lis-233-2009_43
Gaila tik, kad pirmos dalies jau nebera.
Atsakyti
Sveikos, gal zinote kas tai per augalas?user posted image
mini saulegras velai pasodinau-tikiuosi orai dar leis ziedu pasidziaugti...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ARasytee @ 2009 09 14, 17:26)
Sveikos, gal zinote kas tai per augalas?user posted image

ar ne pajūrinė lobuliarija g.gif
Atsakyti
dariau fotosesija kieme smile.gif
user posted image
dievinu ju kvapa!
user posted image
negakiu skustis - ziedu buvo gausiai, na bet lapai ko tai nurudavo labai anksti g.gif
user posted image
Sodinau baltas Astras smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kgintare @ 2009 09 14, 16:18)
merginos, ka manot? Ar imanoma ka nors pas mane siaurinej pusej panasaus nulipdyti?  blush2.gif
http://www.genevalak.....nt garden.jpg

nelabai įžiūriu, bet kas ten yra gelsvo-oranžinio, tai tagetės auga ir šešėly; Vietoj ryškių rausvų kupstelių - sprigės, taip pat šešėly super jausis. Tik tiek, kad jos nežiemoja, kiekvienais metais tektų sodinti iš naujo 4u.gif
A, o vietoj vilkdalgių galima būtų parinkti viendienes, šviesiam šešėly laisvai gali augti.

Pavėsį toleruojančių augalų sąrašas;
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 14 rugsėjo 2009 - 16:42
QUOTE(DeeDee @ 2009 09 14, 13:51)
alyva medelio formos, raugerškis tams. prupurinė ~1,5m; pagal pirmą pavyzdį - vietoj 5 ir šalia 4, uolinis kadagys. Dar trūksta kažko prieš raugerškį ir šalia/už alyvos.

lauksiu minties tęsinio mirksiukas.gif
QUOTE(vida777 @ 2009 09 14, 14:28)
vis galvoju, kodel tu, komponuodama lapuocius, neivedi specialiai kokio krumo, kuris brandintu uogas rudeni ?
Man pvz. labai grazu rudeni putinu raudonu uogu kekes arba seivamedziu, dar vienas.

Dėkui kad priminei dar vieną aspektą. Akivaizdu: daug galvų geriau nei viena biggrin.gif Man, pradžiamokslei, sunkoka suderint ir aukščius, ir žydėjimo laiką, ir krūmo formą, ir lapų spalvą, faktūrą, ir kad būtų kas traukia akį nuo pavasario iki rudens...
Tiesa, putinui ir šeivamedžiui ten gal sausoka bus... Bet pala pala, o raugerškio uogos? Jos irgi rudenį/dalį žiemos būna, tik ne tokios stambios. Beje, toje pačioje erdvėje pasodinta pora švedinių šermukšnių, tad lyg ir bus kas patraukia akį rudens metu toj pusėj (ir kiek artimesniame plane nei ta krūmų kompozicija).
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 09 14, 17:47)
Dėkui kad priminei dar vieną aspektą. Akivaizdu: daug galvų geriau nei viena biggrin.gif  Man, pradžiamokslei, sunkoka suderint ir aukščius, ir žydėjimo laiką, ir krūmo formą, ir lapų spalvą, faktūrą, ir kad būtų kas traukia akį nuo pavasario iki rudens...
Tiesa, putinui ir šeivamedžiui ten gal sausoka bus... Bet pala pala, o raugerškio uogos? Jos irgi rudenį/dalį žiemos būna, tik ne tokios stambios. Beje, toje pačioje erdvėje pasodinta pora švedinių šermukšnių, tad lyg ir bus kas patraukia akį rudens metu toj pusėj (ir kiek artimesniame plane nei ta krūmų kompozicija).

jei sausoka ir smeleta, tada idealu saltalankiams. Nesiulau ju dabar planuojamoje kompozicijoje, bet siaip, kaip tinkancius tavo dirvozemiui.
Turint tiek vietos, sodinciau (bent jau mazesnius krumelius) ne po viena, o po du tris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 14 rugsėjo 2009 - 19:10
ačiū visoms už pasisakymus kondicionieriaus uždengimo tema. ačiū už nuorodą į rožyną. kažkaip širdis labiausiai linksta link rožių... o krūminems rožėms vistiek reik kažkokios atramos?
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2009 09 14, 13:29)
Dar padėkit suprast, kas čia tai mano sedulai? Ar amaras? Ir ką reiktų naudot, jei nenoriu chemijos, t.y., gal koks nuoviras padeda?
user posted image user posted image

pasikartosiu, gal kas žinot?
Atsakyti