Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Indų filmai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Latina
QUOTE(Mariasim @ 2008 07 08, 16:14)
na va perziurejau keleta naujesniu filmu. Jie buvo siaip sau.

*

O iš kur siuntiesi filmus? Bo man kol atsiunčia emule, tai ooooooij kiek laiko laukti reikia doh.gif
griegzde
QUOTE(Mariasim @ 2008 07 08, 15:14)

*

šaunuole daugiau tokiu issipletimu thumbup.gif . Jau žinau ka reiks atsisiųsti
QUOTE(Latina @ 2008 07 08, 20:46)
O iš kur siuntiesi filmus? Bo man kol atsiunčia emule, tai ooooooij kiek laiko laukti reikia doh.gif
*

Dar yra tokia programa Torrentai . Ar dar nesi girdėjus?
maria0812
QUOTE(Latina @ 2008 07 08, 18:46)
*

as nesisiunciu, nes pas mus galima issinuomuoti dvd. blush2.gif pabandyk siustis torentu pagalba, turetu buti greiciau. mirksiukas.gif
Cleo_25
Sveikutės 4u.gif

esu mėgėja indiškojo kino, bet man labiau patinka tie senieji filmai, kuriuos kadaise įgarsintus rusiškai rodydavo 4u.gif Ir labai labai ieškau vieno filmo, kuriame Mithun Chakraborty vaidino, vadinasi Guru, 1989 metų filmas. Gal kas žino, iš kur jį atsisiųsti, o gal kuri iš jūsų kokį DVD ar VHS turite? Jei norėtumėte parduoti ar pasidalinti, būčiau labai dėkinga 4u.gif
oriole
Nesenai per TV rode "The Mistress of Spices" , gal kas ziurejo? Nors filmas ne indu, taciau indiskumo dvasios pakanka, o pagrindini vaidmeni atlieka Aishwarya Rai smile.gif

user posted image

Man filmo siuzetas pasirode nuobodokas ir netgi siek tiek kvailokas, ir galbut del to pats filmas silpnokas. O kaip jums?
Tiesa, o pagrindinis vyriskas herojus tai labai nieko blush2.gif
maria0812
QUOTE(Cleo_25 @ 2008 08 03, 17:03)
Sveikutės  4u.gif

esu mėgėja indiškojo kino, bet man labiau patinka tie senieji filmai, kuriuos kadaise įgarsintus rusiškai rodydavo  4u.gif Ir labai labai ieškau vieno filmo, kuriame Mithun Chakraborty vaidino, vadinasi Guru, 1989 metų filmas. Gal kas žino, iš kur jį atsisiųsti, o gal kuri iš jūsų kokį DVD ar VHS turite? Jei norėtumėte parduoti ar pasidalinti, būčiau labai dėkinga  4u.gif
*

is cia galima atsisiusti, tik reikia prisiregistruoti mirksiukas.gif
Cleo_25
QUOTE(Mariasim @ 2008 08 04, 00:26)

Labiausiai tau ačiū! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
maria0812
kas megsta senesius indu filmus visai neblogi

aradhana(1969)- vaidina Sharmila Tagore, Rajesh Khanna. Meiles istorija. parsisiusti galima is torrents.ru
user posted image

muqaddar ka sikandar(1978)- vaidina Amitabh Bachchan,Amjad Khan,Rekha,Raakhee. Apie naslaicio berniuko gyvenimo istorija, meile. Atsiusti galima is torrents.ru
user posted image

Cleo_25
Turiu naujieną 4u.gif
Į Lietuvos kino teatrus platintojai atvežė indų filmą! Jį pradės rodyti nuo rugpjūčio 8 d. Filmas vadinasi "Kai mes susitikome....", vaidina Shahidas Kapooras, Kareena Kapoor, jis apibūdinamas, kaip spalvingas muzikalus ir romantiškas su melodingomis dainomis ir įspūdingais šokiais. thumbup.gif
maria0812
QUOTE(Cleo_25 @ 2008 08 06, 16:57)
Turiu naujieną  4u.gif
Į Lietuvos kino teatrus platintojai atvežė indų filmą! Jį pradės rodyti nuo rugpjūčio 8 d. Filmas vadinasi "Kai mes susitikome....", vaidina Shahidas Kapooras, Kareena Kapoor, jis apibūdinamas, kaip spalvingas muzikalus ir romantiškas su melodingomis dainomis ir įspūdingais šokiais.  thumbup.gif
*

maciau sita filma, nieko tokia romatiska komedija. tik man nelabai patiko Kareenos vaidyba pradzioj filmo. g.gif
tai gal daugiau i lietuva uzves bolywoodiniu filmo, jei su situo pasiseks bigsmile.gif

na o as kol dar turiu laiko, pries gimstant vaikiukui, tai nepraleidziu progos paziuret filmu.
is naujausiu:

Jannat vaidina Emraan Hashmi, Sonal Chauhan. tai istorija apie vaikina, kuris mego labai greitai ir lengvai uzsidirbti pinigu ir bande zemej atrasti roju.
user posted image

kitas filmas Kismat Konnection, vaidina shahid kapoor, vidya balan. tai romantiska istorija apie jauna architekta, kuriam nesiseka susirast darbo. po apsilankymo pas cigone jo kelyje pasirode sekme
user posted image

dar vienas, kuris patiko ir manau tikmamas ziuret visai seimai
thoda pyar thoda magic, vaidina Saif Ali Khan, Rani Mukerji, Amisha Patel
tai 4 vaiku istorija, kurie neteko tevo, del vieno turtingojo kaltes. teismas paskiria tam turtuoliui kaip bausme uzauginti tuos vaikus.
user posted image

beje atradau viena puslapi, kuriame kaip suprantu galima ir parsisiusti filmu(bet mokamai), ir galima juos ziuret online(bet tiksliai nezinau ar reikia moket ar ne). pati bandziau ziuret viena filma, tai leido. bet tam saite reikia uzsiregistruoti
http://intv.ru/genre?genre_id=26&page=7
Latina
QUOTE(Mariasim @ 2008 08 07, 00:15)
*

Tu iš torrentų siunties filmus, taip? Aš kelis parsisiunčiau ir viskas, daugiau nebeleidžia. ten reikia ir pačiam dar nusiųsti, ar taip?
Cleo_25
QUOTE(Mariasim @ 2008 08 07, 00:15)
maciau sita filma, nieko tokia romatiska komedija. tik man nelabai patiko Kareenos vaidyba pradzioj filmo. g.gif
tai gal daugiau i lietuva uzves bolywoodiniu filmo, jei su situo pasiseks  bigsmile.gif

Būtų visai nieko, kino teatre daug įdomiau žiūrėt nei per TV, kad ir didelį tongue.gif
maria0812
QUOTE(Latina @ 2008 08 07, 05:02)
Tu iš torrentų siunties filmus, taip? Aš kelis parsisiunčiau ir viskas, daugiau nebeleidžia. ten reikia ir pačiam dar nusiųsti, ar taip?
*

gyvenu ne lietuvoj, tai yra galimybes issinuomoti dvd, todel as nesisiunciu filmu. blush2.gif
o su torentais taip jau yra, kad ne tik tu siuntiesi, bet ir jiems duodi siusti kazka.

idedu keleta kitu nuorodu, gal kam praves

indu filmai online, bet deje indu kalba, yra keleta su angliskai titrais, taip pat yra dainu is filmu ir dar daug ko

torentai

dar vienas puslapis, is kurio galima siustis filmus. reikalinga registracija

cia galima rasti indu filmu, bet arba indu kalba, arba su angliskais titrais.

anksciau mano minetas puslapis, kuriame galima rasti nemazai indu filmu(rusu kalba), juos galima ziuret online.

mininova torentu puslapis, cia yra nemazai indu filmu, bet indu, anglu kalbomis,
Latina
QUOTE(Mariasim @ 2008 08 07, 16:25)
*

Ačiū labai už info, būtinai peržiūrėsiu aciuks.gif O su angliškais subtitrais dar geriau, galėsiu kažkiek indų kalbos pasimokyti clap.gif
maria0812
QUOTE(Latina @ 2008 08 07, 13:30)
Ačiū labai už info, būtinai peržiūrėsiu aciuks.gif O su angliškais subtitrais dar geriau, galėsiu kažkiek indų kalbos pasimokyti clap.gif
*

daug indisku televiziju kanalu daznai cia yra rodomi ivairus filmai. dazniausiai su angliskai titrais, bet ne visada.
kanalai, per kuriuos rodo filmus
b4umovie
zee cinema
star gold
zee tv(bet cia daugiau serialus rodo. tiksliai nepamenu, bet man atrodo, kad savaitgaliai rodo filmus)
zodziu, kas nores susiras, ka nors ziuret ax.gif
Latina
QUOTE(Mariasim @ 2008 08 07, 18:54)
*

O galima paklausti, nelabai įtemą. Ar tau šiaip patinka indiški filmai ar yra kita priežastis? blush2.gif
maria0812
QUOTE(Latina @ 2008 08 07, 16:18)
O galima paklausti, nelabai įtemą. Ar tau šiaip patinka indiški filmai ar yra kita priežastis? blush2.gif
*

na man indiski filmai visa laika patiko ax.gif , bet po vedybu ypac biggrin.gif , mat mano vyras is tu krastu. ax.gif
Latina
QUOTE(Mariasim @ 2008 08 07, 19:42)
na man indiski filmai visa laika patiko ax.gif , bet po vedybu ypac  biggrin.gif , mat mano vyras is tu krastu. ax.gif
*

drinks_cheers.gif Iš kurio miesto? MB irgi iš ten pat ax.gif
Sorry, už poster_offtopic.gif
Cleo_25
Mariasim, ačiū už nuorodas, va tau balionėlis 4u.gif
maria0812
QUOTE(Cleo_25 @ 2008 08 07, 19:04)
Mariasim, ačiū už nuorodas, va tau balionėlis  4u.gif
*

ner uz ka blush2.gif
Latina
Na va, peržiūrėjau Umrao Jaan, kur vaidina porelė Aishwarya Rai ir Abhishek Bachchan wub.gif
Sakyčiau per daug ištęstas filmas (trunka 3val.) su neholivudine pabaiga verysad.gif Liūdna meilės istorija, bet man patiko rolleyes.gif flirt.gif
Rani*
Mariasim aciu uz nuorodas wub.gif per nakti kiek filmu prisisiunciau biggrin.gif reiks dabar laiko surasti ziureti thumbup.gif thumbup.gif

Mariasim,Latina tai judvi uz indu istekejusios? blush2.gif mirksiukas.gif idomu kaip susipazinote,kokios tradicijos jusu seimose blush2.gif nesupykit kad smalsauju,idomu blush2.gif 4u.gif
maria0812
QUOTE(Rani* @ 2008 08 10, 07:52)
Mariasim aciu uz nuorodas  wub.gif per nakti kiek filmu prisisiunciau biggrin.gif reiks dabar laiko surasti ziureti  thumbup.gif  thumbup.gif

Mariasim,Latina  tai judvi uz indu istekejusios? blush2.gif  mirksiukas.gif idomu kaip susipazinote,kokios tradicijos jusu seimose blush2.gif nesupykit kad smalsauju,idomu  blush2.gif  4u.gif
*

MB- pakistanietis. susipazinom per interneta. mirksiukas.gif
o as perziurejau Naqaab(bobby deol, akshaye khanna, Urvashi Sharma) ir Marigol(Salman Khan ir Ali Larter). ziuret galima abu filmus, bet nieko ypatingo juose. Pirmasis gal daugiau intriguojantis, o antrasis siaip romantiska meiles istorija(meile tarp amerikietes ir indo), kurios eiga galima greit atspet.
Brėkšta
http://tfile.ru/forum/index.php?sid=b8ffcb...5808610c0a0e77f

čia daug indiškų filmų rusų kalba, tik reikia registruotis ir būt gerai parsisiuntus, neištrint, o pasydint,

Papildyta:
man ne tik indiški filmai patinka, bet ir moterų papuošalai wub.gif
Cleo_25
QUOTE(Brėkšta @ 2008 08 17, 16:26)
http://tfile.ru/forum/index.php?sid=b8ffcb...5808610c0a0e77f

čia daug indiškų filmų rusų kalba, tik reikia registruotis ir būt gerai parsisiuntus, neištrint, o pasydint,
Papildyta:
man ne tik indiški filmai patinka, bet ir moterų papuošalai  wub.gif
*

Man jų papuošalai irgi nuostabūs...... Ir sariai...wub.gif Vis įlendu į indiškų daiktų parduotuvę ir ką nors prigriebiu..... 4u.gif
linaule
QUOTE(Cleo_25 @ 2008 08 24, 16:38)
Man jų papuošalai irgi nuostabūs......  Ir sariai...wub.gif  Vis įlendu į indiškų daiktų parduotuvę ir ką nors prigriebiu.....  4u.gif
*

sveikos,gal kuri pamenat filma kur berniukas sudauze vaza ir pamote matrodos supyko ,o jis baloj lauke gulejo tik nepamenu ar jis numire...gal kas prisiminsit kaip vADINAS smile.gif
kimono
Sveiko indų filmų mėgėjos. Turiu puikią žinią-per BTV kievieną šeštadienį pradeda rodyti indų filmus thumbup.gif . Laikas-12.55.
Latina
QUOTE(kimono @ 2008 09 11, 15:41)
Sveiko indų filmų mėgėjos. Turiu puikią žinią-per BTV kievieną šeštadienį pradeda rodyti indų filmus thumbup.gif . Laikas-12.55.
*

Labai gera žinia, tik kad laikas negeras parinktas verysad.gif
Cleo_25
Šiandien žiūrėjau per BTV filmą A Sublime Love Story: Barsaat (Ir vėl lis...), 2005 metų, vaidina Bobby Deol, Bipasha Basu, Priyanka Chopra, Gajendra Chouhan, režisierius Suneel Darshan. Man labai patiko..... 4u.gif
Latina
QUOTE(Cleo_25 @ 2008 09 27, 17:27)
Šiandien žiūrėjau per BTV filmą A Sublime Love Story: Barsaat (Ir vėl lis...), 2005 metų, vaidina Bobby Deol, Bipasha Basu, Priyanka Chopra, Gajendra Chouhan, režisierius Suneel Darshan. Man labai patiko.....  4u.gif
*

Ir aš mačiau mirksiukas.gif Visai neblogas filmas wub.gif
^Braškytė^
QUOTE(Mariasim @ 2008 08 04, 00:26)

prisiregistravau bet man neleidzia siusti s,nesuprantu kodel verysad.gif
verysad.gif
aij jau siunciuosi bet kasko labai letai siunciasi smile.gif
^Braškytė^
nelabau suprantu kaip zinoti kada bus fylmas atsiustas g.gif
Brėkšta
QUOTE(Kristalinee @ 2008 10 01, 16:07)
nelabau suprantu kaip zinoti kada bus fylmas atsiustas  g.gif
*

kaip supratau siutiesi su torrentų pagalba, kai torrentų lentelėje esanti juostelė prie filmo pavadinimo nusidažo mėlynai (arba kita spalva) ir ant jos būna užrašas 100 proc. tadu filmą ir parsiuntė, jei juostelė prie filmo pavadinimo ne visa nusidažius ir rašo sakysim 67 proc. filmas dar siunčiamas bigsmile.gif

tikiuos suprantamai parašiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Brėkšta @ 2008 10 01, 19:46)
kaip supratau siutiesi su torrentų pagalba, kai torrentų lentelėje esanti juostelė prie filmo pavadinimo nusidažo mėlynai (arba kita spalva) ir ant jos būna užrašas 100 proc. tadu filmą ir parsiuntė, jei juostelė prie filmo pavadinimo ne visa nusidažius ir rašo sakysim 67 proc. filmas dar siunčiamas  bigsmile.gif

tikiuos suprantamai parašiau  ax.gif
*

o per kiek atkeliaus filmas tai rašo skyrelyje kuris vadinasi ETA
^Braškytė^
as ziuriu online filmus thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
oriole
QUOTE(Kristalinee @ 2008 10 14, 17:50)
as ziuriu online filmus  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
*

Kur? bigsmile.gif
Brėkšta
QUOTE(oriole @ 2008 10 14, 18:58)
Kur?  bigsmile.gif
*

http://www.druzya.com/forum/forumdisplay.php?f=290 vat čia galima pažiūrėt online ir yra filmų parsisiūst iš Rapidos
^Braškytė^
QUOTE(Brėkšta @ 2008 10 15, 07:31)
http://www.druzya.com/forum/forumdisplay.php?f=290 vat čia galima pažiūrėt online ir yra filmų parsisiūst iš Rapidos
*

thumbup.gif as is ten neiseinu doh.gif
Latina
QUOTE(Brėkšta @ 2008 10 15, 07:31)
*

Koks čia didelis ekranas pasileidus filmą thumbup.gif assa.gif Nes kitur kur žiūrėdavau online, tai mažas ekranėlis, ale vistiek neatsitraukdavau hihihi.gif
Ačiū aciuks.gif
Brėkšta
Linksminkitės merginos bigsmile.gif
Žūžū
sveikos, vakaržiūrėjau "my bollywood bride" tai visiškai nepatiko, nei aktoriai, nei vaidyb, nei pati mintis... schmoll.gif
O va pvz "Faana" žiūrėjau tai tikrai neblogas mirksiukas.gif Pusę filmo praašarojau blush2.gif
Latina
QUOTE(Žūžū @ 2008 10 25, 10:48)
O va pvz "Faana" žiūrėjau tai tikrai neblogas  mirksiukas.gif Pusę filmo praašarojau  blush2.gif
*

O per ką žiūrėjai šį filmą? Nes keliuose internetiniuose psl. paieškojau, tai neranda.. unsure.gif
Žūžū
Man Node atsiuntė smile.gif Nžn tiksliai, bet man rodosi ji per Emule siunčiasi... Gaila pas mane kompe mažai vietos tai ištryniau jau, o ir į cd neįsirašiau sad.gif Bet tikrai neblogas filmukas apie tai kaip akla mergina įsimylėjo teroristą, jis po pirmos nakties dingo o ji liko nestuke.gif ir t.t. ir pan...... thumbup.gif
maria0812
QUOTE(Latina @ 2008 10 25, 11:50)
O per ką žiūrėjai šį filmą? Nes keliuose internetiniuose psl. paieškojau, tai neranda.. unsure.gif
*

cia galima paziuret faana
is cia galima atsisiust(bet jau labai daug vargo) http://wov.com.ua/video/india/3291-slepaja-ljubov-fanaa.html
giedras dangus
Sveikos mergaitės. Ir aš jei rodo per Baltijos televiziją kokį indų filmą, tai nejučiom pradedu žiūrėti. Ir net nežinau, kas ten mane jau taip patraukia g.gif . Jug taip paėmus tuose indų filmuose vyrauja šeimyninių santykių, meilės temos. Bet matyt tame paprastume ir slypi žavesys.
Latina
Šiandien per BTV rodė "Susigrąžinti laiką". Tai vienas geresnių mano matytų filmų, labai labai patiko wub.gif
Viltin
Naujųjų, kur dabar parodo per BTV nelabai mėgstu, o tų, kur kažkada kino teatruose rodydavo- nepraleisdavau nė vieno, ir net rašiausi pavadinimus. Reiks pažiūrinėt senuosius smile.gif
EB
o gal kuri nors turite filma "Drambliai mano draugai" ar kazkaip panasiai vadinasi,mone tete labai nori sio filmo,bet niekur jo nerandu.lauksiu az blush2.gif 4u.gif
Athena
QUOTE(europosbamba @ 2008 11 08, 18:14)
o gal kuri nors turite filma "Drambliai mano draugai" ar kazkaip panasiai vadinasi,mone tete labai nori sio filmo,bet niekur jo nerandu.lauksiu az blush2.gif  4u.gif
*

Originalus jo pavadinimas yra Hathe Mere Sathi. Gal tai padės rasti smile.gif
Papildyta:
Pažiūrėjau youtube, sudomino, reiks parsisiųsti bigsmile.gif
EB
QUOTE(Sufi @ 2008 11 15, 15:33)
Originalus jo pavadinimas yra Hathe Mere Sathi. Gal tai padės rasti smile.gif
Papildyta:
Pažiūrėjau youtube, sudomino, reiks parsisiųsti bigsmile.gif
*

Jei rasit pasiufleruokit kur radote si filma,nes niekur nerandu. ax.gif
Athena
QUOTE(europosbamba @ 2008 11 24, 19:17)
Jei rasit pasiufleruokit kur radote si filma,nes niekur nerandu. ax.gif
*

Truputį kitokiu pavadinimu radau. Pasirodo originale turi būti Haathi Mere Saathi. Aš siunčiausi iš čia per rapidshare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.