Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos

Naujos kartos skalb.masinos visos yra neblogos (nekalbu apie labai pigias). Bet visiems galiu patarti, aisku jei yra galimybe, atskirai pirkti dziovinimo masina. Super daiktas, daiktai isdziovinti nesusiglamzo, zinoma jeigu iskart po dziovinimo istraukti. Ypatingai ant ranksluosciu jauciama, purus, kaip ka tik is parduotuves, o dziovinant naturaliai plaukeliai sulimpa, siukstus buna. Turejau masina kartu su dziovinimu, tai nieko panasaus nedare.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 02 15, 11:42)
Del apsisukimu skaiciaus greziant, tai kiek teko dometis, jei apsisukimu skaicius 800, 1000 ar 1200, tai likusios dregmes procentinis skirtumas yra tik apie 3-4 procentus (lyginant 800 ir 1200). Taigi moketi daug daugiau vien del apsisukimu skaiciaus man nekoks sanderis butu wink.gif


Del isgrezino taip, uztenka 800 gerai 1000. Bet daznai buna taip, kad kuo daugiau apsisukimu, jos konstrukcija geresne, geresni guoliai, guoliaviete, bugno asis. Del to jos ir laiko geriau. Pvz. nusiperki masina su 1400 aps./min, bet grezti nebutina 1400, geriau su 1000, nebent extra atveju kai reikia labai sausu skalbiniu.
Atsakyti
Na pasisakysiu ir aš. Mes pirkom Bauknecht skalbyklę, bet ji buvo su transportavimo defektais, tai ir mokėjom aišku truputį mažiau, na yra ten pas mus to elektroninio valdymo, bet šiaip skalbia liuks. ir pati vandens sanaudas nusistato pagal idėtų skalbinių kiekį. ir aišku programų yra daug, bet aš jų beveik visai nenaudoju, ir apsukų lygtais 1400, bet skalbiu ant 1000, na man užtenka to sausumo pilnai.
Aišku jei būtų buvę pigiau tai būčiau pirkusi ir Miele, bet sakė Bauknecht nuo Miele skiriasi pagrinde tik tuo, kad Miele yra visa cinkuota, ta prasme nerudyja.
O šiaip sutinku, kad vokiška kokybė yra vokiška, nes bųtent tos skalbimo mašinos gaminamos vakarams, o ten visos likusios tai trečiosiosm šalims. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2005 02 15, 13:38)
Del isgrezino taip, uztenka 800 gerai 1000. Bet daznai buna taip, kad kuo daugiau apsisukimu, jos konstrukcija geresne, geresni guoliai, guoliaviete, bugno asis. Del to jos ir laiko geriau. Pvz. nusiperki masina su 1400 aps./min, bet grezti nebutina 1400, geriau su 1000, nebent extra atveju kai reikia labai sausu skalbiniu.



Vat neikas nesake apie tai, o ir pati nesusimasciau wink.gif
Atsakyti
Tik kad vokieciai ignoruoja vartotojus pageidaujancius per virsu atidaromu skalbiankiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2005 02 10, 15:26)
Dabar skalbimo masinose yra daug visokiu programu ir dar ten daug visko... I ka atkreipt demesi, ko reikia labai, kas nebutina, kas patogu ir patikima. Girdejau,kad yra masinos su ipurskimu, fuzy funkcija ir pan. Kas suprantat ir gaudotes, paaiskinkit  please notworthy.gif


Mes turėjom SIEMENS su daugybe visokių programų, net su džiovinimu, daugumos iš jų nenaudojom, prie 1300 apsisukimų skalbiniai kentėdavo, džiovinimas skalbyklėje išvis nesąmonė, nors atskirai sako gerai. Galiausiai tai mašinai susisuko protas, remontas brangiai kainavo, tai pirkom BOSCH. 1000 apsisukimų, tik pagrindinės programos, gaminta Vokietijoj - viskas thumbup.gif .
Taigi man atrodo, kad tie visi "navarotai" nereikalingi ir skirti tik išvilioti pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2005 02 15, 15:06)
Na pasisakysiu ir aš. Mes pirkom Bauknecht skalbyklę, bet ji buvo su transportavimo defektais, tai ir mokėjom aišku truputį mažiau, na yra ten pas mus to elektroninio valdymo, bet šiaip skalbia liuks. ir pati vandens sanaudas nusistato pagal idėtų skalbinių kiekį. ir aišku programų yra daug, bet aš jų beveik visai nenaudoju, ir apsukų lygtais 1400, bet skalbiu ant 1000, na man užtenka to sausumo pilnai.
Aišku jei būtų buvę pigiau tai būčiau pirkusi ir Miele, bet sakė Bauknecht nuo Miele skiriasi pagrinde tik tuo, kad Miele yra visa cinkuota, ta prasme nerudyja.
O šiaip sutinku, kad vokiška kokybė yra vokiška, nes bųtent tos skalbimo mašinos gaminamos vakarams, o ten visos likusios tai trečiosiosm šalims.  4u.gif

O kur pirkot Bauknecht? Mes saldytuva turim sitos firmos, esam patenkinti thumbup.gif .

O dziovykle atskirai daug kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 02 15, 15:12)
Tik kad vokieciai ignoruoja vartotojus pageidaujancius per virsu atidaromu skalbiankiu sad.gif


Gamina, tik gal musu prekybininkai mazai ju parsiveza, nes vokiskos skalbimo masinos zymiai brangesnes ir Lietuvoje mazai ju parduodama. Prekybininkai ziuri i paklausa, o daugiasia perka pacias pigiausias skalbykles, 800-1000 Lt. Kai vokiskos kainuoja 2000-6000 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Arnika @ 2005 02 15, 16:58)
Mes turėjom SIEMENS su daugybe visokių programų, net su džiovinimu, daugumos iš jų nenaudojom, prie 1300 apsisukimų skalbiniai kentėdavo, džiovinimas skalbyklėje išvis nesąmonė, nors atskirai sako gerai. Galiausiai tai mašinai susisuko protas, remontas brangiai kainavo, tai pirkom BOSCH. 1000 apsisukimų, tik pagrindinės programos, gaminta Vokietijoj - viskas  thumbup.gif .
Taigi man atrodo, kad tie visi "navarotai" nereikalingi ir skirti tik išvilioti pinigus.


Pries remontuojant, gerai butu issiaiskinti, kiek remontas kainuos, nes vienas meistras uz ta pati remonta gali paiimti 20Lt. kitas 100Lt.
Jei norit daznai dziovinti skalbinius, zymiai geriau nusipirkti atskirai dziovykle, nes skalbimo masinos su dziovykla, kai daznai dziovinama greiciau sugenda, trumpiau laiko.
Atsakyti
O gal kas žino,ar didelis pliusas, kai skalbiant būgne purškiamas vaduo (srovelėm tokiom, nežinau, ar aiškiai parašiau).Mūsų AEG labai gera buvo, bet sugedo, o kadangi jau savo atitarnavo, naują pirksim, vyrui patinka vokiškos ar itališkos,aš tai dar neapsisprendžiau.
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2005 02 15, 18:51)
O kur pirkot Bauknecht? Mes saldytuva turim sitos firmos, esam patenkinti thumbup.gif .

O dziovykle atskirai daug kainuoja?


Firma Bauknecht nera bloga, bet su Miele tai nera dar ka lyginti. Seniau daug Bauknecht produkcijos buvo gaminama vokietijoje, dabar Bauknecht susijunges su Wirpool ir beveik viskas gaminama Italijoje. Tai blogesne kokybe negu seniau, bet is italisku gaminiu tai visai neblogas, geriau uz Ardo ar Beko.

Dziovyklos yra brangios, bet patarciau nueiti i defektuotos technikos parduotuve ir nusipirkti zymiai pigiau, nes dziovyklos Lietuvoje neturi beveik jokios paklausos.
Atsakyti
O kur rasti tokia parduotuve Vilniuje? 4u.gif
Atsakyti