Įkraunama...
Įkraunama...

Ūkininkai ir jiems prijaučiantys

QUOTE(sena pažįstama @ 2010 11 09, 08:39)
KPP man parenge nemokamai, uz saldainiu dezute. blush2.gif
Matininkai ribas pazymejo, visokius gamtinius karkasus, atstumus nuo kaimynu, ezero  atmatavo uz 1500lt.
Butent kalbu apie triju pastatu suprojektavima ir jau savivaldybes architekto parasa, kad galiu tokius statinius statyti-kaina 3500lt, gavau liepos menesi. 4u.gif

Tai jau už tokią kainą tikrai nereikėjo burbuliuot biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi smile.gif
Va perskaiciau as Jusu temele. I zinokit kiek naudingu patarimu radau notworthy.gif
Dabar zinokit viskas aisku aisku smartass.gif Ir cia turbut bus taip iki tol kol nepradesim popieriuku tvarkyt ir tikrinti kokiose kabinetuose savivaldybiu darbuotojai sedi smile.gif
Bet jau kaip sakoma paprasciau, kai sioki toki suproti turi smile.gif
O situacija pas mus tokia. Turim 1.8 ha zemytes. Visai neseniai pirkom. blush2.gif Tai kolkas sakiau ramybej paliksim viska. O pavasari jau galesim pradeti po trupuciuka dokumentukus rinktis. Va vyras kursus kaip tik gruodzio vidury pabaigs tai kaip supratau protingiausia ir man i partnerius uzsirasyti. smile.gif Busiu "prie ukininko" mirksiukas.gif
Atsakyti
2Nessi:
niu ta partnerystė wink.gif visai nebutina, bele tk 1-as ūkininkio pažymėjimas ant abiejų yra.

2Pazystama:
ale kasgi Utenoj taip nusipigina blink.gif ? gal galėčiau koordinates i AŽ gauti?
sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2010 11 16, 17:52)
2Pazystama:
ale kasgi Utenoj taip nusipigina blink.gif ? gal galėčiau koordinates i AŽ gauti?
sunglasses2.gif

Prasom viesai, gal kam naudinga bus:
http://www.spec.lt/k...rgis_uab_12038/
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 11 16, 17:56)
Prasom viesai, gal kam naudinga bus:
http://www.spec.lt/k...rgis_uab_12038/
4u.gif


Neitiketina, RB i kalbas be 10.000 nesileidzia doh.gif Cai uz sodybos TP.
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2010 11 18, 18:53)
Neitiketina, RB i kalbas be 10.000 nesileidzia doh.gif Cai uz sodybos TP.

Kas tas RB? Cia tos mano nurodytos imones direktorius?
Nezinau, gal as moteris grazi, kad man padare lotuliukas.gif O gal kad mano namas patenka i II gr.nesudetingus statinius? Ta prasme, ne rumai. Ir karkasinukas. Gal todel tokia kaina g.gif
Atsakyti
Niu R.B. yra buves Utenos vyr.archi wink.gif , paminetos kontoros dyrkas vacation4.gif

Kas del graziu moteriskiu pomegio, negalec komentuoti g.gif
Atsakyti
Klausykit o kiek jus daug mazdaug pinigeliu isleidziat tiems visiems popieriams tvarkyti? Kiek as suprantu tie visi prasymukai savivaldybese ne pyragus kainuoja o brangiausia tai pastatu projektai o antroj vietoj KPP?
Ir kodel nereikalinga partneryste? O jei pzv avis auginsim (dvi biggrin.gif ) Tai as gi partneris turiu buti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nessi: 19 lapkričio 2010 - 21:24
2Nessi,

Nugi ta partneryste jau tamsteles pase parasyta biggrin.gif biesam dar vienos prisireike del 2aveliu?

Kas del kainu, tai pagrindiniai pinigai yra statybose, o popieriukai tik bambonkes.


Atsakyti
Sveiki,perverciau temute ir noriu paklaust, nes matau cia gerai pasikausciusiu yra blush2.gif
Planuoju pirkt 56a z.u. paskirties zemes Vilniau rajone,du vyriokai bendrasavininkai, vienas geodezininkas, kitas arhitektas, zada man padeti sutvarkyt dokus, su ukininko pazymejimu iki leidimo statyboms uz 7t +3,5t elektra per puse metu, realu? g.gif Baisu,kad neapgautu ir ant ledo nepaliktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira 2 @ 2010 12 10, 16:13)
Sveiki,perverciau temute ir noriu paklaust, nes matau cia gerai pasikausciusiu yra blush2.gif
Planuoju pirkt 56a z.u. paskirties zemes Vilniau rajone,du vyriokai bendrasavininkai, vienas geodezininkas, kitas arhitektas, zada man padeti sutvarkyt dokus, su ukininko pazymejimu iki leidimo statyboms  uz 7t +3,5t elektra per puse metu, realu? g.gif Baisu,kad neapgautu ir ant ledo nepaliktu blush2.gif

2 variantai:

1.Pirkti tadu, kai vyriokai pažadus įvykdys.
2.Iduoti avansa ir pasirašyti ketinimu sutarti.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2010 12 10, 16:42)
2 variantai:

1.Pirkti tadu, kai vyriokai pažadus įvykdys.
2.Iduoti avansa ir pasirašyti ketinimu sutarti.
4u.gif

Aciu uz patarimus 4u.gif Bet ar realu,kad per puse metu sutvarkys? As cia pasiskaiciau apie kryziaus kelius doh.gif
Atsakyti