Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai

na man tas puslapis jau kaip liga tapo.. net 6 filmus snd atsisiunciau.. silpnybe indu filmams smile.gif
Atsakyti
Ka parsisiuntei?kas patiko is ju labiausiai,jei jau paziurejai zinoma bigsmile.gif
Atsakyti
Parsisiunciau "lIUBOV NE ZNAET GRANIZ", "JA NE MOGU BEZ TVOEI LIUBVI","MOJA SUDBA", "NOTEBOOK", "BABOCKA", Я схожу с ума от любви", snd perziuresiu dar..
Atsakyti
BABOCKA su Mithunu ir Konkona Sen Sarma?o kiti originalo kalba kaip?nes rusu kalba neisimenu,daug maciusi maisosi..gal kartais RAAZ-2 su vertimu matei be titru?labai noriu pamatyti gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(anjali @ 2009 07 12, 13:16)
BABOCKA su Mithunu ir Konkona Sen Sarma?o kiti originalo kalba kaip?nes rusu kalba neisimenu,daug maciusi maisosi..gal kartais RAAZ-2 su vertimu matei be titru?labai noriu pamatyti gossip.gif

"Meile nezino ribu", "As negaliu be tavo meiles", "Mano likimas", "Dienorastis", "Kraustausi is proto del taves",Babocka -taip su Mithunu...o RAAZ-2 dar nemaciau
Atsakyti
ORIGINALO KALBA TUREJAU OMENY HINDI
Atsakyti
vakar perziurejau siuos filmus, labai patiko, net asara teko nubraukti:

Без тебя / Tum Bin

Лёд на душе / Kuch Naa Kaho

Мне нужна только любовь / Dil Hai Tumhaara
Atsakyti
Aciu! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virgante @ 2009 07 11, 18:02)
aisku bandysim tuoliau

Ar pavyko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cleo_25 @ 2009 07 14, 10:17)
Ar pavyko?  4u.gif

smile.gif sveikute zinok kad man nepavyko. o kur tuo pasisakimus rsyti rasiau kaskur bet vistiek man neduoda prisijunkti
smile.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
jeigu mergytes nesupyks, ikelsiu kaip naudotis tuo puslapiuku ir kur rasyti, kad galetum siustis filmus, virgante

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrime71: 14 liepos 2009 - 12:32
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 07 14, 13:31)
jeigu mergytes nesupyks, ikelsiu kaip naudotis tuo puslapiuku ir kur rasyti, kad galetum siustis filmus, virgante

user posted image

user posted image

smile.gif pprisiregistravau bet vistiek neliaidzia atsisiusti filmu raso vistiek tos5 komentaru rasyti parasiau net septynisir vistiek neduoda atsisiusti filmo
g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti