Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute 2

QUOTE(sagdo @ 2010 02 23, 09:55)
DVI labai grazus jusu margutis  thumbup.gif

Skaidruole ir jusu baltukas labai grazus -grazus pirmas bandymas mirksiukas.gif


Ta pacia proga kad uzsukau parodysiu ir as savo pirma bandyma,ir antra sakute +virbalai




labai aciu notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif uz pagirimus
Saunus visu darbai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gaila, bet nemoku gražiai mezginių nufotografuoti.... sad.gif Mano nuotraukose kažkodėl nelieka nei pusės realaus vaizdo... Bet vis tiek įdėsiu foto, kokias turiu smile.gif

user posted image user posted image

user posted image

Labai man gražus tas raštas buvo, užsiėmiau megzti dovanų ir taip gražu man buvo, taip gražu smile.gif svajojau, kaip ir sau tokį kitai žiemai nusimegsiu.... Bet kol baigiau tas visas gėlytes knebinėti, nusprendžiau, kad tiek to, apsieisiu pati ir su kokiu paprastesniu lotuliukas.gif Labai labai daug krapštymosi. Bet vis tiek šitas raštas man labai gražus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera123 @ 2010 03 01, 15:23)
Gaila, bet nemoku gražiai mezginių nufotografuoti.... sad.gif Mano nuotraukose kažkodėl nelieka nei pusės realaus vaizdo... Bet vis tiek įdėsiu foto, kokias turiu smile.gif
Labai man gražus tas raštas buvo, užsiėmiau megzti dovanų ir taip gražu man buvo, taip gražu smile.gif svajojau, kaip ir sau tokį kitai žiemai nusimegsiu.... Bet kol baigiau tas visas gėlytes knebinėti, nusprendžiau, kad tiek to, apsieisiu pati ir su kokiu paprastesniu  lotuliukas.gif Labai labai daug krapštymosi. Bet vis tiek šitas raštas man labai gražus...  smile.gif

Labai gražu ploja.gif clap_1.gif:
Po kiek kilpu kabinai į krūvą?
Atsakyti
Gerbera123,nuostabus šalis wub.gif wub.gif wub.gif
O gėlytės nertos atskirai ir po to prisiūtos?
Atsakyti
QUOTE(Gerbera123 @ 2010 03 01, 15:23)
Gaila, bet nemoku gražiai mezginių nufotografuoti.... sad.gif Mano nuotraukose kažkodėl nelieka nei pusės realaus vaizdo... Bet vis tiek įdėsiu foto, kokias turiu smile.gif
Labai man gražus tas raštas buvo, užsiėmiau megzti dovanų ir taip gražu man buvo, taip gražu smile.gif svajojau, kaip ir sau tokį kitai žiemai nusimegsiu.... Bet kol baigiau tas visas gėlytes knebinėti, nusprendžiau, kad tiek to, apsieisiu pati ir su kokiu paprastesniu  lotuliukas.gif Labai labai daug krapštymosi. Bet vis tiek šitas raštas man labai gražus...  smile.gif


Pasakiškas grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera123 @ 2010 03 01, 14:23)
Labai man gražus tas raštas buvo, užsiėmiau megzti dovanų ir taip gražu man buvo, taip gražu smile.gif svajojau, kaip ir sau tokį kitai žiemai nusimegsiu.... Bet kol baigiau tas visas gėlytes knebinėti, nusprendžiau, kad tiek to, apsieisiu pati ir su kokiu paprastesniu  lotuliukas.gif Labai labai daug krapštymosi. Bet vis tiek šitas raštas man labai gražus...  smile.gif

Na čia kaip kam, man tai nedaug darbo ir visai nesudėtingas raštas.
Tik tavo gražesnis gavosi, nes siūlus paėmei plonesnius. Na bet žiemą man tai labai pravertė ir toks storas, juk šalta buvo.
Papildyta:
QUOTE(stewie @ 2010 03 01, 16:01)
O gėlytės nertos atskirai ir po to prisiūtos?

Gėlytės nertos, aš nerdama paskutinę eilę prineriu prie šaliko, taip paprasčiau ir gražiau nei prisiūti.
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus smile.gif
Sutinku, kad nėra sudėtinga, bet man tas darbas labai "krapštukinis" pasirodė... kiekvieną gėlytę nuneri, lieka pradžioj siūliukas, pabaigoj siūliukas, tada imu adatą, kiekvieną galiuką įsiveriu, užkišu, nukerpu kiek dar lieka. Na nieko, pabaigiau, bet krapštukinis darbas biggrin.gif ypač kad laiko turiu tik 1.5 val. kol mažylis pietų miego miega, tai užtrukau ilgokai.
Aš nėriau pirmiausia gėlytes, o paskui apnerdama juostas prijungdavau gėlytes kur reikia. Suiminėjau po 15 kilpų.
Beje, man tik numezgus tas šalikas buvo labai susibangavęs, susigarbanojęs kažkoks. Išskalbus prieš džiovindama faktiškai ties kiekviena gėlyte tampiau ir lyginau patiesus, tai išdžiūvęs tapo lygus ir plonytis - čia šiaip, gal kam patirtis pravers 4u.gif
Atsakyti
Šiandien Nomedos suknelė šakute!!!! thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

na vat ir mano pirmasis darbelis šakute, tik darytas žiemą mirksiukas.gif žiema buvo šaltoka, tai puikus daigtelis pasišildyti thumbup.gif
Papildyta:
na nesuprantu, tik ko tos tokios didelės foto g.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos mergaitės, noriu ir aš pasiroditi savo meginimus

user posted image


mano mezginiai

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera123 @ 2010 03 01, 15:23)
Gaila, bet nemoku gražiai mezginių nufotografuoti.... sad.gif Mano nuotraukose kažkodėl nelieka nei pusės realaus vaizdo... Bet vis tiek įdėsiu foto, kokias turiu smile.gif

Labai man gražus tas raštas buvo, užsiėmiau megzti dovanų ir taip gražu man buvo, taip gražu smile.gif svajojau, kaip ir sau tokį kitai žiemai nusimegsiu.... Bet kol baigiau tas visas gėlytes knebinėti, nusprendžiau, kad tiek to, apsieisiu pati ir su kokiu paprastesniu  lotuliukas.gif Labai labai daug krapštymosi. Bet vis tiek šitas raštas man labai gražus...  smile.gif

Man irgi šitas raštas labai gražus. Jau esu ir modeliį su jo panaudojimu sukūrusi, belieka dabar tik laiko rast įgyvendint viziją
Atsakyti
[quote=Gerbera123,2010 03 01, 15:23]
Gaila, bet nemoku gražiai mezginių nufotografuoti.... sad.gif Mano nuotraukose kažkodėl nelieka nei pusės realaus vaizdo... Bet vis tiek įdėsiu foto, kokias turiu smile.gif


Gerbera123, o kokie cia pas tave siulai?
Atsakyti