Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nėrimas šakute 2
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Dviveide
O as sesei baigiau dovana nert. Silta vilnoni salika ir kepure.

user posted image

user posted image
daiva78
Visu darbeliai labai grazus thumbup.gif Labai knietejo ismokti nerti sakute, labai jau man grazu. Kadangi su vaseliu nedraugauju, tai man cia sunkus isbandymas ax.gif Taciau, kazka nunarpliojau. Pirmasis bandymas- dziuna salikelis: user posted image
zivile.simona
Labai gražūs visų darbeliai 4u.gif 4u.gif šaunuolės mirksiukas.gif gaila ,kad man pačiai nepavyksta šakute nerti verysad.gif
Afrodizija
QUOTE(pikkolo @ 2009 12 15, 11:40)
Mano pirmas darbas šakute:
*

Oho. Jeigu pirmas blynas toks, kas bus toliau? bigsmile.gif

QUOTE(Neerineelee @ 2010 01 06, 01:56)

*

Superiniai darbai. Suknelė, žinoma, pati įspūdingiausia.

QUOTE(zivile.simona @ 2010 01 06, 13:04)
Labai gražūs visų darbeliai 4u.gif  4u.gif  šaunuolės  mirksiukas.gif  gaila ,kad man pačiai nepavyksta šakute nerti  verysad.gif
*

O kas nesigauna, juk ten labai paprasta g.gif Pirmoje temoje buvo ir knyga įdėta, ir šiaip daug medžiagos naudingos. Tiesa, kam aktualu, tai Basanavičiaus gatvėj Casa Lanoj yra pirkti ta Alysos Siniauskienės knyga.
Neerineelee
Svarbu kad grazu ir papasta butu biggrin.gif
medasta
Kažin tokiu raštu suknelę, mezgant taip, kad raštas būtų išilgai, o ne skersai, kaip būtų įmanoma nerti... blush2.gif na tose vietose, kur krūtinė, liemuo. Nesugalvoju, kaip nuimti ir uždėti ,,akis" išilgam raštui? Raštas būtų ,,bangelėm" panašiai kaip pavaizduoto šalio 4u.gif
QUOTE(cacukas @ 2009 08 31,10:27)
Nėrimas šakute   user posted image
user posted image user posted image
Nepykit tos, kurių darbelius įdėjau...  blush2.gif

Nėrimas šakute senoji tema

Nėrimo šakute technika
Nėrimas šakute
Nėrimas šakute
*

Dvi
QUOTE(medasta @ 2010 01 07, 12:50)
Kažin tokiu raštu suknelę, mezgant taip, kad raštas būtų išilgai, o ne skersai, kaip būtų įmanoma nerti... blush2.gif na tose vietose, kur krūtinė, liemuo. Nesugalvoju, kaip nuimti ir uždėti ,,akis" išilgam raštui? Raštas būtų ,,bangelėm" panašiai kaip pavaizduoto šalio 4u.gif
*

mastau.gif Nebent keiciant sakutės plotį. Bet tada reiktų labai gerai atsimatuoti kurioj vietoj šakutę siaurinti. Sudėtinga mastau.gif
Realiausia būtų, matyt, tarp juostų daryti platesnius intarpus iš vašeliu megzto tinkliuko. Tada ties krūtine ir liemeniu platinti ir siaurinti galėtum per tinkliuko plotį.
medasta
Pasidariau štai tokį mėginuką. Turbūt bandysiu keisti šakutės plotį g.gif O kaip suknelės apačią galima užbaigti g.gif
user posted image
Dvi
QUOTE(medasta @ 2010 01 07, 19:20)
Pasidariau štai tokį mėginuką. Turbūt bandysiu keisti šakutės plotį g.gif O kaip suknelės apačią galima užbaigti g.gif
user posted image
*

Susiaurejimas labai ilgai uztrunka, nezinau ar spesi tokiais tempais susiaurinti ant liemens, o ant krutines vel isplatinti. Siaurinimas-platinimas turi buti staigesnis nei tavo pavyzdy, kitaip atrodys nelabai kaip. Ka padaryti apaciai - no idea. Viskas, kas sauna i galva, temps palaidus siulus zemyn, darydami 'kiaules pusles' su skylemis virs ju. O man perfekcionistei tai tikrai neatrodo grazu.
medasta
g.gif gal teks atsisakyt šios idėjos...Dar pagalvojau, gal reikia užapvalinti apačią... g.gif
Dviveide
QUOTE(Neerineelee @ 2010 01 06, 01:56)
Vestuvine suknute ...
*

Labai grazu 4u.gif
Dvi
QUOTE(Dvi @ 2010 01 08, 11:08)
Susiaurejimas labai ilgai uztrunka, nezinau ar spesi tokiais tempais susiaurinti ant liemens, o ant krutines vel isplatinti. Siaurinimas-platinimas turi buti staigesnis nei tavo pavyzdy, kitaip atrodys nelabai kaip. Ka padaryti apaciai - no idea. Viskas, kas sauna i galva, temps palaidus siulus zemyn, darydami 'kiaules pusles' su skylemis virs ju. O man perfekcionistei tai tikrai neatrodo grazu.
*

QUOTE(medasta @ 2010 01 10, 13:44)
g.gif gal teks atsisakyt šios idėjos...Dar pagalvojau, gal reikia užapvalinti apačią... g.gif
*

Yra ideja apaciai. Sulenk juosta U raide, ir apacia gerai atrodys.
Di:>
o iš kokių siūlų dažniausiai neriate?

Ypač domina vestuvinė suknelė iš ko nunerta.. g.gif ax.gif
Marija Kotryna
Kaip nusinerti toki sali? g.gif

user posted image
Dvi
QUOTE(Marija Kotryna @ 2010 01 21, 14:36)
Kaip nusinerti toki sali? g.gif
*

Čia ne šakute. Čia megzta paprasčiausiai vašeliu, tik naudojant plačią liniuotę. Darbo viršuj pridėk liniuotę ir megzk vašeliu žemu stulpeliu visą laiką apkabindama liniuotę. Kai pabaigsi ir ištrauksi liniuotę, liks ilgos kilpos. Kuo daugiau stlpelių išnersi iš vienos apatinės akies, tuo labiau banguosis viršutinis kraštas. O kilpos ilgis priklausys nuo to, kokią plačią liniuotę naudosi.
Marija Kotryna
Dvi, aciu 4u.gif
A-Z
Dvi, ar as teisingai suprantu, kad reikia pirma nusinerti pynele, o tada jau su liniuote? ir galima 1 eile vieno plocio, o paskui vel deti liniuote ir kita eile jau kito plocio ir kito "garbanuotumo" nerti? labai idomu, pabandyt reiks.
Dvi
QUOTE(A-Z @ 2010 01 22, 15:37)
Dvi, ar as teisingai suprantu, kad reikia pirma nusinerti pynele, o tada jau su liniuote? ir galima 1 eile vieno plocio, o paskui vel deti liniuote ir kita eile jau kito plocio ir kito "garbanuotumo" nerti? labai idomu, pabandyt reiks.
*

Taip. Vietoj liniuotes gali ir sakute naudoti, tada bus megzta su sakute biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
A-Z
Aciu, taip ir isivaizdavau!
Ausruze

Megstuko apacia megsta sakute.Mano darbelis.
user posted image
Priscila
Ausruze, gražiai sukomponavai 4u.gif
Dvi
QUOTE(Ausruze @ 2010 01 30, 17:06)
Megstuko apacia megsta sakute.Mano darbelis.
*

ploja.gif clap_1.gif:
Ausruze
ACIU mergaites notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Boombate
turiu as sakute nuo caro bedancio laiku cool.gif niekada nebandziau nert su ja. dabar uzsimaniau isbadyt, pamaniau iki vasarosdaug laiko, tai gal suknele nusinarpliosiu ax.gif pasakykit ekspertes is kokiu siulu neriat? man labai grazu Viliutes suknliu kritimas user posted image ir user posted image ir kitu
is kur gaunat posukneles? siunat pacios? ar tvirtinat jas prie sukneliu?
vaidelione
sveikos smile.gif
seniai jau beužsukus buvau. rodausi ir aš savo pusiau šakute, pusiau virbalais gaminta darbelį draugei nestuke.gif

[url=http://www.pics.lt/gallery.php?entry=images/Picture 233.jpg]user posted image[/url]

ir iš arčiau smile.gif

[url=http://www.pics.lt/gallery.php?entry=images/Picture 237.jpg]user posted image[/url]
Dvi
Dar vienas darbas pabaigtas.
user posted image
skaidruole
QUOTE(Dvi @ 2010 02 22, 16:39)
Dar vienas darbas pabaigtas.
user posted image
*

Labai saunus darbelis
Ir as noriu pasirodyti savo pirma kurini
user posted image
+777+
Nei mačiau tų šakučių, nei iš pažįstamu kas jomis mezga, bet esu sužavėta. Gražu thumbup.gif
sagdo
DVI labai grazus jusu margutis thumbup.gif

Skaidruole ir jusu baltukas labai grazus -grazus pirmas bandymas mirksiukas.gif

Ta pacia proga kad uzsukau parodysiu ir as savo pirma bandyma,ir antra sakute +virbalai

user posted image

user posted image
skaidruole
QUOTE(sagdo @ 2010 02 23, 09:55)
DVI labai grazus jusu margutis  thumbup.gif

Skaidruole ir jusu baltukas labai grazus -grazus pirmas bandymas mirksiukas.gif

Ta pacia proga kad uzsukau parodysiu ir as savo pirma bandyma,ir antra sakute +virbalai

labai aciu notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif uz pagirimus
Saunus visu darbai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gerbera123
Gaila, bet nemoku gražiai mezginių nufotografuoti.... sad.gif Mano nuotraukose kažkodėl nelieka nei pusės realaus vaizdo... Bet vis tiek įdėsiu foto, kokias turiu smile.gif

user posted image user posted image

user posted image

Labai man gražus tas raštas buvo, užsiėmiau megzti dovanų ir taip gražu man buvo, taip gražu smile.gif svajojau, kaip ir sau tokį kitai žiemai nusimegsiu.... Bet kol baigiau tas visas gėlytes knebinėti, nusprendžiau, kad tiek to, apsieisiu pati ir su kokiu paprastesniu lotuliukas.gif Labai labai daug krapštymosi. Bet vis tiek šitas raštas man labai gražus... smile.gif
Dvi
QUOTE(Gerbera123 @ 2010 03 01, 15:23)
Gaila, bet nemoku gražiai mezginių nufotografuoti.... sad.gif Mano nuotraukose kažkodėl nelieka nei pusės realaus vaizdo... Bet vis tiek įdėsiu foto, kokias turiu smile.gif
Labai man gražus tas raštas buvo, užsiėmiau megzti dovanų ir taip gražu man buvo, taip gražu smile.gif svajojau, kaip ir sau tokį kitai žiemai nusimegsiu.... Bet kol baigiau tas visas gėlytes knebinėti, nusprendžiau, kad tiek to, apsieisiu pati ir su kokiu paprastesniu  lotuliukas.gif Labai labai daug krapštymosi. Bet vis tiek šitas raštas man labai gražus...  smile.gif
*

Labai gražu ploja.gif clap_1.gif:
Po kiek kilpu kabinai į krūvą?
stewie
Gerbera123,nuostabus šalis wub.gif wub.gif wub.gif
O gėlytės nertos atskirai ir po to prisiūtos?
Rzivilele
Labai man gražus tas raštas buvo, užsiėmiau megzti dovanų ir taip gražu man buvo, taip gražu smile.gif svajojau, kaip ir sau tokį kitai žiemai nusimegsiu.... Bet kol baigiau tas visas gėlytes knebinėti, nusprendžiau, kad tiek to, apsieisiu pati ir su kokiu paprastesniu  lotuliukas.gif Labai labai daug krapštymosi. Bet vis tiek šitas raštas man labai gražus...  smile.gif
*

Pasakiškas grožis wub.gif
pikkolo
QUOTE(Gerbera123 @ 2010 03 01, 14:23)
*

Na čia kaip kam, man tai nedaug darbo ir visai nesudėtingas raštas.
Tik tavo gražesnis gavosi, nes siūlus paėmei plonesnius. Na bet žiemą man tai labai pravertė ir toks storas, juk šalta buvo.
Papildyta:
QUOTE(stewie @ 2010 03 01, 16:01)
O gėlytės nertos atskirai ir po to prisiūtos?
*

Gėlytės nertos, aš nerdama paskutinę eilę prineriu prie šaliko, taip paprasčiau ir gražiau nei prisiūti.
Gerbera123
Ačiū už pagyrimus smile.gif
Sutinku, kad nėra sudėtinga, bet man tas darbas labai "krapštukinis" pasirodė... kiekvieną gėlytę nuneri, lieka pradžioj siūliukas, pabaigoj siūliukas, tada imu adatą, kiekvieną galiuką įsiveriu, užkišu, nukerpu kiek dar lieka. Na nieko, pabaigiau, bet krapštukinis darbas biggrin.gif ypač kad laiko turiu tik 1.5 val. kol mažylis pietų miego miega, tai užtrukau ilgokai.
Aš nėriau pirmiausia gėlytes, o paskui apnerdama juostas prijungdavau gėlytes kur reikia. Suiminėjau po 15 kilpų.
Beje, man tik numezgus tas šalikas buvo labai susibangavęs, susigarbanojęs kažkoks. Išskalbus prieš džiovindama faktiškai ties kiekviena gėlyte tampiau ir lyginau patiesus, tai išdžiūvęs tapo lygus ir plonytis - čia šiaip, gal kam patirtis pravers 4u.gif
Melynakrauje
Šiandien Nomedos suknelė šakute!!!! thumbup.gif
Kkunigunda
user posted image

user posted image

na vat ir mano pirmasis darbelis šakute, tik darytas žiemą mirksiukas.gif žiema buvo šaltoka, tai puikus daigtelis pasišildyti thumbup.gif
Papildyta:
na nesuprantu, tik ko tos tokios didelės foto g.gif
sniegelis1232
4u.gif Sveikos mergaitės, noriu ir aš pasiroditi savo meginimus

user posted image

mano mezginiai

ax.gif
Ligvita

*

Man irgi šitas raštas labai gražus. Jau esu ir modeliį su jo panaudojimu sukūrusi, belieka dabar tik laiko rast įgyvendint viziją
alisaa
[quote=Gerbera123,2010 03 01, 15:23]

Gerbera123, o kokie cia pas tave siulai?
Afrodizija
Oho, kaip toli buvo nuslinkusi šakutės tema doh.gif

QUOTE(Gerbera123 @ 2010 03 01, 14:23)

*

Labai gražus raštas, dovanos gavėja turėjo labai džiaugtis.

Aš irgi nusikabliavau šakutinį šalį, kurio labai labai seniai norėjau:
user posted image
user posted image

Šakutinės juostos ilgis buvo 10 su trupučiu metrų.
delfinyte
QUOTE(panelė Prym @ 2010 05 31, 08:02)
Oho, kaip toli buvo nuslinkusi šakutės tema doh.gif
Labai gražus raštas, dovanos gavėja turėjo labai džiaugtis.

*

super drinks_cheers.gif toki grozi pamacius, net paciai norisi susirasti pamirsta sakute:)
Afrodizija
QUOTE(delfinyte @ 2010 05 31, 08:32)
super drinks_cheers.gif  toki grozi pamacius, net paciai norisi susirasti pamirsta sakute:)
*

Ačiu 4u.gif Išsitraukiau aš ją karts nuo karto, labai jau man gražu. O čia dar ir briuge įkombinuota, tai išvis wub.gif
Rusmenė
Laba diena auksarankės 4u.gif
Varvinu varvinu seilę.... ax.gif Gal kuri pasakytų kaip angliškai vadinamas nėrimas šakute? Bandyčiau per youtube pasiieškoti pamokėlių, nes kol kas pradžiamokslis dar tamsus miškas blush2.gif
Afrodizija
Būna įvairių pavadinimų, esu radus: hairpin lace, netting fork. Daugiau neatsimenu:) Jeigu perverstum pirmąją temą, ten buvo labai daug informacijos ir nuorodų.
Rusmenė
QUOTE(panelė Prym @ 2010 07 02, 07:45)
Būna įvairių pavadinimų, esu radus: hairpin lace, netting fork. Daugiau neatsimenu:) Jeigu perverstum pirmąją temą, ten buvo labai daug informacijos ir nuorodų.
*

Ačiū - pačiū 4u.gif
ra
Sveikutės. Jungiuos. Regis užsikabliavau doh.gif
Vakar nakčia radau temą, perskaiciau. Šiandien perpiet jau laikiau rankose šakutę. Vakare pradėjau mokytis. rankose laikau šalikėlį. Ryt bandysiu kepurę.. Na bet siekiai mano dideliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

QUOTE(Amade @ 2009 11 24, 12:11)
varvinu seile i sita salika... turbut reikes bandyt...  ax.gif
user posted image
*

QUOTE(panelė Prym @ 2010 05 31, 09:02)

user posted image
*

Taip noriu, kad žandikaulis girgžda.. Merginos, kur schemas radot? 10 metru juostele? Manau ant šakutės netilpo..ar klystu? O sujungimų nesimato.. wub.gif
Dieviškai gražu...
ir..Panel Prym, kiek siūlų sunaudojai? Kokiu?
negaliu atsigrozettttt wub.gif
Papildyta:
pamačiau, kad modelis Tatjanos Radionovos..paieskojau..RADAU RADAU smile.gif))

Čia: http://www.devichnik.ru/knitting/knitting080513.phtml

Papildyta:
mhm..skaitau darbo eigą ir ni velnio nesuprantu tų trumpinių.. panele PRYYYYYYYYYYYYYYMMMMMMMMMMMMMMMM...a Tavo schema iš čia ar radai lietuviškesnį paaiškinimą? ax.gif
konfiguracija28
Ateinu pas jus su klausimeliu, labai patinka nerti ant sakute viskas gerai kol nenuimu nunertu kilpu nuo sakutes, tada jos susisuka ir nebesupranti kuri is kurios puses, kiek ziuriu pamokelese net ior nuemus visos taip graziai ir taisyklingai guli... Bandziau kelis budus, elementariai po pirmu kaires puses siulu zema stulpeli, tada po antru, tada du stulpelius ant kairio stulpelio, tada viena ant kairio priekinio ir v iena ant desinio priekinio.. tai paskutinis siek tiek maziau sukasi o visi kiti tai kosmaras kazkoks.. nuneri ir sesi kankindamasi ir atsukiodama galvodama is kurios puses ta kilpa..

Gal kokia gudrybe tam yra?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.