Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute 2

Aš šakutę CasaLanoj pirkau už 19,95. Reguliuojamo pločio.
Atsakyti
[quote=Ledum,2009 10 23, 08:23]
Ačiū 4u.gif , jau užsirašiau į pradedančių kursus. Bus Kaune 28 dieną. mirksiukas.gif Vis lengviau kai kas nors parodo. ax.gif
Dabar dar pabaigsiu sūnui megztinį, o paskui jau sau šakute nersiu. bigsmile.gif
Seip aisku geriau kai matai kaip megzt.Greiciau ismoksi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2009 10 22, 07:49)
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif jau grožis jūsų darbelių... nusipirkau ir aš šakutę įkvėpta jų blush2.gif
gal yra koks nors patogus būdas jungti tas numegztas ant šakutės juosteles,kad jos nesiraitytų, kilputės nesusisuktų? kaip jūs jungiat, ar tiesiog nuimat nuo šakutės ir "ore" jungiat, ar pasidedat ant stalo ar pan.? man čia kilo tokia mintis, kad gal turint 2 šakutes, tai užsimeti po juostelę ant kiekvienos, o paskui tiesiai nuo šakučių jungi tas kilpeles ir numauni  ax.gif  bet čia tik pamąstymai mano... jaučiu reikia pirma gerai išmokti po 1 juostelę apmegzti vąšeliu, o paskui svaigti apie 2 jungimus..

as radau kazkur interneto platybese, kad galima siula pervert per tas kilpas ir nieks nesusivelia ir nesusisuka(ypac kai neri ilgas juostas, kurios netelpa ant sakutes). per viena gala iveri, per kita istrauki ir uzrisi siula biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 10 23, 23:56)
as radau kazkur interneto platybese, kad galima siula pervert per tas kilpas ir nieks nesusivelia ir nesusisuka(ypac kai neri ilgas juostas, kurios netelpa ant sakutes). per viena gala iveri, per kita istrauki ir uzrisi siula biggrin.gif


Ir aš nusipirkau šakutę net nesulaukus kursų. Pagal schemas niekaip neišėjo tų kilpų išnarpliot. Paskui jau bandžiau tik pagal aprašymą nežiūrint į paveiksliukus. Išėjo. Tai tą vieną juostą bandžiau sunerti po kelis siūlus ir susimazgino viskas. ax.gif
Praitoj temoj Minnie buvo įdėjus nuorodą , tai ten rodo kaip tą siūlą neskausmingai įkišti.
http://www.stitchdiv...stom.aspx?id=78
Atsakyti
Merginos, kiek visokios informacijos anoj temukėj radau. Ačiū, kad nepatingėjot net knygas nuskanuot.
notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 10 25, 03:10)
Ir aš nusipirkau šakutę net nesulaukus kursų. Pagal schemas niekaip neišėjo tų kilpų išnarpliot. Paskui jau bandžiau tik pagal aprašymą nežiūrint į paveiksliukus. Išėjo. Tai tą vieną juostą bandžiau sunerti po kelis siūlus ir susimazgino viskas.  ax.gif
Praitoj temoj Minnie buvo įdėjus nuorodą , tai ten rodo kaip tą siūlą neskausmingai įkišti.
http://www.stitchdiv...stom.aspx?id=78

na as irgi ilgai neisikirtau kaip ta kilpa gaunas biggrin.gif pagal video ziurejau kaip sukineja kol dasuto biggrin.gif
man su vaseliu isejo perkistuser posted image
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 10 25, 13:38)
na as irgi ilgai neisikirtau kaip ta kilpa gaunas biggrin.gif pagal video ziurejau kaip sukineja kol dasuto biggrin.gif
man su vaseliu isejo perkistuser posted image


O man blokuoja ir neatidaro video, kur praitoj temoj nuoroda įdėta. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 10 25, 13:52)
O man blokuoja ir neatidaro video, kur praitoj temoj nuoroda įdėta. verysad.gif

o sita?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 25 spalio 2009 - 15:20
QUOTE(egliosha @ 2009 10 25, 15:48)


Eglioša, šitą rodo thumbup.gif . Dabar matau kur padariau klaidą. Užtvirtinau šakutę ir viršuj ir apačioj doh.gif

Tau krūva balionų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 10 25, 16:29)
Eglioša, šitą rodo  thumbup.gif . Dabar matau kur padariau klaidą. Užtvirtinau šakutę ir viršuj ir apačioj  doh.gif

Tau krūva balionų  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

na reiktu tvirtint virsuj ir apacioj is tikro, cia gal kaip pavyzdys tik taip neriama. isneri kilpute, perkisi i kita puse vaseli, suki sakute is desines i kaire ir vel isneri kilpute per siula. is pradziu eina ta linija kreivai, siula netolygiai itempdavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 10 25, 18:51)
na reiktu tvirtint virsuj ir apacioj is tikro, cia gal kaip pavyzdys tik taip neriama. isneri kilpute, perkisi i kita puse vaseli, suki sakute is desines i kaire ir vel isneri kilpute per siula. is pradziu eina ta linija kreivai, siula netolygiai itempdavau blush2.gif


Buvau sugalvojus perkišinėti į kitą pusę, bet taip reikia periminėt kabliuką. doh.gif Man labai nepatiko, kad gaištasi laikas. O užtvirtinus tik apačioj viskas vyksta labai greitai. thumbup.gif
Tiesa, kai užtvirtinau visai apačioj, tai nuo įtempimo pradėjo kilpos siaurėti. Pasidariau mažesnius ragiukus, kai prinarplioju daugiau tiesiog nuimu ir užkabinu tik viršutines kilputes. Gaila tik, kad narplioju iš naminės vilnos siūlų, o jie šiurkštūs. Tai tik taip smaginuosi. Ryt gal nusipirksiu kokių švelnučių siūliukų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 25 spalio 2009 - 20:37
na as prasikacialinau perkist neistraukiant vaseliouser posted imagepastumdau per ta kilpa ir perkisu biggrin.gif
na is vilnos tikrai sunkiau turetu but, nes jie stovi vos ne(bandziau nert zaisla is namines vilnos, tai nei kimst nereikejo doh.gif ).
Atsakyti