Įkraunama...
Įkraunama...

Ūkininkai ir jiems prijaučiantys

QUOTE(Vilnoja @ 2011 03 03, 19:57)
4u.gif  Šimtas metų visiems smile.gif
na, ašb jau neviltyje...pragvenom vasarėle..rudenėli..žiemužėlę ir jau pavasaris o vat sklypo geodezinių su žiburių nematyt iš to ........VNL rajono savivaldybės žemės skyriaus. Matot, gi dar tik 2010metų liepos menesio matavimus tvirtina, nu bet kur lizdas..nesikeiksiu. Bet jau mielieji, nelaiko nervai. Visiškai stovime vietoj.. ir ūkio nesinori registruoti kol kas, kad mokesčiukus sutaupyt. Kažkoks užburtas ratas... Architektė sakė, jog reiks daryt ir topo, tai AČIŪ visiems Šventiesiems, kad nedarėm kartu su geo matavimais, ale jau tuoj ir nebegaliotų.. ir neverta KPP sąlygų imt be geo, nes netvirtins..juk VILNIAUS rajonas...ne nu..siaubas biggrin.gif
Pasiskundžiau blush2.gif  nebežinau kiek dar teks laukt..net nežinau ką dar nuveikus kad laiko sutaupyt...


blink.gif Nu ir prigasdinote jus mane. Mes laukiame nuo 2010 gruodzio. Tek eiti pasukauti, gal pajudes, o gal tik nervus pats pagadinsiu.
Atsakyti
Ar kas nors is jusu yra pirkes ne z.u. sklypa, bet sodybviete, na tai ta pati z.u. zeme, tik kad su registruotais pastatais ir pamatais. Idomu, kokie niuansai tvarkantis popierius g.gif Ar galesim visus tuos pastatus atstatinet laisvai, ar reiks ukininku pazymejimo, ukio steigimo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2011 03 08, 15:10)
Ar kas nors is jusu yra pirkes ne z.u. sklypa, bet sodybviete, na tai ta pati z.u. zeme, tik kad su registruotais pastatais ir pamatais. Idomu, kokie niuansai tvarkantis popierius g.gif Ar galesim visus tuos pastatus atstatinet laisvai, ar reiks ukininku pazymejimo, ukio steigimo... g.gif

Ukininko pazymejimas reikalingas, kad galetum kurti sodybviete plyname lauke, o jei ta sodybviete sukurta tai ir UP nereikia.
Atsakyti
Sveiki,
Gal susidurete ir galite pasidalinti info, kokiu dokumentu reikia norint statyti ukines paskirties pastata? I-os kategorijos nesudetingo ukines paskirties statinys. Zinau, kad:
12.3.1. neprivalomas statinio projektas;

12.3.2. nereikalingas statybos leidimas;

12.3.3. neprivaloma skirti (pasamdyti) statybos vadovą;

12.3.4. neprivaloma statinio statybos techninė priežiūra;

12.3.5. nereikalingas statybos leidimas statinį griauti;

12.3.6. neprivaloma atlikti: statinio kadastrinius matavimus, statinio pripažinimą tinkamu naudoti ir statinio registravimą Nekilnojamojo turto registre;
Na bet visgi kazko reikia vistiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Padejejas @ 2011 03 12, 21:34)
Sveiki,
Gal susidurete ir galite pasidalinti info, kokiu dokumentu reikia norint statyti ukines paskirties pastata? I-os kategorijos nesudetingo ukines paskirties statinys. Zinau, kad:
12.3.1. neprivalomas statinio projektas;

12.3.6. neprivaloma atlikti: statinio kadastrinius matavimus, statinio pripažinimą tinkamu naudoti ir statinio registravimą Nekilnojamojo turto registre;
Na bet visgi kazko reikia vistiek smile.gif

Palikau, kas reikalinga mirksiukas.gif
Is kur istrauket, kad nereikia nei projekto, nei pridavimo? Net 20 kvadratu pirciai reikalingas suderintas ir patvirtintas projektas, o veliau ir priduoti ja reikia. Jei zeme-zemes ukio paskirties(o taip, matyt, ir yra, kitu atveju nerasytumet cia), tai nesudetingo ukines paskirties statinio is viso negalima statyti be projektu patvirtinto ukininko gyvenamo namo. Vadinasi, jei sugalvojot prasisukti su kokiu sodo nameliu/vasarnamiu ant zemes ukio paskirties zemes, zinokit, kad nepavyks, daug kas cia tokie gudrus, ale nusodinti buvo biggrin.gif
O dabar ypac visi sukilo pries nelegalius statinius, skatina zmones juos iregistruoti, nes baudos paskui bus-mamamija doh.gif
Nebent cia eina kalba apie kokia paprasta pavesine laukuose, kur galima butu kibirus ar bidonus susideti.
Atsakyti
Sita dalyka as perskaiciau cia STATYBOS TECHNINIS REGLAMENTAS STR 1.01.07:2002 NESUDĖTINGI (TARP JŲ LAIKINI) STATINIAI. Atsakete, man taip lyg butumete viena is tu kur uzdirbate is tu projektu biggrin.gif Duokite nuoroda, kur butu parasyta, kad reikalingas projektas. Man tai tikrai reikalinga, nes as manau, kad visgi imanoma legaliai pasistatyti pirma ukini pastata ukininko sodyboje, o tik paskui statyti gyvenamaji. Daryciau tai po pirmo etapo kai jau butu sutvarkyti popieriai ir numatyta vieta ukines paskirties zemeje (t.y. suplanuota ukininko sodybos vieta ir parinkta vieta pastatams)
Atsakyti
QUOTE(Padejejas @ 2011 03 16, 20:16)
Sita dalyka as perskaiciau cia STATYBOS TECHNINIS REGLAMENTAS STR 1.01.07:2002 NESUDĖTINGI (TARP JŲ LAIKINI) STATINIAI. Atsakete, man taip lyg butumete viena is tu kur uzdirbate is tu projektu biggrin.gif Duokite nuoroda, kur butu parasyta, kad reikalingas projektas. Man tai tikrai reikalinga, nes as manau, kad visgi imanoma legaliai pasistatyti pirma ukini pastata ukininko sodyboje, o tik paskui statyti gyvenamaji. Daryciau tai po pirmo etapo kai jau butu sutvarkyti popieriai ir numatyta vieta ukines paskirties zemeje (t.y. suplanuota ukininko sodybos vieta ir parinkta vieta pastatams)

Atsakiau kaip neseniai gavusi patvirtinta projekta mirksiukas.gif Netingekit perskaityti visa sia tema, nes Statybos reglamentas buvo taisomas n kartu, kai kas isimta, kai kas pakeista.
Suplanuotos ukininko sodybos vietos tikrai nepakanka. Turit rankose tureti ir gyvenamojo namo bei ukinio pastato PATVIRTINTA savivaldybeje projekta, tik tada galit pradeti judeti.
As taip ir darau: turiu visus projektus, statyba pradedu nuo ukinio pastato, kuriame isirengsiu vasarnami blush2.gif O jau paskui statysiu gyvenama nama. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Supratau. Na del projektu man ir kilo itarimas todel ir klausiau. Nieko tokio, jei reik tai gausim smile.gif Bet juk galiu pradeti nuo darzines. Ar butina viska tureti, tada pradek nuo ko nori?
Atsakyti
QUOTE(Padejejas @ 2011 03 16, 22:04)
Supratau. Na del projektu man ir kilo itarimas todel ir klausiau. Nieko tokio, jei reik tai gausim smile.gif Bet juk galiu pradeti nuo darzines. Ar butina viska tureti, tada pradek nuo ko nori?

Kai turesit popierius visus-tada pradekit nors nuo darzines, nors nuo lauko tualeto 4u.gif Mat dabar labai pradejo gaudyti nelegalias statybas(isejes istatymas jas savanoriskai iteisinti pradzioj susimokejus bauda biggrin.gif ), inspektoriai juk darbo neturi, tai, sake, pavasari ir zuja po nustatytas apylinkes. O jei dar koks "draugiskas" kaimynas telefono rageli pakels-amen paskui is viso bus, uztemps tiek, kad noras statytis praeis.
O va kai turesit visus popierius ir patvirtintus namo statybos projektus-tai nors statykit kilnojama nameli ant ratu(tada galima jame gyventi 3 metus visai LEGALIAI, be baimes, kad kas iskus).
Man kai projektavo ukininko sodyba, tai net reikalavimas yra toks, kad priklauso suprojektuoti gyvenama nama ir papildomai ukini pastata. Sakau, nereikia, nenoriu, atsake-privaloma. O va pirties neleido uz tai statyti, kol nera priduotas gyvenamas namas su ukiniais pastatais doh.gif Tai dabar ir pradedu statyba nuo ukinio pastato, kuris kainuos pigiau, o ir greiciau pasistatysiu. Gyvenamo namo statyba paliksiu kitiems metams drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dekui uz pastabas smile.gif Beabejo dokumentus tvarkysiuos, nebus taip kad nieko. Jau daabr pradeti darbai. tik va visokius variantus mastau kas kur ka kaip smile.gif Beje o kas man neleis lovos darzinej pasistatyti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padejejas: 18 kovo 2011 - 07:05
Ei parodykit man kur parasyta, akd reikia projektu darzinei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Padejejas @ 2011 03 20, 12:22)
Ei parodykit man kur parasyta, akd reikia projektu darzinei biggrin.gif

Nueikit pas savivaldybes architekta ir jums jis pirstu parodys mirksiukas.gif
Arba pasigooglinkit:
http://www.ekspertai...sodybos_statyba
http://www.statau.in...o...&Itemid=292
http://www.vvgnemuna...omendacijos.pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 21 kovo 2011 - 07:44