Įkraunama...
Įkraunama...

Indų filmai


Sveikos 4u.gif

Patinka ir man indiški filmai. Seniau, kai juos kiekvieną šeštadienį rodydavo per BTV, tai toms valandoms jau nieko kito neplanuodavau. Šiandien kaip tik per televizorių pažiūrėjau man labiausiai patinkantį ir patį šilčiausią indišką filmą "Kai mes susitikome".

user posted image
Atsakyti
O per kokį kanalą? bigsmile.gif Man jis taip pat vienas iš mėgstamiausių labai linksmas filmas,o aktoriai tame filme ir šoko labai gerai 4u.gif
Atsakyti

Per balticum auksinį šiandien 15.00 val. rodė bigsmile.gif
Atsakyti
Jab we met wub.gif vienas labiausiai patikusiu filmu su Kareena Kapoor thumbup.gif
gal galite ka pasiulyti naujo paziureti is indisku filmu? tiesa nesiulyti su Sallu, Khiladi ir Abhishek Bachchan, nes visus naujus jau maciau senesius taip pat doh.gif
Atsakyti
Gal jau tikrai mes nuo to holivudinio šleikštumo ir smurto pavargom, kad indiški filmai kartais labai nušvarina dūšią rolleyes.gif O kas yra buvęs Indijoj ir nors kiek jų kultūrą supranta, tai vėl kitaip žiūri, kitokių prasmių įžvelgia.
Atsakyti
man asmeniskai vakarietiskuose filmuose mazai pasirinkimo, nes visuose smurtas, seksas, zudynes ir seip viskas vulgaru, jokiu vertybiu, jokios pagarbos, jokio zmogiskumo... Greiciausiai del to ir perejau prie indisku filmu ax.gif amzina meile, romantika, sokiai, pagarba ir mokejimas taip susukti love story net herojams nepasibuciuojant wub.gif zinoma ir indiski filmai bando orientuotis i vakarietiska rinka - sijonai trumpeja, daugiau zudyniu, bet vistiek viskas indisku stiliumi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 06 11, 18:25)
man asmeniskai vakarietiskuose filmuose mazai pasirinkimo, nes visuose smurtas, seksas, zudynes ir seip viskas vulgaru, jokiu vertybiu, jokios pagarbos, jokio zmogiskumo... Greiciausiai del to ir perejau prie indisku filmu  ax.gif amzina meile, romantika, sokiai, pagarba ir mokejimas  taip susukti love story net herojams nepasibuciuojant  wub.gif zinoma ir indiski filmai bando orientuotis i vakarietiska rinka - sijonai trumpeja, daugiau zudyniu, bet vistiek viskas indisku stiliumi  laugh.gif

indu filmuose jau ir buciuotis pradejo nemazai... doh.gif
Atsakyti
bet visdar galima rasti tokiu, kur nesibuciuoja ax.gif
wat sitas mano naujausias matytas, siandien suziurejau wub.gif daina labai grazi, bet be pacio filmo konteksto neperteikia visos gilios minties
http://www.youtube.c...h?v=Usi4cHJL8jk
Atsakyti
O gal galėtute parekomenduotį, kokį filmą su už širdies griebiančia istorija kokį nors labai romantišką,nes norėčiau šiandien pažiūrėti būtent indišką filmą,o ypač,kad jie tokie jausmingi wub.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2010 06 12, 12:29)
O gal galėtute parekomenduotį, kokį filmą su už širdies griebiančia istorija kokį nors labai romantišką,nes norėčiau šiandien pažiūrėti būtent indišką filmą,o ypač,kad jie tokie jausmingi wub.gif  4u.gif  ax.gif

is naujesniu tai nelabai zinau, bet jei neteko matyti situ,tai visus rekomenduoju
Main hoon na
kal ho naa ho
veer zaara
faana
devdas
kabhie khushi kabhie gham
baghban
baabul
kuch kuch hota hai
kuch na kaho
Waqt: The Race Against Time

na as juos ziuredama ne viena asarele nubraukiau blush2.gif
Atsakyti
maria0812 tikrai gerus filmus rekomenduojat thumbup.gif
man uz sirdies griebantys buvo:
Ashoka
Paa
Black (beveik visa laika asarojau...)
Kissan
Mujhe dosti karoge
Hum Dil De Chuke Sanam
Dil Ka Rishta
Umrao Jaan wub.gif
Hum Tumhare Hain Sanam
Atsakyti
4u.gif
Mano naujausias matytas KITES... labiau vakarietiškas... labai smagi komedija THREE IDIOTS. Bet čia naujesni filmai mirksiukas.gif o mylimiausias - LOVE AAJ KAL...
Beje, poster_offtopic.gif bet kino teatrai Indijoje (bent jau Bombėjuje) wub.gif foteliai karališki, išsitiesia... bigsmile.gif
Atsakyti