Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos

QUOTE(Vilnoja @ 2005 05 31, 10:34)
o gal dar ko nors ten papigai yra? beja, kur tu taip pigiai radai? mums irgi daug ko reik...skalbenkes...saldytuvo...


Cia Kaune savanoriuose prie pat Los Patrankos
Atsakyti
sad.gif gaila kad kaune...gal kazkas ir vilniuj yra...
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2005 05 30, 12:08)
Ka tik gryzau is parduotuves kur buitine technika su isoriniais pazeidimais.

geriau jau nesižavėti pigesne technika su "išoriniais" pažeidimais. Tėvas prispaudė vienos tokių parduotuvių pardavėją, tai galiausiai paaiškėjo, kad dažniausiai tai ne išoriniai pažeidimai, o technika po garantinio remonto kur nors Vokietijoje. Aišku, gali ir pasisekti (juk perkame ir nenaujus automobilius), bet kad kaina ten dažniausiai nestebuklingai mažesnė. Geriau jau pataikius į nuolaidas ar išpardavimus naują daiktą nusipirkti.
Atsakyti
na, manu, vis delto tu teisi... biggrin.gif gal geriau kazkiek primoketi, bet gauti nauja preke ir su garantija
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2005 05 31, 14:14)
na, manu, vis delto tu teisi... biggrin.gif gal geriau kazkiek primoketi, bet gauti nauja preke ir su garantija

Tai, kad tos su defektukais turi garantiją. Ir visai normalią. Kiek aš žiūrėjau Kaune, Taip lengviau salone - minimum 12 mėn. O dėl to, kad iš garantinio remonto mašinos, tai aš girdėjau tokią versiją - kad užsienyje labai brangus servisas, meistrų darbas. Tai toje sistemoje labiau linkę keisti daiktus. Pvz aš nematau jokios problemos jei tarkim čia jas suremontuoja. Koks skirtumas ar pirkti naują, mokėti brangiai ir garantinio metu ją remontuoti (aišku ne visom taip būna, o geriau, kad ir visai nebūtų biggrin.gif ) ar pirkti gerokai pigiau ir turėti tarkim tokią pačią ar net mažesnę (juk silpna mašinos vieta sutvarkyta) sugedimo riziką.
Aš labiau matau psichologinę problemą, kad perki ne naują... Bet man tai dzin cool.gif
Atsakyti
na...gal..bet as net nezinau kokia pirkti, noretusi 2 in1 nes, kakaip man priimtyinesnis variantas
Atsakyti
QUOTE(Kriste222 @ 2005 04 04, 14:36)
norit gero daikto? Vardinu pagal kokybe:
Miele
AEG
Bloomberg
Bauknecht
Italiskos ( t.y. ardo, gorenje, electrolux grupe ir pan.)
No name (Beko ir kitas slamstas)



Gorenje ne itališka, o slovėniška. Jų kokybė tokia pat kaip AEG ar Siemens. Skalbimo mašiną turiu jau apie 5 metus, o šaldytuvą 3 metus. Nebuvo nė karto sugedę. Kraustomės į naują butą ten, vonia truputį mažesnė, todėl ruošiamės pirkti siauresnę skalbimo mašiną. Gyvenam netoli Kauno. Gal kas žino gerą buitinės technikos parduotuvę? Girdėjau, kad yra nedidelė buitinės technikos parduotuvė Aleksote. Sakė, kad gerų firmų buitinė technika pigiau nei Topocentre ar kituose PC. Tik nežinau tikslaus adreso, gal kas žinot?
Atsakyti
QUOTE(Gauda @ 2005 05 31, 14:50)
Gorenje ne itališka, o slovėniška. Jų kokybė tokia pat kaip AEG ar Siemens. Skalbimo mašiną turiu jau apie 5 metus, o šaldytuvą 3 metus. Nebuvo nė karto sugedę. Kraustomės į naują butą ten, vonia truputį mažesnė, todėl ruošiamės pirkti siauresnę skalbimo mašiną. Gyvenam netoli Kauno. Gal kas žino gerą buitinės technikos parduotuvę? Girdėjau, kad yra nedidelė buitinės technikos parduotuvė Aleksote. Sakė, kad gerų firmų buitinė technika pigiau nei Topocentre ar kituose PC. Tik nežinau tikslaus adreso, gal kas žinot?

Buvau ten nuvažiavus, tik adreso nepamenu. Tik centrine gatve gana ilgai teko važiuoti. Tai man ten pasirodė kainos aukštokos, nors prekiniai ženklai tikrai neblogi... Beje ten daugiausia ne nauja, o su išorės defektais. Ir jei ieškai skalbimo mašinos - ten jų mažai. Bent kai aš nuvažiavus buvau.. g.gif
Atsakyti
mes kaip tik ziurinejam skalbimo masina dabar ..ir as galvoju kad pirkti apie 40 cm plocio, bet sakykyt ar ju kokybe kiek skiriasi nuo tu didesniu ismatavimus turinciu skalbimo masinu? g.gif
Musu virtuvyte nedidele, o vonioje tip pat nelabai isderina..tai ir ieskau, kad maziau vietos uzimtu.
Nusiziurejau Ardo SED 1010 ir SED 810 ir SE 810 g.gif gal kas turi ir pakonsultuotu.

Tiesa ir mes Miele turejom.. tai thumbup.gif masina.
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2005 07 14, 15:18)
mes kaip tik ziurinejam skalbimo masina dabar ..ir as galvoju kad pirkti apie 40 cm plocio, bet sakykyt ar ju kokybe kiek skiriasi nuo tu didesniu ismatavimus turinciu skalbimo masinu? g.gif
Musu virtuvyte nedidele, o vonioje tip pat nelabai isderina..tai ir ieskau, kad maziau vietos uzimtu.
Nusiziurejau Ardo SED 1010 ir SED 810 ir SE 810 g.gif gal kas turi ir pakonsultuotu.

Tiesa ir mes Miele turejom.. tai thumbup.gif masina.

Mes irgi šiuo metu ieškom...Kiek žinau, ir kiek supratau iš protingų pardavėjų, kad Ardo niekam tikusi. beje uošvienė turi...Metus ja naudojuosi, tai genda ir genda. schmoll.gif Ir aplamai man ji ne prie širdies...Mes tai ieškom vokiškos...miele (irgi vokiška) tai kainos kandžiojas, bet žiūrim...ieškom...būna pigiau parduotuvėse, kur būna su transportavimo defektais...Bet Klaipėdoj tik 1 tokią teradau...o kituose miestuose nežinau.... schmoll.gif
Atsakyti
Turiu Siemens XS440 jau 4 metus. Nu ką aš žinau - gerai viskas: negenda, plauna gerai lygtai. Nebuvo ji pigiausia, bet... kažin, ar nusipirkus kokią ARDO, Candy ar Indesit paskui negestų g.gif Viena tetulė mano turi Bompani - tai genda ir genda doh.gif tai be skalbimo priemonių plauna (tiesa pasakius sunkai įsivaizduoju, kaip tai įmanoma, be ta mašina iš viršaus kraunama, tai gal ten atskiras vandens padavimas specialiai stalčiukui, o būgnui - atskirai -nžn.), tai neišskalauja, tai dar koks velnias...
Atsakyti
o ka manot apie Beco skalbykles?
Gal galetumete nurodyt koki internetini puslapi, kuriame normaliai butu aprasytos buitines technikos prekes..pvz, kad ir Siemens produkcija.
Atsakyti