Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo skausmo

ibumetinas visada padeda, ypač kai mm skausmai doh.gif o vyras va nuo galvos skausmo geria solpadeiną..
Atsakyti
man Padeda viskas kad turi ibuprofeno 400mg, 200mg man per mazai doh.gif
Atsakyti
Ibuprofenas 600mg unsure.gif Kai žiauriai skaudėjo tai net po kelias per dieną teko gerti verysad.gif
Atsakyti
Ibumetinas man visada padeda per mm,o nuo galvos skausmo citramonas 4u.gif
Atsakyti
man tinkamiausi ir efektyvus tai Ibumax, vieninteliai kurie padeda atsiradus skausmui
Atsakyti
QUOTE(Wildberry @ 2011 08 18, 22:04)
Ibuprofenas 600mg unsure.gif Kai žiauriai skaudėjo tai net po kelias per dieną teko gerti verysad.gif


atsargiai su tokiu stipriu - 600mg, aš per jį ir skrandį susigadinau...
Atsakyti
QUOTE(s-roze @ 2011 07 25, 23:53)
Nuo stipraus skausmo yra ULTRACOD.

Bandžiau šitą vaistą kai migrena prasidėjo. Man tiko.
Atsakyti
Man greičiausiai suveikia Aponil
Atsakyti
Nežymus dantų, sąnarių skausmas - Advil Liquid kapsulės, veiklioji medžiaga Ibuprofenas 200mg (pirkau USA)
Stiprus nugaros skausmas, radikulitas - Nimesilis + Mydocalm
Atsakyti
Dazniausiai vartoju Ibumetin 400 mg, jei labai stiprus skausmas - Nimesil...
Atsakyti
Sveikos 2 metus negėriau vaistų tačiau šiuo metu turiu po danties rovimo daug skausmo gydomas kaulas atviras tai geriu Ibuprofen Lannacher 600mg jau 10 diena į parą po 3-4 nes skausmas nereliai baisus ir kt man jau nenuima jo doh.gif verysad.gif dar priedo antibai ir bakterijos ...tai jau bijau pagalvot kaip miršta mano imunitetas verysad.gif na sugis dantukas ir viskas bus ok

visoms linkiu kuo mažiau šių vaistų 4u.gif
Atsakyti
Man gydytoja kažkada sakė, kad geriausia nuo skausmo yra ibuprofenas, o ne jokie citramonai. Nes mažiau kenkia organizmui ir geriau veikia.
O ibuprofenas kaip veiklioji medžiaga yra ibumetin'e, ibuprom'e... Kitur kur nesidomėjau. Pati naudoju ibumetin'ą tik, kai būna labai blogai su mmm...
Atsakyti