Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

QUOTE(Radha @ 2007 09 05, 11:55)
Gali taip pat pabandyti parsisiųsti muzikos iš "Baabul", as dabar ekstazej nuo situ dainu.  thumbup.gif  Man labiausiai patinka šios: Baavari Piya Ki, Kehata Hai Baabul  wub.gif

As to filmo dar nemacius, ti galvoju gal pirma filma paziuret... g.gif
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2007 09 02, 17:29)

Na, kas jau paziurejo "Devdas", kaip patiko?


Labai fainas filmas thumbup.gif Tik gaila, kad toks liudnas, verkti norisi.
Bandau ir as siustis muzika is Baabul, nors filmo dar nemaciau. Baisiai letai emule siuncia filmus. Gal zinot kur galima greiciau parsisiusti?
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2007 09 23, 14:46)
Labai fainas filmas thumbup.gif Tik gaila, kad toks liudnas, verkti norisi.
Bandau ir as siustis muzika is Baabul, nors filmo dar nemaciau. Baisiai letai emule siuncia filmus. Gal zinot kur galima greiciau parsisiusti?

Per emule ir man labai ilgai siunčiasi, vienas filmas kokias 2 savaites doh.gif Bet jei idomus filmas, tai verta ir palaukti mirksiukas.gif
Atsakyti
labai grazus ir jausmingas filmas svetimas vaikas(chori chori chupke chupke). grazesnio nesu maciusi wub.gif

siuo metu siunciuosi Mano mylimas / Jaan-E-Mann 2006, ir sita: http://www.azuro.ru/...t.php?ID=412688 , kai paziuresiu parasysiu ar grazus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 24 rugsėjo 2007 - 12:52
QUOTE(Radha @ 2007 09 24, 12:07)
Per emule ir man labai ilgai siunčiasi, vienas filmas kokias 2 savaites  doh.gif  Bet jei idomus filmas, tai verta ir palaukti  mirksiukas.gif

Pabandykite naudotis torrent programa ir prisiregistravę prie torrent.ru rasite visa skilti indu filmu didesne dali galbut su rusiskais subtitrais, kai kurie anglu kalba ir t.t. Pasirinkimas labai platus. Kiek zinau svetaine naudotis nereikia pakvietimu tiesiog prisiregistruoti.
Atsakyti
Man tai jie mad.gif gun_bandana.gif protest.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesa1 @ 2007 09 25, 17:51)
Man tai jie mad.gif  gun_bandana.gif  protest.gif


Tai galima ir nežiūrėt mirksiukas.gif
Muzika mano siela, aciu 4u.gif reikės pabandyti
Aina, Jaan ir aš siunčiuos, bet jau amžius baigia praeit, o vis dar neatsisiuntė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latina: 25 rugsėjo 2007 - 17:00
vakar ziurejau meile be zodziu. nepatiko, labai daug smurto doh.gif
Atsakyti
perziurejau, meiles azartas filma, visai nieko toks, ir aishvarya ray vaidina siuolaikine mergaiciuke smile.gif

siandien ziuriu filma Laknau grazuole mirksiukas.gif irgi su ta pacia aktore
Atsakyti
Aš vieną kartą parsisiunčiau per emule filma "Umrao Jaan", o pasirodo, kad jis hindi kalboj ir be subtitrų doh.gif , o toks gražus filmas 4u.gif Dabar siunčiuosi "Baghban" turėtų būti irgi neblogas, man ypač patinka aktorius Amitabh Bachchan ax.gif jei neklystu, tai jis yra Aishwaryjos uošvis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2007 09 28, 12:11)
perziurejau, meiles azartas filma, visai nieko toks, ir aishvarya ray vaidina siuolaikine mergaiciuke smile.gif

siandien ziuriu filma Laknau grazuole mirksiukas.gif irgi su ta pacia aktore


O kokie originalus pavadinimai, nes juk lietuviu tai nerasiu? g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Gal zinot is kokio filmo si daina? cia

filmus siunciuosi per emule,uttorenta jau nemaza kolekcija yra filmu ,klipu ir dainu biggrin.gif ax.gif Paskutinis filmas kuri ziurejau lig siol is galvos neiseina sitas: Fanaa
Atsakyti