Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute 2

Radau labai gražią gėlytę, niu o tuo pačiu ir visą instrukciją kaip ją padaryti. Skubu pasidalinti

bet tam puslapyje radau ir kaip tas pusiau gėlytes nerti ir kaip sunerti, nu super super, taip apsidžiaugiau thumbup.gif

Žvaigždutė:

user posted image

Schema:

user posted image


žiūriu labai mažučiukai paveiksliukai, tai įkeliu ir visą nuorodą:

Žvaigždutė

oi, nugavosi gal daba
Papildyta:
Ten toliau gilyn atsidarius matyti visa nunėrimo technika abiejų pavyzdėlių pažingsniui TAIP AIŠKIAI PARODYTA thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo songaila: 09 lapkričio 2009 - 11:12
user posted image

Labai mielos žvaigždutės wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Sumezgus kartu labai gerai žiūrisi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 09 lapkričio 2009 - 11:44
Na va, žvaigždutė jau įveikta wub.gif

o dar mane pakonsultuokite, va tokias dalelytes reikia sukabinti tik ir viskas?
kabliuku ar adata... ir kaip tie užbaigimai ir siūlų galiukai pasislepia?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2009 11 09, 12:16)
Radau labai gražią gėlytę, niu o tuo pačiu ir visą instrukciją kaip ją padaryti. Skubu pasidalinti

Labai aciu. Man nuostabi ta rozine gelyte wub.gif . Reikes kada butinai nunert thumbup.gif Tik negaliu rast tos schemos padidintos. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IwonaBogd: 09 lapkričio 2009 - 16:31
Įlįsk į tą nuorodą, kur įdėjau ir atidžiai skaitant yra kita nuoroda į schemą, berods pačioj pabaigoj mirksiukas.gif jei nesiseks parodysiu
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2009 11 09, 15:15)
Na va, žvaigždutė jau įveikta  wub.gif

o dar mane pakonsultuokite, va tokias dalelytes reikia sukabinti tik ir viskas?
kabliuku ar adata... ir kaip tie užbaigimai ir siūlų galiukai pasislepia?

user posted image

sitas neriant reikia jungti manau, tada tampresnis visas nerinys negu kad susiuvus. apneriant kriaukle iskart reikia ja durti prie kitu gatavu detaliu
sitoj temoj treciam puslapy Ligvita buvo pridejus daugiau tokiu apskritu detaliu schemu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 09 lapkričio 2009 - 17:53
O kaip patyrusios mezgėjėlės patartų gražiau sukabinti tas žvaigždutes?

p.s. turiu omeny tas rožines žvaigždutes, ne žalias kriauklytes dabar ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo songaila: 10 lapkričio 2009 - 19:04
QUOTE(songaila @ 2009 11 10, 19:03)
O kaip patyrusios mezgėjėlės patartų gražiau sukabinti tas žvaigždutes?

p.s. turiu omeny tas rožines žvaigždutes, ne žalias kriauklytes dabar ax.gif

kaip ir kriauklytes taip pat biggrin.gif nes nei susiusi nei surisi, reikia is karto neriant ta 10 pyneles kilpu penkta durti i kitos zvaigzdutes "spygliuka". kaip pavyzdys:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 10 lapkričio 2009 - 19:13
tada nebesuprantu kaip ten man reik nerti, nes eilinį sykį prinėriau atskirai žvaigždučių ir tikėjausi jas susiūti verysad.gif

realiai tai reikia tada tuo pačiu siūlu apnerinėti prieš tai prigamintas juosteles ... ai, nu gal kaip nors susiūsiu visgi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2009 11 10, 21:12)
tada nebesuprantu kaip ten man reik nerti, nes eilinį sykį prinėriau atskirai žvaigždučių ir tikėjausi jas susiūti verysad.gif

realiai tai reikia tada tuo pačiu siūlu apnerinėti prieš tai prigamintas juosteles ... ai, nu gal kaip nors susiūsiu visgi doh.gif

na jei jau prisigaminot tiek, kad gaila beardyt tai bandykit suristi, o siulu galiukus graziai suslepkit su adata ar vaseliu pertraukiant per zvaigzdute mirksiukas.gif kitus prinersit gamybos eigoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va... ne gailestyje esmė ....

Pavyzdžiui: pagaminu juostelę iš 155 akių, tada pradedu ją apnerinėti (tiksliau gaminti žvaigždutę), iškart nenukirpusi siūlo ... ar reikia nukirpti siūlą ir daryti kitas juosteles ir prisidarius jų kokį 100 pradėti sumezginėti g.gif va kur man mįslė

Aišku, gal čia ir juokas.. na bet aš vis suku galvą kaip čia gražiau padarius hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2009 11 10, 22:43)
Tai va... ne gailestyje esmė ....

Pavyzdžiui: pagaminu juostelę iš 155 akių, tada pradedu ją apnerinėti (tiksliau gaminti žvaigždutę), iškart nenukirpusi siūlo ... ar reikia nukirpti siūlą ir daryti kitas juosteles ir prisidarius jų kokį 100 pradėti sumezginėti  g.gif va kur man mįslė

Aišku, gal čia ir juokas.. na bet aš vis suku galvą kaip čia gražiau padarius hihihi.gif

kam karpyt biggrin.gif ir tam pavyzdy parodyta, kad pasidarai juosta, viena krasta surisi atskiru siuliuku, nuneri 10 pyneles kilpu, suimi i kruva 13 kilpu, neri 3 zemus stulpelius, 10 pyneles kilpu, 3 zemus stulpelius, 10 pyneles kilpu, zema stulpeli i juostos pagrinda ir vel is naujouser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 10 lapkričio 2009 - 23:02