Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaistai nuo skausmo
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3
Magnifique
QUOTE(arana81 @ 2010 07 16, 09:32)
leidziami vaistai nuo skausmo visiskai nekenkia skrandziui. Tiesa, ju be recepto neparduoda smile.gif
*

Deja,turiu Jus nuliūdinti.Ir leidžiami vaistai nuo skausmo kenkia skrandžiui,jie skrandį per kraują pasiekia.
O ir be recepto juos parduoda ir Diclac ir Ketanov.
Papildyta:
O pati naudoju paracetamolį pagal poreikį,o savo ligos sukeltam skausmui mažint-Mavalį,Diclacą,Relifex.
Ibuprofeno gert negaliu,nes po protinio danties operacijos pripratau prie jo ir reikia labai didelės dozės (maždaug 10 tab. po 200mg),kad nuimtų skausmą.
Rodnega
Naudoju Solpadein miltelius, jis man geriausiai nuima migrenos ir dantų skausmus o ir kai ištirpinama vandenyje, manau kenkia mažiau nei tabletės . Bandžiau ir Nimesil , irgi neblogai padėjo, bet jautesė, kad jis silpnesnis už Solpadeiną
Sambuka.Buka
NIMESIL thumbup.gif Bet negaliu paliginti su Solpadein.
Turejau KETANOV. Ketanov stipresni, bet labai jau kenkia.
Linju
Dabar visada perku APAP. Kažkada dar kai buvau vaikas, mama davė, man padėjo ir nuo to laiko taip įsitikėjau, kad jie geri smile.gif O šiaip neblogi tikrai.
*Selma*
Nuo skausmo vartoju NEOCITRAMON.
INGRID24A
Ibuprofenas
Kasdiena_poviena
As geriu ARCOXIA smile.gif Nuo paciu ivairiausiu skausmu, ypac padejo, kai buvo susuke spranda 4u.gif Jis labai puikiai padeda ir nuo dantu skausmo bigsmile.gif As jokiu ibupfrofenu ir panasiu negaliu gerti, nes iskart supykina (ir nuo leidziamu irgi, beje)... Tai va savo atrasta arcoxia negaliu atsidziaugt 4u.gif Beje, LAAABAI didelis pliusas - veikia 24 val, kai tuo tarpu kitus reikia gerti 3-4 kartus per diena mirksiukas.gif
Magnifique
QUOTE(Ade Pade @ 2010 10 11, 00:08)
As geriu ARCOXIA  smile.gif  Nuo paciu ivairiausiu skausmu, ypac padejo, kai buvo susuke spranda  4u.gif Jis labai puikiai padeda ir nuo dantu skausmo  bigsmile.gif  As jokiu ibupfrofenu ir panasiu negaliu gerti, nes iskart supykina (ir nuo leidziamu irgi, beje)... Tai va savo atrasta arcoxia negaliu atsidziaugt  4u.gif  Beje, LAAABAI didelis pliusas - veikia 24 val, kai tuo tarpu kitus reikia gerti 3-4 kartus per diena  mirksiukas.gif
*

Su Arcoxia viskas būtų ok,jei nekainuotų tiek daug.
Kasdiena_poviena
QUOTE(Magnifique @ 2010 10 11, 00:26)
Su Arcoxia viskas būtų ok,jei nekainuotų tiek daug.
*

Tai kad paskaiciavus gaunasi tas ant to, nes arcoxia gerti reikia tik karta per para, kai tuo tarpu visus kitus kas keleta valandu.

Aisku, nuo paprasto galvos skausmo galima isgerti paracetamolio ir bus ok, bet jeigu skausmas rimtesnis, pvz letinis sanariu arba dantu skausmas, tokiu atveju arcoxia man nepakeiciama bigsmile.gif
o dar ir skrandzio nedirgina thumbup.gif
Bahama mama
man geriausi - Ibumetin, Nimesil ir Saridon (ziurint, ka skauda).

Del Solpadeino - Airijoje ji pradejo pardavineti tik su receptu, nes i sio vaisto sudeti ieina kodeinas (silpnai veikiantis opiatas, o zmoniu kalba kalbant - lengvas narkotikas). Vartojant ilgesni laika issivysto priklausomybe kodeinui cool.gif
veiducka
seniau pirkdavau nimesil, geras vaistukas, greit veikia. paskutiniu metu migrena daznai kamuoja tai labai padeda sulpadeinas, is uk uzsisakau spec migrenai nes cia tokio nesu maciusi tai super vaistukas o ir kaina zinoma pigesne nei cia 4u.gif
jediara
QUOTE(Papugele @ 2005 10 02, 20:34)
Na,Tramadolio ne taip paprasta turėt mirksiukas.gif
*

Po sūnaus ligos liko keletas dėžučių ampulių. Gal yra vaistinė, ar kokia kita institucija, kuri perka, nes vaistai pirkti be kompensacijos, tai nesinorėtų išmesti, o geriau už tą sumą vitaminų nupirkti g.gif
Mon Amour
Irfen - nuo įvairaus skausmo, nors šiaip jis labiau tinkamas galvos skausmui malšinti
Profit
Priklausomai nuo skausmo - apap arba ibuclin (gydo ir uzdegima)
šneider
Nuo mm skausmo vartoju ketanov, o šiaip ibumetiną.
Rinesa
Ar yra pirkt be recepto kokių leidžiamų nuskausminamųjų? g.gif
Vaikui labai skauda sulaužytą koją....
Magnifique
QUOTE(Rinesa @ 2010 12 20, 12:25)
Ar yra pirkt be recepto kokių leidžiamų nuskausminamųjų? g.gif
Vaikui labai skauda sulaužytą koją....
*

Betkokius faktiškai parduos.Tik pasakykit,kad reikia labai ir pns.Tiktų Diklofenakas,Dolmenas,Analginas,Ketanovas.
Mažiausiai skausmingas Diklakas arba ketanovas.Dolmenas geras,bet ir geeeerokai skausmingas doh.gif Man jį leidžiantis net ranka dreba unsure.gif
Šiaip yra gerų ir neleidžiamų,tik problema,kad visais lūžių ir tt atvejais rašo nimesilį,kurio veiksmingumas doh.gif doh.gif
Matau,kad vaikas nemažas jau-kokio solpadeino duokit-turėtų padėt.Man po operacijos gerai nuimdavo skausmą
jaunuole
anksciau gerdavau ketanova. dabar jam reikia recepto ir jis labai kenkia kepenims. tai dabar geriu ibuprofena.
donnabona
Dantu gydytoja po rimtesnio gydymo rekomenduodavo ir recepta parasydavo ketanov.
Pati kartais kai prireikia naudoju nimesil. Vyrui dare neseniai kelio atroskopine operacija. Na nelabai smarkia, bet sveikimas kiek uztruko. Po savaites jei paskaudedavo tai karsti ir skausma nimesil nuimdavo efektyviai.
miligerta
Visuomet nuo skausmo ir uzdegimo geriame ibuprofena.vaistus naudoju tik kai ju tikrai reikia,nes per didele doze veikia jau ne kaip vaistas ,o kaip nuodas verysad.gif
Eighteen
QUOTE(miligerta @ 2011 02 13, 23:51)
Visuomet nuo skausmo ir uzdegimo geriame ibuprofena.vaistus naudoju tik kai ju tikrai reikia,nes per didele doze veikia jau ne kaip vaistas ,o kaip nuodas verysad.gif
*

Labai teisinga mintis. Aš su ibuprofenu skrandį susigadinau, tai dabar neskubu griebtis tabletės suskaudus galvai ar per menstruacijų skausmus, kiek galiu kenčiu... verysad.gif
Roberta-z
QUOTE(Magnifique @ 2010 12 22, 01:07)
Betkokius faktiškai parduos.Tik pasakykit,kad reikia labai ir pns.Tiktų Diklofenakas,Dolmenas,Analginas,Ketanovas.
Mažiausiai skausmingas undefined arba ketanovas.Dolmenas geras,bet ir geeeerokai skausmingas doh.gif  Man jį leidžiantis net ranka dreba  unsure.gif
Šiaip yra gerų ir neleidžiamų,tik problema,kad visais lūžių ir tt atvejais rašo nimesilį,kurio veiksmingumas  doh.gif  doh.gif
Matau,kad vaikas nemažas jau-kokio solpadeino duokit-turėtų padėt.Man po operacijos gerai nuimdavo skausmą
*

Diclac'as gal ir neskausmingas leist, bet jau taip sunkiai "išsivaikščioja". Leido man prieš kelis mėnesius, tai iki šiol guzai yra doh.gif mano močiutei irgi leido, tai pusę metų guzai buvo doh.gif
Magnifique
QUOTE(Roberta-z @ 2011 02 22, 12:46)
Diclac'as gal ir neskausmingas leist, bet jau taip sunkiai "išsivaikščioja". Leido man prieš kelis mėnesius, tai iki šiol guzai yra  doh.gif mano močiutei irgi leido, tai pusę metų guzai buvo  doh.gif
*

Nežinau,man Diclacas labai gerai išsivaikščioja,tik žinoma,kaip ir bet kuriuos ledžiant reikia pamasažuot leidimo vietą iškart po leidimo.Aš leidausi ilgai juos ganėtinai..turbūt kokius 4 mėn. po 3 kartus per sav.Aišku dar priklauso nuo to,kur leidi.Man minkštojoje sunkiai išsivaikšto,o šlaunyse būna tik jei dažnai leidžiu labai,bet nustojus leisti greit dingsta,bet čia kaip sakant nuo fiziologijos priklauso.
Jei norisi,kad guzų nebūtų-leiskitės Dolmeną,bet skauda nuo jo,oi,kaip saldžiai doh.gif
nomeda.b
Man geriausiai padeda Ibuprofenas 600 mg... Tik skrandziui tai peilis sad.gif
agnite
Jau kokius metus laiko nuo skausmo vartoju Solpadeiną.
Bet įtariu, kad bėdai nutikus griebsiu nošpą. Kaip senais laikais smile.gif
Kai išvažiavau į ligoninę su skausmais, pirmoj eilėj - nošpa... g.gif
Dakora
nuo stipraus dantu skausmo pabandeme DOLMEN,bet pasirode pasalinis poveikis-sirdis streikuoja verysad.gif
Magnifique
QUOTE(agnite @ 2011 03 13, 11:44)
Jau kokius metus laiko nuo skausmo vartoju Solpadeiną.
Bet įtariu, kad bėdai nutikus griebsiu nošpą. Kaip senais laikais  smile.gif
Kai išvažiavau į ligoninę su skausmais, pirmoj eilėj - nošpa...  g.gif
*

Tik tiek,kad nošpa tinka tik lygiųjų raumenų spazmų sukeltam skausmui mažinti,o tai yra toi gražu ne visas skausmas...
majux1
QUOTE(Magnifique @ 2011 03 17, 14:09)
Tik tiek,kad nošpa tinka tik lygiųjų raumenų spazmų sukeltam skausmui mažinti,o tai yra toi gražu ne visas skausmas...
*

AS tai vartoju tempalgina tai rusiskas vaistas bet labai padeda thumbup.gif
Liar M.D.
QUOTE(nomeda.b @ 2011 03 09, 21:41)
Man geriausiai padeda Ibuprofenas 600 mg... Tik skrandziui tai peilis sad.gif
*

Na tokiom dozėm tai tikrai biggrin.gif Gal reikėtų iš pradžių bandyti 200/400mg ir jei nepadeda tik tada gerti daugiau.
Man šiaip irgi geriausiai padeda ibuprofenas(ibumetin,ibuprom ir t.t.) o labai jau ekstra atveju - ketanov.
ukmerge
visada naudojau ketanov. garantuotai nuima skausma ir net labai dideli. Deja, padare receptiniu. problema kad daugiau vargo, bet vistiek gydytojos paprasai ir israso arba per pazistamus. bet kiek girdejau ketanov gerti ir nera labai sveika, nes labai stiprus ir kepenis veikia. na bet kai skauda, niekas buna nesvarbu smile.gif

siaip stengiuosi vaistais nepiktnaudziauti ir kuo maziau naudoti, deja, einame senyn, ir vis atsiranda kokiu zarazu.

dabar kai reikia vargti del ketanov, perku Ibuprom. bet jis silpnokas. ir jei butu didelis skausmas, nelabai tikiu kad padetu.

Galvos skausma tai malsinu citramonu. nors sako tiems pas ka aukstas spaudimas, jis nelabai tinka.

karta taip susigundziau salpadein, nes tipo nekelia spaudimo (jis ten kazkoks ir nuo skausmo ir nuo gripo), tai dieve, isgeriau, galvojau mirsiu. ir kita diena dar i darba reikejo, tai sienas ramsciau visur. nezinau ko man nuo jo taip bloga buvo, bet ismeciau

ir visdkas. daugiau jokiu vaistu nuo skausmo nenaudoju, ir net nelabai zinau.

k
kristule666
o mane surietė ridikulitas, ir ar maitinu MP.Ka gerti pasiulytumete?aciu
Rodnega
Nimesil arba Dicloberl ( Diclofenac) . Išbandyti abu, nes turiu panašią bėdą . Dar labai padeda rusiškas tepalas Žvaigždute thumbup.gif
Nepamačiau, kad jus maitinate doh.gif . Tada geriau jau paklausti bent jau pas vaistininką
Marinas.rozz
man paskyrė diklofenako nuo sąnario uždegimo, bet pastebėjau, kad išgėrus ima trūkčioti pirštai, ar niekas nesat su tuo susidūrę?
s-roze
Nuo stipraus skausmo yra ULTRACOD.
dominyka123
ibumetinas visada padeda, ypač kai mm skausmai doh.gif o vyras va nuo galvos skausmo geria solpadeiną..
marsule
man Padeda viskas kad turi ibuprofeno 400mg, 200mg man per mazai doh.gif
WildWildWest
Ibuprofenas 600mg unsure.gif Kai žiauriai skaudėjo tai net po kelias per dieną teko gerti verysad.gif
Eilin
Ibumetinas man visada padeda per mm,o nuo galvos skausmo citramonas 4u.gif
zvaigzd_leja
man tinkamiausi ir efektyvus tai Ibumax, vieninteliai kurie padeda atsiradus skausmui
Eighteen
QUOTE(Wildberry @ 2011 08 18, 22:04)
Ibuprofenas 600mg unsure.gif Kai žiauriai skaudėjo tai net po kelias per dieną teko gerti verysad.gif
*

atsargiai su tokiu stipriu - 600mg, aš per jį ir skrandį susigadinau...
Jolete
QUOTE(s-roze @ 2011 07 25, 23:53)
Nuo stipraus skausmo yra ULTRACOD.
*

Bandžiau šitą vaistą kai migrena prasidėjo. Man tiko.
LaPassion
Man greičiausiai suveikia Aponil
TheBest
Nežymus dantų, sąnarių skausmas - Advil Liquid kapsulės, veiklioji medžiaga Ibuprofenas 200mg (pirkau USA)
Stiprus nugaros skausmas, radikulitas - Nimesilis + Mydocalm
dangus giedras
Dazniausiai vartoju Ibumetin 400 mg, jei labai stiprus skausmas - Nimesil...
samantila
Sveikos 2 metus negėriau vaistų tačiau šiuo metu turiu po danties rovimo daug skausmo gydomas kaulas atviras tai geriu Ibuprofen Lannacher 600mg jau 10 diena į parą po 3-4 nes skausmas nereliai baisus ir kt man jau nenuima jo doh.gif verysad.gif dar priedo antibai ir bakterijos ...tai jau bijau pagalvot kaip miršta mano imunitetas verysad.gif na sugis dantukas ir viskas bus ok

visoms linkiu kuo mažiau šių vaistų 4u.gif
sviecia_saule
Man gydytoja kažkada sakė, kad geriausia nuo skausmo yra ibuprofenas, o ne jokie citramonai. Nes mažiau kenkia organizmui ir geriau veikia.
O ibuprofenas kaip veiklioji medžiaga yra ibumetin'e, ibuprom'e... Kitur kur nesidomėjau. Pati naudoju ibumetin'ą tik, kai būna labai blogai su mmm...
Black Swan
Tik Ibuprofen naudojam.
scylė
Man pats geriausias - Ibumetin 200, o jei labai skauda, tai Ibumetin 400
lolita4611
gal kas zinot kaip skrandi apsaugot geriant ibumetina? man su mm blogai labai
Magnifique
QUOTE(lolita4611 @ 2012 10 22, 16:24)
gal kas zinot kaip skrandi apsaugot geriant ibumetina? man su mm blogai labai
*

negerti ant tuščio skrandžio,va ir visas saugojimas. mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.