Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų šventimas Kaune ir jo apylinkėse

[quote=Triumfa,2009 06 16, 16:19]
Teko buti draugu vaiko krikstynose "Gralyje". Tikrai prabangi, elegantiska aplinka, puikus aptarnavimas. Ir tevai, ir sveciai buvo tikrai patenkinti thumbup.gif
Dar del ivairoves galeciau pasakyti keleta restoranu, kurie tikrai ne prastesni uz "Grali" ir panasaus lygio. Pvz.: "Prie svarstykliu", "Daugirdas". Ten taip pat labai grazi aplinka, aptarnavimas auksto lygio bei patiekalu imatrumas ir skanumas panasus.
Tad Jusu teise rinktis wink.gif
[/quote]

mes irgi ziurejomes "prie svarstykliu", tik vat netiko tas, kad tolokai nuo centro, nenueisi rolleyes.gif
[quote=Meletė,2009 06 16, 19:38]
aplinka jauki,sventiska. kas kiek gali ,tas tiek moka, nebutina saipytis mirksiukas.gif
[/quote]
nu, o kas saiposi g.gif paprasciausiai keista pasidare uz ka ten tiek moket. O tu cia iskart... kas kiek gali... Galiu, bet man visai ne i tema jo vieta. mirksiukas.gif

Kas zinot, kur pasisedeti aplink Babtus, Uzliedzius, Romainius, Silainius. Nenoriu toli nuo namu nuklysti. Ir kaip geriau: banketo principu, ar kiekvienas uzsisako ka nori? Neismastau niekaip. O dar toks kontingentas rinksis doh.gif kiekvienam itikti reikes doh.gif
[/quote]
siaip jei darai banketo principu, manau gaunasi pigiau mirksiukas.gif su uzkandziais,pagrindiniais patiekalais, gerimais.... mes kiek dare didesniu gimtadieniu ar siaip svenciu uk, tai visad darom banketo principu. dar laukiu gralio meniu, tikiuosi bus tas pats-banketiniam meniu sveciai gales pasirinkti is poros ar triju patiekalu ax.gif
Atsakyti
mes svesime "prie svarstykliu" man ten skanu, o ir aptarnavimas patinka, be to plaukiosim kauno mariose, tai is ten pakeliui mums.
Atsakyti
Na, mes penktadieni atsventem "Katpedelej" Viciunuose. Super thumbup.gif
Ir maistas, ir vieta thumbup.gif
Labai gerai ten su vaikais but. Drasiai galiu rekomenduot. Jei kada reikes, vel
ten svesim progai esant drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as va su tokiu klausimu rolleyes.gif
Mes darysim namie, kiemas didelis, vietos sociai, maista atves is kavinukes. Vaizdas turetu buti panasus kaip per filmus rodo - mazi staliukai keliem zmonem ratu susesti, stalas svedisko tipo, tik lauko baldu tiek neturim. Gal zinot, kas Kaune nuomotu lauko baldus? internete radau tik viena firmele, bet brangokai g.gif
Atsakyti
sveikos merginos. parasykite kur dar svenciate krikstynas kauno raj.aciu 4u.gif
Atsakyti
O man iškilo klausimas, kaip savo mažiuką sodinate prie stalo kavinėje? Mūsiškiui bus 5 mėn. tai gal jau biškiuką sėdės, o gal ir ne. Ar su vežimėliu prie stalo, ar mašininėj kėdutėj ar dar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2009 07 09, 16:24)
O man iškilo klausimas, kaip savo mažiuką sodinate prie stalo kavinėje? Mūsiškiui bus 5 mėn. tai gal jau biškiuką sėdės, o gal ir ne. Ar su vežimėliu prie stalo, ar mašininėj kėdutėj ar dar kaip?

as tai su kedute, nes penkiu menesiu dar mano nesedi. siaip vaikai sedi virs sesiu menesiu
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2009 07 09, 16:24)
O man iškilo klausimas, kaip savo mažiuką sodinate prie stalo kavinėje? Mūsiškiui bus 5 mėn. tai gal jau biškiuką sėdės, o gal ir ne. Ar su vežimėliu prie stalo, ar mašininėj kėdutėj ar dar kaip?

manau keduteje masinineje nesiokleje... kai tokio amziaus vaikiukas
Atsakyti
Uzsakiau bariuka Raudondvario pl. gale "Pakeles svirnelis" aplinka tokia nieko, maistas man irgi patiko (pietavau pries apsisprendima) ziuresim kaip bus. Pazistama dare- nenusivyle
Atsakyti
o kiek isleidziate tiems barams?
Atsakyti
Sveikos, gal kas turit kokiu pasiulymu del kaimo turizmo sodybos svesti krikstynas netoli Kauno? Dekui...
Atsakyti
Kadangi krikštynos ne už kalnų, tai teko ieškot vietelės pietums. Pasidalinsiu savo įspūdžiais apie kelias vieteles. Kadangi ieškojome ne prabangios vietos, tai nutarėm nuvažiuot į kai kurių mamų išgirtą Vičiūnų Katpedėlę. Tikrai labai labai nuošali vietelė ir tikrai labai maloni administratorė. Bet daugiau nieko turbūt. Aplinka baisoka, ta vaikų aikštelė nešienauta dar turbūt šią vasarą. Viduj nėra jokios ventiliacijos. Durys į virtuvę pastoviai atidaros ir iš ten eina visas karštis. Pati administratorė sako, kad pas juos būna labai tvanku (beje ir buvo vos pastovėjus kelias minutes viduj). Aišku, vėsią dieną arba jei ne vasarą daryt krikštynas, tada ten turbūt gera. Žmogui apie 40 lt. Bet kategoriškai neleido savo gėrimų (galima tortą, saldainių, vaisių asinešt).
Važiavom į dar kelias vietas. Bet buvo dar brangiau ir nelabai kas gero. Galiausiai apsistojome ties Babeliu. Gal vieta nėra pati įspūdingiausia, bet... Žmogui kaina tik 25 lt bigsmile.gif Leidžia ne tik savo saldumynus, vaisius, bet ir gėrimus smile.gif Rūsyje yra šioks toks žaidimų kambarys vaikiukams. Kieme vietos vaikams taip pat yra, teritorija aptverta. Žodžiu, bandysim ten. Kai mes nuvažiavom, kaip tik vyko kažkoks banketas (matyt žmonės ten renkasi, tai gal visai nieko). Vešim balionus, tortus ir bandysim atšvęst mažosios krikštynas smile.gif
Atsakyti