Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaistai nuo skausmo
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3
san
ka vartojate nuo skausmo? nuo galvos, nuo danties, dar nuo kokio bet kokio skausmo, kai tiesiog reikia nuimti skausma, nesigilinant i jo priezastis.

mes kazkaip is senoves elementariai analgina vartojam. ypatingais atvejais ketanova vartodavom, bet dabar jis su receptu.

tai, sakau, reik pasiklaust jusu patirties, kuom ten ypatingi visokie saridonai, apapai ir pn.
bonza
ibumetin 400 thumbup.gif
san
QUOTE(bonza @ 2005 09 30, 10:40)
ibumetin 400  thumbup.gif
*

g.gif paziurejau, ten ibuprofenas, ar tikrai jis efektyvus, kai, pvz., stipriai skauda galva?
Hilde
saridon thumbup.gif ibuprofenas , jei skausmas nestiprus
san
na jooo, dar paziurejau www.vaistai.lt, tai ir prie analgino parasyta "receptinis" doh.gif

tai be recepto dabar vaistineje tik vitaminus galima nusipirkti?
eleniukas
Man padeda ibuprom smile.gif Anksčiau pirkdavau be recepto, dabar nenustebčau, jei ir šitas jau receptinis.
Virdzinija
QUOTE(san @ 2005 09 30, 10:44)
g.gif paziurejau, ten ibuprofenas, ar tikrai jis efektyvus, kai, pvz., stipriai skauda galva?
*

Ibuprofenas - vienintelis vaistas, kurio griebiuosi kai galvą baisiai skauda.. Nuima skausmą garantuotai ir per kokį psuvalandį-20 min. thumbup.gif
Papugele
Nuo galvos labai geras SARIDON thumbup.gif thumbup.gif Jau šito vaisto reklama tikrai sako teisybę.Nuo šiaip kitų skausmų,pvz dantų-ibufrofenas.Su juo prigaminta daugybė vaistų tik pavadinimai skirias-IBUMAX,IBUMETIN,IBUFEN,IRFEN-visi vienodai veikia tik kaina skirias smile.gif O nuo pačių rimčiausių skausmų,geriausiai tinka KETANOV,nors ir su receptu,bet gražiai paprašius,vaistininkės duoda .Net ir Euro vaistinėse:mirksiukas:
mijuta
ibumetinas thumbup.gif superinis vaistas malšinti galvos skausmui.O dėl kitų skausmų tai nežinau ar jis padeda, nes šiuos vaistus geriu tik kai skauda galvą.
^^liutuke
QUOTE(bonza @ 2005 09 30, 09:40)
ibumetin 400  thumbup.gif
*

ir as renkuosi si vaista, man jis padeda kai buna sunkios menesines, puikiai malsina skausma thumbup.gif o del analgino - net jei butu nereceptinis vaistas nevartociau, kadangi jis negerai sirdelei... schmoll.gif
Utiuitiutė
Analginas, Nospa, Ketanovas, Tramadolis, Movalis (kaulai, sąnariai, sutrenkimai) mirksiukas.gif
Papugele
QUOTE(Sandrelle @ 2005 10 02, 19:17)
Analginas, Nospa, Ketanovas, Tramadolis, Movalis (kaulai, sąnariai, sutrenkimai) mirksiukas.gif
*

Na,Tramadolio ne taip paprasta turėt mirksiukas.gif
Utiuitiutė
Na,Tramadolio ne taip paprasta turėt

Tu teisi, ne taip paprasta, bet jei vaistininkė supratinga ir ypač jei pažįstama... mirksiukas.gif
Skimija9015

Vartoju nimesil , jis efektivus ir greitai numalšina skausmą.
Jicky
Šiuo metu nuo danties skausmo vartoju Ibuprom. Labai efektyviai ir greit nuima skausmą. Nuo kitų skausmų taip pat labai gerai thumbup.gif
parlament
QUOTE(Skimija9015 @ 2005 10 02, 20:10)
Vartoju nimesil , jis efektivus ir greitai numalšina skausmą.
*

As irgi naudoju Nimesil,tikrai geras vaistas nuo skausmo thumbup.gif .
Beje,girdejau,kad tai vienintelis nuskausminantis vaistas,kuris nedirgina skrandzio.
Spyrga
O man padeda Solpadeine thumbup.gif Paprastai ji geriu nuo galvos skausmo, bet kiek skaiciau informaciniame lapelyje, jis padeda ir nuo danties skausmo, ir nuo radikulito ir visiems kitiems galams... Yra tabletes ir milteliai
ewita
Nuo galvos ir dantų skausmo geriu Ibumetin, Ibuprom, Ibuprofen thumbup.gif
Tramadolį man išrašė po smegenų sutrenkimo - labai padėjo, bet gydytoja sakė, kad tai narkotikas, ir jį galima vartoti tik esant stipriems skausmams ir neilgai...
Aivute
Dažniausiai KETANOV'ą
Sirenete
As taip pat vartojau nimesili. Labai greitai galvos skausmas praeina.Labai gerai ir kai persali- ir temperatura mazina ir skausma. Dar ketanova yra neblogas. Tik skaiciau, kad nimesil labai kenkia kepenims, nors manau visi vaistai kenkia.
A.IEVA
Man geriausias vaistas nuo visų skausmų - APAP. smile.gif niekad nenuvylė smile.gif
Gregorij L.
as nuo bet kokiu skausmu geriu APAP, visada suveikia thumbup.gif , ir nereikia vaistinelej tureti n vaistuku, ir rankineje tik vienas vaistas
liniokas
QUOTE(Papugele @ 2005 10 02, 19:34)
Na,Tramadolio ne taip paprasta turėt mirksiukas.gif
*

QUOTE(Sandrelle @ 2005 10 02, 19:54)
Tu teisi, ne taip paprasta, bet jei vaistininkė supratinga ir ypač jei pažįstama... mirksiukas.gif
*

Na, bijau, kad šiuo atveju nei supratingumas nei pažintys nepadės mirksiukas.gif Tramadolis į narkotinių vaistų sąrašus įtrauktas, vedama apskaita, ne visos vaistinės gali prekiauti, o tos kurios prekiauja - nerizikuos net jei savo šeimos nariui prireiktų. Pernelyg griežtos bausmės mirksiukas.gif

Aš - ibuprofeno šalininkė. Numero uno thumbup.gif
Šiaip dar tirpus Solpadeinas vertas dėmesio.
PaneleKiausiniene
Relpax ir Zomyg ax.gif Nuo migrenos thumbup.gif
Fikuselis
Aš irgi turiu migreną,kaip užeina priepuoliai tai vajė vajė cry.gif Geriu Saridoną ir Ibuprofeną 400 ar net 600mg.O ketanovas man visai nepadeda.O paminėti vaistai Relpax ir Zomyg receptiniai ar ne?Kiek kainuoja?
Ingėnas
QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2005 10 17, 19:47)
Relpax ir Zomyg  ax.gif Nuo migrenos  thumbup.gif
*

Kažkokie negirdėti, o aš irgi migreną turiu ax.gif Ar brangūs?
Aš pati migreninį skausmą dažniausiai malšinu Salpadeine tabletėmis, bet jei įsiskauda, tai neperdaug ir padeda. Senais laikais buvau kažkokį stebuklingą vaistą atradusi, tik pavadinimo nebeprisimenu. Nes jau senokai juo nebeprekiauja kažkodėltai cry.gif O analogo , tinkančio man, nerandu verysad.gif
lanaa
QUOTE(parlament @ 2005 10 04, 16:12)
As irgi naudoju Nimesil,tikrai geras vaistas nuo skausmo thumbup.gif .
Beje,girdejau,kad tai vienintelis nuskausminantis vaistas,kuris nedirgina skrandzio.
*

as irgi nimesil thumbup.gif tai naujos kartos vaistas nuo skausmo, kuris maziau dirgina skrandi, netaip gadina kepenis ar inkstus, kaip pvz. ketanovas ir pan.
PaneleKiausiniene
QUOTE(Ingėnas @ 2005 10 19, 15:06)
Kažkokie negirdėti, o aš irgi migreną turiu ax.gif  Ar brangūs?
Aš pati migreninį skausmą dažniausiai malšinu Salpadeine tabletėmis, bet jei įsiskauda, tai neperdaug ir padeda. Senais laikais buvau kažkokį stebuklingą vaistą  atradusi, tik pavadinimo nebeprisimenu. Nes jau senokai juo nebeprekiauja kažkodėltai cry.gif O analogo , tinkančio man, nerandu verysad.gif
*

Man jokie citramonai, sopadeinai, ketanovai, ibufenai nepadeda cry.gif O Relpax arba Zomig per valanda ar pusantros migrenini skausma nuima visai dienai. Ir nebuni apdujes thumbup.gif Kiek supratau, jie skirti butent migreniniams skausmams. O kaina... 1 tablete - apie 23-25 LT. Dezutej buna dvi. Nors parduoda ir po viena rolleyes.gif Receptiniai, bet recepto ne karto neprase... Neretai ir vandens stikline pasiulo: turbut paklaikusi is skausmo atrodau blush2.gif
Agnyte...
o kaip gi dek vaistu nuo skausmo vaikams? ka duodate? nes mes baigiam isprotet su dantim savo dygstanciais. kaip Paracetamolis maziukams?padeda?
1000inis
kodel pamirsot citramona (=aspirinas+paracetamolis) arba juos atskirai (tik nereikia apie kenksminguma, nes jie vis vien turi mazesne itaka nei minimi anksciau) Aspirino vaikam negalima iki tam tikru metu!
Sechmeta
As geriu Saridona nuo galvos skausmo thumbup.gif bet nuo dantu skausmo nepadeda verysad.gif
Vyturiukė
Man nuo migrenos geriausias vaistas - Solpadeinas. Nuo kitų skausmų jis irgi padeda smile.gif
Camea
Ibumetin 400, o jei labai skauda tai Ketanov ax.gif
ingridukas
ibumetin 400 ir ketanovas thumbup.gif
gaga99
As tai kai skausmas tik prasideda isgeriu paracetamolio tablete, jei jau gerai isibegejo ibuprofeno 400mg, o jei po nakties ir jau su pykinimu galva skauda tada solpadeina. 4u.gif
vėtrė
Po operacijos gerai buvo ketanovas, prie danties skausmų ar nugarą nuo ataugų įsiskausta ir nuo galvos skausmų pamėgau Coxtralį (nimesilidum), tai tas pats nimesilis, tik kitos firmos Zentivos. Ir kaina per pusę mažesnė. 10 tab. lapelis kainuoja apie 5 lt.
helena
Pats geriausias Nimesil, bet stiprus vaistas, stengiuosi nevartot. Kai galvą skauda padeda citramonas, dabar po operacijos ketanovą "valgau" .
isdykele25
as taip pat visada salia turiu NIMESILIO ,bet siaip kanors kai skauda daugiau naudoju KETANOVA jis man nepakeiciamas vaistas,o ji isgerus jei dar kartos arbatos puodeli isgeriu ,skausmas praeina po 10 min. smile.gif
babausiuke
man tai geriausias ibuprom smile.gif
Karklas
Kai labai stiprus skausmas- Nimesilis, silpnesniam skausmui -Ibufenas 4u.gif
DUTĖ BARBIDUTĖ
Movalis,ketanovas,saridonas,paracetamolis
egzigo
as ketanov'a
Sirana
Nimesil thumbup.gif
Proalgin (nelabai sitas...)
Kissable_lips
Ibuprom normaliai padeda, dar bandysiu Apap, būtų universalesnis vaistas su savim nešiotis, ir nuo karščiavimo padeda
JustDi
QUOTE(Sirana @ 2007 11 18, 15:27)
Nimesil  thumbup.gif

*

O pas mus Airijoje, tai uzdraustas vaistas, nes keletui zmoniu sukele dideli kraujavima g.gif Lietuvoje visada ji naudodavau, greita ir veiksminga priemone nuo skausmo.
Papildyta:
Tik dabar pasiskaiciau tolimesnius jusu postus. Mergaites paprasykit, kad jums atsiustu is Anglijos ar Airijos Migroleve tabl nuo migrenos, pati tik jais issigydziau savo skausmus. Tai bus dvieju spalvu - raudonos ir geltonos tabletes. Butina vartoti pagal instrukcija. Sekmes 4u.gif
arana81
Ibumetin arba paracetamolis smile.gif
Taškė.
Ibuprom, Ibumetin, Apap. Kai nieko nėr belieka paracetamolis. wink.gif
Eighteen
Gal žinot, kurie vaistai nuo skausmo mažiausiai kenkia skrandžiui?
arana81
QUOTE(Eighteen @ 2010 07 14, 23:03)
Gal žinot, kurie vaistai nuo skausmo mažiausiai kenkia skrandžiui?
*

leidziami vaistai nuo skausmo visiskai nekenkia skrandziui. Tiesa, ju be recepto neparduoda smile.gif
linxmutia
Jei labai skauda, negaliu kentėt, vartoju Dolmen, po pusvalandžio jaučiu žymų pagerėjimą, o po keturiasdešimt minučių visai praeina smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.