Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

atrodo super!
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 10 30, 16:59)
susigundziau ir as mesos tortu  blush2.gif

dariau is  user posted image + sviestas

pirmas sluoksnis sviestas + vistiena, norejau krutineles, bet nebuvo

antras, nuplauti sampinionai su majonezu ir prieskoniais, jei kas bijo valgyti zalius, galima apkepti

trecias, susmulkinti kiausiniai su majonezu ir prieskoniais

paskutinis ir sonai, Musu varske su agurkais ir krapais

gavosi toks  rolleyes.gif vakare ragausime  rolleyes.gif

user posted image

kaip grazu? wub.gif kaip skonis? blush2.gif
Atsakyti
user posted image

taip atrodo viduje ax.gif

skonis mmmm..... skanuuuuu bigsmile.gif

Aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti
man irgi labai patiko su rukyta vistiena blush2.gif , o vyrui labiau su sprotais g.gif
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(Lalaa @ 2007 10 30, 16:59)
susigundziau ir as mesos tortu  blush2.gif

dariau is  user posted image + sviestas

pirmas sluoksnis sviestas + vistiena, norejau krutineles, bet nebuvo

antras, nuplauti sampinionai su majonezu ir prieskoniais, jei kas bijo valgyti zalius, galima apkepti

trecias, susmulkinti kiausiniai su majonezu ir prieskoniais

paskutinis ir sonai, Musu varske su agurkais ir krapais

gavosi toks  rolleyes.gif vakare ragausime  rolleyes.gif

user posted image

Nezinau man net bloga kai pamatau rukyta vista
idomu ar skanu, o be sprotu ir rukytos vistos su kuo dar bandet, gal kas ax.gif g.gif
Atsakyti
O dar su rukyta vistiena labai skaniai iseina vyniuotinis su lavasu thumbup.gif . Dazniausiai darau 3 sluoksniu, pirmas buna lydutas tepamas suris, antras - majonezas ir svogunu laiskai, o trecias daznai keiciamas ax.gif - uztepu majonezo, o ant jo arba krabu lazdeliu (tik isvyniuotu), arba rukytos vistienos smulkiai supjaustytos, arba mesytes kokios rukytos, arba lasisos. Man skaniausia su vistiena. Tada reikia susukti, ivyniuoti i maistine plevele ir i saldytuva bent keliom valandom, geriausiai nakciai, nors ir is kart galima valgyti, jei sunku iskentet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2007 10 30, 20:32)
O dar su rukyta vistiena labai skaniai iseina vyniuotinis su lavasu  thumbup.gif . Dazniausiai darau 3 sluoksniu, pirmas buna lydutas tepamas suris, antras - majonezas ir svogunu laiskai, o trecias daznai keiciamas  ax.gif  - uztepu majonezo, o ant jo arba krabu lazdeliu (tik isvyniuotu), arba rukytos vistienos smulkiai supjaustytos, arba mesytes kokios rukytos, arba lasisos. Man skaniausia su vistiena. Tada reikia susukti, ivyniuoti i maistine plevele ir i saldytuva bent keliom valandom, geriausiai nakciai, nors ir is kart galima valgyti, jei sunku iskentet  mirksiukas.gif

o ka dar is lavaso butu galima pagaminti, gal kokiu minciu turit
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 10 30, 20:23)
ax.gif
Nezinau man net bloga kai pamatau rukyta vista
idomu ar skanu, o be sprotu ir rukytos vistos su kuo dar bandet, gal kas ax.gif  g.gif

siaip su bet kuo galima daryt, kas tik labiausiai patinka - lasisa, ivairiausi pastetai, kumpiukai ar kitos kokios skanios mesytes ax.gif
Papildyta:
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 10 30, 20:36)
o ka dar is lavaso butu galima pagaminti, gal kokiu minciu turit

kebabus wub.gif
picas dar, tokius ale vyniuotinius ir juos po to orkaitej uzkept(tik neilgai, nes greit sudega doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Marija*: 30 spalio 2007 - 19:47
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 10 30, 21:23)
ax.gif
Nezinau man net bloga kai pamatau rukyta vista
idomu ar skanu, o be sprotu ir rukytos vistos su kuo dar bandet, gal kas ax.gif  g.gif


neatsimenu kada paskutine karta pirkau rukyta vistiena, bet man visai ji tiko torciuke, nuemiau oda ir ta mesyte supjausciau ax.gif

Atsakyti
kiba nescia, kad vel mesa pamacius pykina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 10 30, 21:01)
kiba nescia, kad vel mesa pamacius pykina ax.gif

pirmas pozymis? mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2007 10 30, 21:08)
pirmas pozymis?   mirksiukas.gif  wub.gif

su pirmu vaiku ne toks buvo, o su mazaja iki7 men. taip vargau

ATSIPRASAU CIA BISKI NE I TEMA 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 30 spalio 2007 - 20:21