Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionali kosmetika plaukams

Sveikutes. hi.gif hi.gif hi.gif
Sios temos tikslas - suzinoti kur galima pigiausiai isigyti Vilniuje profesanalios kosmetikos ( beveik is pirmu ranku wink.gif ). Gal kas platinate kokia kosmetika ar pazistate kas tuom uziema ir panasiai. Lauksiu pasisakymu smile.gif PIRMYN!
P.S. Visiems nepaslaptis, kad lengviausias budas jos isigyti - grozio salonuose ir kirpyklose! Bet.....kam tiek permoket protest.gif .
Atsakyti
QUOTE(Audinga! @ 2009 04 01, 14:13)
Sveikutes.  hi.gif  hi.gif  hi.gif
Sios temos tikslas - suzinoti kur galima pigiausiai isigyti Vilniuje profesanalios kosmetikos ( beveik is pirmu ranku  wink.gif ). Gal kas platinate kokia kosmetika ar pazistate kas tuom uziema ir panasiai. Lauksiu pasisakymu  smile.gif  PIRMYN!
P.S. Visiems nepaslaptis, kad lengviausias budas jos isigyti - grozio salonuose ir kirpyklose! Bet.....kam tiek permoket protest.gif .


Aga,butu idomu suzinoti ir ne tik vilniuje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 04 01, 15:14)
Aga,butu idomu suzinoti ir ne tik vilniuje mirksiukas.gif

gal tu ir teisi ax.gif
Atsakyti
gal kartais zinote kur galima isigyti INDOLA plauku priemoniu? naudojau anksciau kondicionieriu skirta priaugintiems plaukams, nors mano nepriauginnti, bet savi, naturalus buvo ilgi. jis man labai super buvo!!!! thumbup.gif bet nezinau kur dabar galima sios kosmetikos isigyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 04 01, 14:14)
Aga,butu idomu suzinoti ir ne tik vilniuje mirksiukas.gif

as Kaune zinau,1litras sampuno ir 1litras balzamo-po 39lt,Kaukes 0,5l-50lt,serumas 100ml apie 30lt,tiesinimo kremai ir leave-in condicionieriai apie 30lt.Firma teotema.Ten yra ir daugiau visko,bet as tik sitas priemones pirkau,ir man jos ziauriai gerai tiko,net vyras skirtuma pastebejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2009 04 02, 14:34)
as Kaune zinau,1litras sampuno ir 1litras balzamo-po 39lt,Kaukes 0,5l-50lt,serumas 100ml apie 30lt,tiesinimo kremai ir leave-in condicionieriai apie 30lt.Firma teotema.Ten yra ir daugiau visko,bet as tik sitas priemones pirkau,ir man jos ziauriai gerai tiko,net vyras skirtuma pastebejo  thumbup.gif

gaila, kad ne vilniuje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2009 04 02, 13:34)
as Kaune zinau,1litras sampuno ir 1litras balzamo-po 39lt,Kaukes 0,5l-50lt,serumas 100ml apie 30lt,tiesinimo kremai ir leave-in condicionieriai apie 30lt.Firma teotema.Ten yra ir daugiau visko,bet as tik sitas priemones pirkau,ir man jos ziauriai gerai tiko,net vyras skirtuma pastebejo  thumbup.gif



ir aš norėčiau pigiau apsipirkti:), o kur tiksliau ta firma Kaune randasi?
Atsakyti
as vilniete, perku vilkpedes bazeje, daugiau vietu nezinau kur ju isigyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2009 04 06, 12:17)
as vilniete, perku vilkpedes bazeje, daugiau vietu nezinau kur ju isigyti 4u.gif

Kokios firmos plauku prieziuros priemones perki?
Atsakyti
dabar keranova profesional, bet ten yra daugybe kitu firmu produktu,daug brangesniu, tai planuoju ir jas isbandyt, kadangi nelabai nusimanau kokios is ju geriausios, tai pirmiausia nuo ko pradejau ir buvo keranova 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2009 04 06, 12:51)
dabar keranova profesional, bet ten yra daugybe kitu firmu produktu,daug brangesniu, tai planuoju ir jas isbandyt, kadangi nelabai nusimanau kokios is ju geriausios, tai pirmiausia nuo ko pradejau ir buvo keranova 4u.gif

Bet ten darbo laikas iki 17 val, taip? O per iseigines dirba? g.gif
Atsakyti
QUOTE
Bet ten darbo laikas iki 17 val, taip? O per iseigines dirba? 

tikrai nezinau, neatkreipiau demesio i darbo laika unsure.gif
Atsakyti