Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(Nerytė @ 2007 07 26, 08:01)
bigsmile.gif  graziai atrodo, o ne perdaug avokado kai valgai? neuzmusa kitu ingridientu skonio?



Tai aš ir krevečių daug panaudojau mirksiukas.gif Gaunasi nemažai salotų 4u.gif
Atsakyti
Mesos tortas bigsmile.gif gaminsiu ir as,nerealiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Čia dar vienas sumuštinių tortas smile.gif dariau močiutės gimtadieniui drinks_cheers.gif

baltos duonos sluoksniai pertepti lašišos (smulkinta lašiša, sviestas, varškė, citrinos sultys) ir krapų mase (smulkinti krapai, sviestas, varškė, šiek tiek druskos). Tortą reikia aptepti sviestu (aš maišiau su varške, kad nebūtų taip riebu). Galima puošti lašiša, citrina, etc. Aš sunaudojau likusią lašišos ir krapų masę.

user posted image

Čia taip atrodo prapjautas (geriau nebuvo kaip nufotografuoti):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princiupesa: 15 rugsėjo 2007 - 21:37
Varškė geriau kreminė - lengviau išsisuka. Aš pati naudojau tepamą "Mūsų" varškę (toks plastmasinis indelis su žaliu dangteliu). Sviestas turėtų būti minkštas. Iš pradžių reikia susmulkinti lašišą, tada ją išsukti su sviestu iki vienalytės masės. Galiausiai - dėti varškę ir dar kartą gerai viską išsukti. Taip pat ir su krapais. Aš pati naudojau kombainiuka tai vargo su tuo kremu neturėjau. Jei neturit - sviestą galima šiek tiek pašildyti orkaitėje arba indelyje ant viryklės.

Kadangi tortas buvo nemažas, reikėjo apie 400 gr. lašišos (naudojau sūdytą, bet net neabejoju, kad labai skanu būtų ir su rūkyta...), 200 gr. sviesto, indelio varškės (kiek ten yra? Apie 150-200 gr. tikriausiai). Krapų sluoksniui - Apie 100-150 gr. krapų, 200 gr. sviesto ir indelio varškės. Torto aptepimui sunaudojau gal 50 gr. sviesto ir 50 gr. varškės.

Jep. Jei kas dar neaiškaus - rašykite smile.gif

Turiu pasakyti, kad labai skanus ir lengvas užkandis (nepaisant, kad nemažai sviesto dėta)
Atsakyti
Atrodo skaniai essen.gif: paruošus šaldytuve palaikyti? g.gif ar iškart galima valgyt? g.gif
Atsakyti
Reikėtų bent 2 valandėles palaikyti šaldytuve. Aš pati dariau iš vakaro, todėl vėsiai pastovėjo pernakt. Kad geriau sugultų sluoksniai reikėtų dar paslėgti.

good.gif
Atsakyti
nu viskas kaip ir aišku, paskutinis klausimas----ilgai užtruko pagaminti? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
viskas super thumbup.gif , tik vaizdas klaidinantis, nes esam priprate, kad tortai saldus turi buti smile.gif
Atsakyti
Nuo lašišos įdėjimo į smulkintuvą iki torto įdėjimo į šaldytuvą užtruko maždaug pusvalandį 4u.gif na, kaip minėjau, man padėjo kombainas, tad rankomis nereikėjo trinti sviesto smile.gif

O dėl klaidinančios išvaizdos , tai ax.gif visiems patiko. Kol gaminau, galvojau kad papuošiu lašiša ir citrina, bet nebeliko lašišos - visą sunaudojau smile.gif Todėl ir sugalvojau paklaidinti visus smile.gif Šiaip, tai patogiau daryti pailgoje formoje (bet pas mane buvo daug žmonių) - patogiau pjaustyti.
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2007 09 16, 14:23)
Nuo lašišos įdėjimo į smulkintuvą iki torto įdėjimo į šaldytuvą užtruko maždaug pusvalandį  4u.gif na, kaip minėjau, man padėjo kombainas, tad rankomis nereikėjo trinti sviesto  smile.gif


su blenderiu susismulkintų? g.gif
Atsakyti
Nežinau. Tikriausiai reikėtų dėti po nedidelį kiekį wink.gif
Pabandykite ir mumi papasakosite ar su blenderiu gavosi susmulkinti lašišą smile.gif
Atsakyti
Kaip skaniai jus cia gaminate tongue.gif thumbup.gif

Bet man rekia pagalbos, bei patarimu...svesiu savo jubiliejini gimtadieni, susirinks daug sveciu...
deja turiu savaite kad kazka sugalvoti g.gif
Pacios zinot kaip dazniausiai norisi: originaliai, gaug skaniai ir pigiai, bet zinoma nevisada taip iseina.
Gal kas galite patarti kokiu geru recepteliu, pvz, ka galima butu karsto pagamint g.gif
Zinoma ir as pabandysiu ta mesos pyraga thumbup.gif , tik nelabai suprantu kas yra maistine plevele doh.gif
Atsakyti