Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

user posted image

Ar žinai, kad šypsena užkrečiama? Ji kaip gripas. Šiandien kažkas nusišypsojo man, ir aš taip pat pradėjau šypsotis. Kažkas šalia pamatė mano šypseną ir taip pat pradėjo šypsotis. Aš supratau, kad tai gali tęstis ilgai… Tada aš pagalvojau apie šypsenos dydį. Tai unikali šypsena, ji kaip banga, apkeliaujanti visą Žemę. Todėl jei jauti, kad šypsena ateina, nieko nedaryk, kad ją sustabdytum. Pradėk šypsotis epideminėmis porcijomis tiesiog dabar – taip paveiksi visą pasaulį. Visiems draugams, kiekvienam reikalinga šypsena!

O čia mūsų šypsenėlės: wub.gif


user posted image

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema
Aštunta tema
Devinta tema
Dešimta tema
Vienuolikta tema
Dvylikta tema
Trylikta tema

Plepam toliau (tik su saiku, bo paskui sugalvosiu naują taisyklę - kas daugiausiai priplepės, tas kurs naują temą - reiškia labiausiai nori) lotuliukas.gif thumbup.gif Linkiu malonaus laiko nail.gif

Achilles aciuks.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif
aciu uz naujus namucius 4u.gif
gossip.gif
Atsakyti
Plepiųjų TOP 10 ax.gif

1. Svajaaa 93
2. vilmosius 76
3. Achilles 59
4. vampyre 43
5. natale 39
6. Vergine 38
7. maza_maza 37
8. justyte** 33
9. Tinar 33
10 ou_jeaa 28
Atsakyti
Labai grazi tema thumbup.gif labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 09 03, 15:00)
Plepiųjų TOP 10  ax.gif

1. Svajaaa 93
2. vilmosius 76
3. Achilles 59
4. vampyre 43
5. natale 39
6. Vergine 38
7. maza_maza 37
8. justyte** 33
9. Tinar 33
10 ou_jeaa 28

wow as i penketuka pataikiau rolleyes.gif
o liniuote tai pas tave nuoroda nusiziurejau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natale: 03 rugsėjo 2009 - 13:07
QUOTE(Achilles @ 2009 09 03, 13:00)
Plepiųjų TOP 10  ax.gif

1. Svajaaa 93
2. vilmosius 76
3. Achilles 59
4. vampyre 43
5. natale 39
6. Vergine 38
7. maza_maza 37
8. justyte** 33
9. Tinar 33
10 ou_jeaa 28

oi, paskutine as si kart biggrin.gif reikes pasitaisyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 09 03, 15:18)
oi, paskutine as si kart biggrin.gif reikes pasitaisyt biggrin.gif

o ir as patekau biggrin.gif bet jau nebe 4 o 8 biggrin.gif labas visoms wink.gif as katik namo grizau is mokyklos.. jau tiek namu darbu uzdave kad sakes doh.gif doh.gif doh.gif o dantukai kazko pradejo skaudet schmoll.gif
Atsakyti
Labas naujoj gražioj temoj 4u.gif
Kokių spalvų breketų gumytes dabar rudenėjant nešiojat? Nes ryt man vielą kai keis, reik gal ir gumytes pasikeist g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 09 03, 15:26)
Labas naujoj gražioj temoj 4u.gif
Kokių spalvų breketų gumytes dabar rudenėjant nešiojat? Nes ryt man vielą kai keis, reik gal ir gumytes pasikeist g.gif

as siuo metu su zaliomis, bet jas uzsidejau dar vasara smile.gif o dbr rugsejo 16einu vel, tai desiuos rozines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 09 03, 14:26)
Labas naujoj gražioj temoj 4u.gif
Kokių spalvų breketų gumytes dabar rudenėjant nešiojat? Nes ryt man vielą kai keis, reik gal ir gumytes pasikeist g.gif

As visad nesioju sidabrines mirksiukas.gif
P.S.Tai kita temele matau,kad kurs Svajaa thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas visoms,ne as nekurisu temeles,nes taip graziai nemoku schmoll.gif Maciau kabesita buvo pikta,kad plepam,bet svarbu,kad mum patinka,buvau uzejus i ana temele ir maciau,kad ten paneles isvis plepa beleka ,apie breketus mazai kalba,tai kodel mes negalim,o bet koks zmogutis naujas cia uzejes gali musu klausti,mes atsakysim gi 4u.gif malonu,kad as pirmoje vietoje,bet jauciu greit nebebusiu tokioje,atejo ruduo,reikia kipti i darbus lotuliukas.gif
Papildyta:
vampyre,o kokios tavo pareigos(jei nepaslpatis)? ax.gif
Atsakyti
Turiu jus nuvilti, kad jeigu tokiais tempais plepėsit, tai ir aš nebekursiu temelės, nes neturiu tiek laiko. Parašyti galiu ateit dažnai, bet prie temelės kūrimo reikia pasėdėti, o aš turiu darbelių, dabar, kai patvirtino mano temą, tai jų dar daugiau, darau žmonėms maketukus, taip kad:
1.gausit perimti mano pareigas
2. plepėsit ne taip greitai ir ne taip daug
3. Kursiu temą, bet be jokių pričindalų. tiesiog parašysiu "sveiki naujoj temoj ir pan tongue.gif

Jūsų teisė rinktis blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 03 rugsėjo 2009 - 14:17