Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

QUOTE(Cleo_25 @ 2009 03 04, 14:56)
Turiu šitą filmą, man jį pažįstamas iš kažkur parsiuntė, žinau, kad ilgai ieškojo, nes filmas labai senas, bet man tai jis patinka. Galiu pasižiūrėti ir parašyti jo indišką pavadinimą, turiu kažkur namie.

jei galit parasykite cia bandysiu ir as atsisiusti ji biggrin.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(Cleo_25 @ 2009 03 04, 15:56)
Turiu šitą filmą, man jį pažįstamas iš kažkur parsiuntė, žinau, kad ilgai ieškojo, nes filmas labai senas, bet man tai jis patinka. Galiu pasižiūrėti ir parašyti jo indišką pavadinimą, turiu kažkur namie.


Labai, labai lauksiu. Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Armani @ 2009 03 04, 17:17)
jei galit parasykite cia bandysiu ir as atsisiusti ji  biggrin.gif
aciu



QUOTE(Laura777 @ 2009 03 05, 08:45)
Labai, labai lauksiu. Iš anksto ačiū 4u.gif


Sveikos smile.gif

Keršto troškimas - Khoon Bhari Maang.
Atsakyti
QUOTE(Cleo_25 @ 2009 03 07, 20:43)
Sveikos  smile.gif

Keršto troškimas - Khoon Bhari Maang.


Ačiū, tikrai šitas. Tik gaila, kad nerandu atsisiųsti. verysad.gif
Bet bent ištraukas per Youtube pasižiūrėjau
Atsakyti
Sveikutės indų kino mėgėjos. Labai pasiilgau gerų indiškų filmų. Gal galit parekomenduot kokį pažiūrėt? mirksiukas.gif ne komedijinio ar pan žanro. Noriu rimto-tokio, kur ašaros upeliais teka pabaigoje
Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2009 03 09, 17:15)
Sveikutės indų kino mėgėjos. Labai pasiilgau gerų indiškų filmų. Gal galit parekomenduot kokį pažiūrėt? mirksiukas.gif ne komedijinio ar pan žanro. Noriu rimto-tokio, kur ašaros upeliais teka pabaigoje


Siūlyčiau pasiskaityti šią temą, tikrai nemažai įdėta su komentarais filmų, kuriuos verta pažiūrėti.

Aš dabar peržiūrėjau Dil Ka Rishta. Va čia tikrai filmo gale nuriedėjo ašarėlės ax.gif Labai jausmingas, gražūs aktoriai: kaip visad mano mylimiausia Aishwarya Rai ir laaabai simpatiškas Arjun Rampal wub.gif
Atsakyti
Gal kas žinot iš kur atsisiut filma "Vanduo " . Girdejau kad neblogas
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 03 09, 20:12)
Gal kas žinot iš kur atsisiut filma "Vanduo "  .  Girdejau kad neblogas

Filmas tikrai geras wub.gif Manau, kad reikia ieškoti torentuose.
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 03 09, 19:12)
Gal kas žinot iš kur atsisiut filma "Vanduo "  .  Girdejau kad neblogas

Jeigu suprantat rusiškai, galit online štai čia http://intv.ru/view/?film_id=43741
pasižiūrėt smile.gif Man pačiai nelabai patiko.
Atsakyti
Jei nematet, tai siulau paziureti KUCH KUCH HOTA HAI (visko gyvenime buna) filmuka, ji senei ziurejau, bet lb patiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tom4ikas @ 2009 03 14, 12:59)
Jei nematet, tai siulau paziureti KUCH KUCH HOTA HAI (visko gyvenime buna) filmuka, ji senei ziurejau, bet lb patiko. smile.gif

O kurių metų filmas čia? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes. Labai megstu indu filmus. Vakar paziurejau "macharadzos dukt" Likau suzaveta smile.gif Dar noriu paziuret vaikystes filma, kuri macius kinoteatre. taciau nepamenu jo pavadinimo. Prisimenu istrauka kaip macharadza ieskojo pries daugel metu dingusios anukes. daug ejo merginu taciau jos buvo eferistes. Ir atejus tikroji nieko neprisimine apie savo vaikyste. kai macharadza ja ispludo, jai prasidejo astmos prielolis. Ta fakta prisimine pats macharadza, kad jo anukei nuo susijaudinimo prasidedavo ji.... Gal zinot koks tai filma? blush2.gif ax.gif
Atsakyti