Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų šventimas Kaune ir jo apylinkėse

Sveikos,
iškilo šiokia tokia problemėlė... Kadangi visi svečiai namie netilps, tai reiktų kokios nors salytės šventei.
Gal galite padėti? smile.gif
Atsakyti
Mes šventėm Nakties Magijoj thumbup.gif , ten yra uždaras kiemas, todėl vaikučiai galės drąsiai bėgioti, maistas skanus, ir visiškai nebrangus. Visas restoranėlis būna tik Jūsų, telpa lygtais 20 žmonių. Taip pat duoda atskirą viešbučio kambariuką, kur susidėti daiktus, pavargusiems pamiegoti biggrin.gif ir t.t. Nakties Magija yra netoli Zoologijos sodo, bet tikslių koordinačių nežinau, įvedus per googlą turėtų išmesti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2005 09 30, 11:28)
Mes šventėm Nakties Magijoj  thumbup.gif , ten yra uždaras kiemas, todėl vaikučiai galės drąsiai bėgioti, maistas skanus, ir visiškai nebrangus. Visas restoranėlis būna tik Jūsų, telpa lygtais 20 žmonių. Taip pat duoda atskirą viešbučio kambariuką, kur susidėti daiktus, pavargusiems pamiegoti  biggrin.gif  ir t.t. Nakties Magija yra netoli Zoologijos sodo, bet tikslių koordinačių nežinau, įvedus per googlą turėtų išmesti  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif O kiek mokėjote?
Atsakyti
Nepamenu blush2.gif Ne aš mokėjau blush2.gif Kas patiko, kad tarkim gėrimus gali atsivežti savus, nebūtina iš jų pirkti, alaus stalas ar tai 2Lt žmogui smile.gif O pasirinkti maistą gali iš dviejų variantų: su unguriu, ar be. Žinau, kad jei užsisakai su unguriu, tada žmogui prisideda 10 LT. Mes ir be ungurio apsiėjom, buvo ir karštas patiekalas, ir šaltų užkandžių, ir dar daug namo visko parsivežėm ax.gif Paskambink jiems ir pasiteirauk, atsakys konkrečiau, nei aš čia blevyzgoju.
Atsakyti
Gal dar kas turit kokių idėjų?
Atsakyti
mum irgi dabar aktualu g.gif
Reiktu tokioj vietoj pietus uzsakyt, kad butu kur nueiti vaikeli pamaitinti. Tai dar nezinau, kur svesim blink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man irgi reikia savo kūdikį krikštyti g.gif Bet aš dar nežinau ar gegužės mėn. ar birželio geriau tas krikštynas daryti unsure.gif Ir tokio kaip baliaus neplanuoju daryti.Norim kukliai:tėveliai,močiutės,krikštatėviai ir kaltininkas krikštynų g.gif Bet galvoju kur tuos pietus ar ką padaryti g.gif
Atsakyti
ir man aktualu, bet reiktų tokios vietos kur ir nakvot galima būtų, nes didžioji dalis svečių nevietiniai... gal kas žinot kokią kaimo turizmo sodybą aplinkui ir kokios kainos maždaug?
Atsakyti
QUOTE(Kamelija @ 2006 03 28, 20:42)
Sveikos 4u.gif
Man irgi reikia savo kūdikį krikštyti g.gif Bet aš dar nežinau ar gegužės mėn. ar birželio geriau tas krikštynas daryti unsure.gif Ir tokio kaip baliaus neplanuoju daryti.Norim kukliai:tėveliai,močiutės,krikštatėviai ir kaltininkas krikštynų g.gif Bet galvoju kur tuos pietus ar ką padaryti g.gif


Pas mus irgi krikštynų nuotaikos. "Baliaus" neplanuojam, bet ir tų pačių pačių artimiausių susidaro 14 žmonių.
Aš tiesiog galvoju tai padaryti tokia įsimintinesne diena. Pasikrikštyti, po to visai šeimynai nueiti į Foto ateljė padaryti keleta smagiu nuotrauku. Dabar Kaune yra keletas tokiu tikrai super meninės pakraipos Fotoatelje, kuriose galima ir persirengti kokio 20a. pradžios stiliumi.
O pietus ruošiausi usakyti "Berneliuose", tik kad aciliepimai nelabai kokie...
Dar yra vienas pasiūlymas "perkūno namų" kavinej. Gal kas žinot kokios ten kainos ir kaip ten viskas?
Atsakyti
mes ne per seniausiai šventėm ( ne krikštynas) priešais "Molą" esančioj kavinėj, pavadinimo nepamenu , ant kampo.Tai ten visai nieko, svarbiausia gėrimus savo leidžia atsinešti, saldų stalą. Ir žmogui nebrangiai maistas - 25 ar tai 30 lt, sakė, bet nepamenu.Tik ten pamaitint vaiko nėra kur, bet aš atsisėdau kampe ir nesimatė.
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2006 03 26, 23:17)
mum irgi dabar aktualu g.gif
Reiktu tokioj vietoj pietus uzsakyt, kad butu kur nueiti vaikeli pamaitinti. Tai dar nezinau, kur svesim blink.gif




VA BŪTENT nAKTIES mAGIJA TOKIAM DALYKUI TIKRAI TINKA. IR SALYTĖ TIKRAI FAINA TEN. O IR VIEŠBUČIO KAMBARIUKĄ DUODA, KURIAME TIKRAI BŪTŲ GALIMA VAIKIUKĄ PAMAITINTI. O IR PAMIGDYTI TINKAMA VIETELĖ.
Atsakyti
Susidaro toks vaizdas, kad Kaune tik Nakties Magija ir tinkama švęsti krikštynoms lotuliukas.gif Negi nėra mamyčių, kurios savo šventę organizavo kur kitur...?
Atsakyti