Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos

Sveikos, mamos,

norėjau pasiklaus ruošames pirkt skalbimo mašiną, bet niekaip nenusprendžiam kokią, gal kas galit pasiūlyt ką nors. Kaip tos beko ardo ir kt. pigesnės mašinos. Vakar buvom vienoj parduotubvėje, ten elektroliux, ardo ir zanussi, tai ten sake, kad pigių nereikia pirkt ir pirkt didelę mašina jei yra ir butinai kad dėtusi rūbai iš šono, o ne iš viršaus. Gal žinor parduotuvę, kur pigiausios skalbimo mašinos. Kalbu apie naują mašina, gyvenu Vilniuje. Labai dėkoju visoms iš anksto.
Atsakyti
Mes turim Electrolux thumbup.gif . Jau šešti metai ir labai esu patenkinta. Pirkom jų salone, Žirmūnuose. Skalbiniai dedasi iš šono.
Atsakyti
Aš irgi turiu Electrolux labai džiaugiuosi, jei kam reikia galiu parduoti už gerą kainą, nes dirbu ir su šia technika.
Jai reikia kam galite paklausti pasakysiu už kiek galiu parduoti iš Electrolux, Zanussi, AEG, Whirpool, Ardo asortimento.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorata: 08 balandžio 2004 - 14:10
Pas mus tai Siemens - irgi nesiskundžiam.Skalbiniai tai iš šono dedami, bet kodėl blogai, jei iš viršaus, pirmąsyk girdžiu?
Aišku, jei nori geresnės mašinos, labai pigiai nebus. Reikia žiūrėt, kokia skalbimo klasė (geriausia aišku - A), gręžimo klasė (geriau 1000-1200 ar daugiau apsukų, kas atitinka C, B ar A klasę, D klasės tikrai neverta), kokios programos, elektros, vandens sąnaudos (ekonomiškumo klasė irgi geriau, kad A būtų), ar yra apsauga nuo vandens nutekėjimo, pusės įkrovimo programa. Pigesnės dažniausiai nebūna labai geros klasės (na ten Ardo, Indesit, Beko).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganiuke2002: 13 balandžio 2004 - 14:09
Va va aš buvau toje Žirmūnų parduotuvėje, kur prie delikatos, tai man tenai ir sake, kad iš viršaus blogos, nes dirba garsiai, yra ne vienas o du būgnai ar kaip ten tiksliai, dabar nepamenu, ir jie sukasi į priešingas puses, kas suteikai joms nestabilumo ir ne patvarumo. O mašinos noriu kad būtų elektros sanaudų klase A, grezino ne maziau kaip 1000, na ir siaip vandens kuo maziau naudotų. O ką reiškai apsauga nuo nutekėjimo? Kažkaip tuo nesidomėjau, į ką dar reikėtų atkreipt dėmesį perkant mašiną. O pusė įkrovimo tai čia kai gali skalbt ne pilnu pajėgumu, t.y. įdėt ne visus 5, o 2,5 kg?
Atsakyti
TURĖJAU WHIRPOOL IR SAKIAU NIEKADA KITOKIOS, BET DABAR SAMSUNG IR VISAI LIUKS. TAIP PAT SKALBINIAI IŠ SONO IR DAUG KITŲ NAVAROTŲ.
GALI PAŽIŪRĖTI ŠALDYTUVŲ PASAULYJE, KALVARIJŲ G-JE, SIGMOJ. NEMAŽAS PASIRINKIMAS wink.gif
SAMSUNG GERA, NES YRA DAUG PROGRAMŲ, GALI PATI PROGRAMUOTI, YRA PROGRAMĖLĖ LELIUKŲ DRABUŽĖLIAMS SU PAPILDOMU SKALAVIMU, GREŽIMAS NUO 0(NEGREŽIA) IKI 1000 APSUKŲ, TEMPERATŪRA NUO ŠALTO VANDENS IKI 95 IR T.T........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobsiukas: 08 balandžio 2004 - 14:30
Siemens, miele, bosch negirdejau, kad kas skustusi ir aplamai vokieciu geriausios thumbup.gif pas mane miele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (neringa @ 2004 04 08, 14:29)
Siemens, miele, bosch negirdejau, kad kas skustusi ir aplamai vokieciu geriausios thumbup.gif pas mane miele thumbup.gif

MIELE SUPER, TIK BRANGOKOKA wink.gif
Atsakyti
SKALBIMO MASINAI TIKRAI NEGAILEK PINIGU...PIRK TIK ZYMIOS FIRMOS...PAS MANE ELETROLUX APIE 5 METUS-LABAI PATENKINTA...na o dabar kokiu tik nera-ir visai tyliai veikianciu ir t.t.pasikonsultuok su pardaveju-turetu padeti isrinkti...na o pinigeliu nepagailek-juk ilgai tarnaus... rolleyes.gif
Atsakyti
pas mane samsung sonu atsidaro labai fainulka ir mano sesuo tokia pat turi ir abi gincijames kurios geresne! biggrin.gif is virsaus man nepatiktu nes landa maza paltai nepralenda kaldros... apsukos siauresnei skalbenkei turi buti 800 nes kitaip nesioja po patalpa. Na o kuo daugiau apsuku tuo labiau glamzosi ir sunkiau islyginti. pavz adijalus tik 400 apsuku ir nevarva ir nesusiglamze. VNZ pas mane 800 ir pilnai pakanka nors pries perkant norejau kuo daugiau dekinga kad atkalbejo clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 04 08, 15:59)
pas mane samsung sonu atsidaro labai fainulka ir mano sesuo tokia pat turi ir abi gincijames kurios geresne! biggrin.gif is virsaus man nepatiktu nes landa maza paltai nepralenda kaldros... apsukos siauresnei skalbenkei turi buti 800 nes kitaip nesioja po patalpa. Na o kuo daugiau apsuku tuo labiau glamzosi ir sunkiau islyginti. pavz adijalus tik 400 apsuku ir nevarva ir nesusiglamze. VNZ pas mane 800 ir pilnai pakanka nors pries perkant norejau kuo daugiau dekinga kad atkalbejo clap.gif

Aha, mane irgi atkalbejo pirkti su didesnem apsukom, atseit labai susidevi medziaga. Pas mane 800.
Atsakyti
Pas mane BOMPANI Mediterranea. Jau 4 m, tfu tfu tfu nesiskundziu. O skalbiniai dedasi is sono. Nors kai pirkom, rinkomes ja nes norejom siauros, o is virsaus pakraunamos buvo platesnes, taciau girdejau, kad is virsaus geresnes, nes bugnas tvirtinasi kazkaip kitaip, nei is sono, ir neissicentruoja. g.gif rolleyes.gif
Atsakyti