Įkraunama...
Įkraunama...

Ūkininkai ir jiems prijaučiantys

Sveikos smile.gif
tik pradedame "ūkininkavimą" doh.gif kaip prisiklausau, tai vargo vakarienė blink.gif situacija tokia, kad mama yra žemės savininkė ir ją noriu padaryti ūkininke, nes vyresniems kaip 50 metų žmonėms pas raj., seniūną reikia gauti pažymėjimą, o man jauniklei užtruktų du mėn ir 800 Lt. Žadame stegti ūkį ir vesti su mama bendrą ūkį. O vėliau, kai susituoksime su wub.gif , vyrą savo padaryti savo padėjėju. Baisu ir nedrąsu ax.gif gal galėtumėte ką patarti? ar padrąsinti? ar perspėti apie klaidas? ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Pagarba būsimiems ūkininkams. Parašykite, kodėl žodis ūkininkavimas yra su kabutėmis, ir koks ūkio steigimo tikslas. Tadum galėsiu drasinti arbe perspėjinėti.
Maloniai prašome į temą Netikri ūkininkai, jei kabutės dėl to.
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2007 08 14, 13:52)
Pagarba būsimiems ūkininkams. Parašykite, kodėl žodis ūkininkavimas yra su kabutėmis, ir koks ūkio steigimo tikslas. Tadum galėsiu drasinti arbe perspėjinėti.
Maloniai prašome į temą Netikri ūkininkai, jei kabutės dėl to.

"ukininkavimas" = netikri ukininkai, kurie steigia uki tik todel, kad susirestu namuka smile.gif o as ... ax.gif ... einu i ta tema... doh.gif
Atsakyti
Tadum iš karto patariu nepagailėti 800. Nebent nereiks paskolos namuko statybai.
Atsakyti
bet tas 800.. doh.gif ir daug ir laiko nera... verysad.gif nori kazkokius procesus, kurie trunka ilgeliAU, PADARYTI MAXIMALIAI greiteliau unsure.gif nes cia bus n dalyku, kurie truks oi ilgai...o bendras ukis su mama, manau ok. maza to, kad passkolos gali buti duodamas namukui laiduojant mamai wink.gif o dar kol iki to reikalo prieis, tai ir zeme bus perrasyta man... nes... toks dalykelis... kad esu tokioje situacijoje, kad negaliu nieko ant saves tureti. jokio turto, del finansiniu nesklaundumu. o po poros meteliu manau viskas susitvarkys. 4u.gif
Atsakyti
rytoj einame registruoti ukio smile.gif gal kas nors galetumete pasakyti, kur reikia kreiptis toliau? ukis iregistruotas, kadanstriniai matavimai daromi, kas toliau? kur eiti, kad namuka leistu statyti? sad.gif
Atsakyti
Sekantis ž:
Laisvos formos Prašymas nustatyti ūkininko sodybos vietą. Adresatas- savivaldybės meras. Priedas-sklypo plano kopija su pageidaujama vieta, pažymėta , kaip išnaša nedideliu masteliu pvz M1:500.
4u.gif

Papildyta:
Kadastriniai neprivalomi, jei sklypo preliminarus planas koordinuotas.
Pakaks topo nuotraukos.
Atsakyti
Sveiki,

Labai greitai reikalingas ukininko pazymejimas, zinoma ne uz aciu. Gal galite padeti gauti ukininko pazymejima greitai, na vietoj 2 menesiu per diena ar kelias. Padejusiems atsilyginsiu kiek reikes. Aciu

sandoras.robertas@gmail.com
Atsakyti
Aš tai turiu klausimuką dėl ūkininko pažymėjimo. Jei su vyru esame registruoti kauno raj. ar galima ūkininko kursus išklausyti Marijampolėj, ar būtinai ten kur registruoti esame? ir jei žemės ūkio valdos sklypas priklauso man, ar gali vyras turėti ūkininko pažymėjimą ir mes užsiiminėti ūkine veikla ar turi būtinai savininkas žemės jį turėti? g.gif
Atsakyti
1.Kursus galima bele kur kur .
2.Manyčiau, kad tex pačiai kursus lankytis, užtex čia vyrišką giminę išnaudot smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Mūsų KP dokumentus padarė tik prieš 3 sav., nors žadėjo dar metų pradžioje. Darė beveik 11 mėn. sad.gif
Dabar laukiam sąlygų sąvado. Projektas jau padarytas ir kai tik gausime sąlygas – eisime dėl leidimo. Kiek dar ten užtruksime nežinau, bet jau abejoju kad pradėsime statyti šiais metais. verysad.gif

Greičiausiai lauksime pavasario. unsure.gif


Atsakyti