Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos

Mes irgi nusipirkome naują skalbyklę. Ilgai ieškojome ir išsirinkome BAUKNECHTĄ.
Jau savaitę skalbiu ir esu patenkinta. Irgi yra tipo rankinis skalbimas. Dar man atrodė visai nereikšmingas dalykas, bet yra laikmatis, rodantis, kiek dar liko laiko iki skalbimo pabaigos. Dabar labai tuom patenkinta. Žinai kiek dar laiko skalbsis. Anksčiau turėjau siaurąjį BOSHĄ. Visai jis mane tenkino, kol nebuvo geresnio, bet dabar tai jau tikrai thumbup.gif .
Beje parduotuvėje mum aiškino, kad BAUKNECHTUS gamina tik vokiečiai, eilinį sykį apgavo. Pagaminta itlijoje. Nieko neturiu prieš italus, bet kam apgaudinėti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosa @ 2005 10 01, 18:02)
Ar yra nurodyti decibelai? Mūsų skalbyklė jau senutė, tai garsiai dirba. Planuojam įsigyt naują, o gal dabar visos skalbyklės tyliai skalbia g.gif

Na nežinau tų decibelų, bet skalbia tikrai tyliai, bet manau, kad dabar visos naujos tyliai skalbia ax.gif
Atsakyti
O mes visai neseniai nusipirkome SAMSUNG saklbimo masina. Super smile.gif
As labai norejau skaitmenines, programuojamos ir t.t Tai radome tinkama varianta, nes negalejome placios statyti, o norejosi ir kad daug tilptu ir kad gera butu. Tai va dabar turime skalbykle i kuria telpa net 4.5 ( kaip i siaura tai daug ), dirba tyliai, yra atskiros skalbimo programos vaiku drabuziama, yra aktyvuotu jonu funkcija ir t.t
Pagal kaina tai tikrai SUPER wink.gif Dar mums nuolaida pavyko gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2005 10 07, 12:55)
O mes visai neseniai nusipirkome SAMSUNG saklbimo masina. Super smile.gif
As labai norejau skaitmenines, programuojamos ir t.t Tai radome tinkama varianta, nes negalejome placios statyti, o  norejosi ir kad daug tilptu ir kad gera butu. Tai va dabar turime skalbykle i kuria telpa net 4.5 ( kaip i siaura tai daug ), dirba tyliai, yra atskiros skalbimo programos vaiku drabuziama, yra aktyvuotu jonu funkcija ir t.t
Pagal kaina tai tikrai SUPER wink.gif Dar mums nuolaida pavyko gauti smile.gif

Oj tos skalbyklės išvis tiesiog SUPER išradimas biggrin.gif

Na čia gal ne visai į temą - bet buvau parašius klausimą ir temoje apie Tomas Phillips parduotuvę, atsakymo nesulaukiau...
Gal kuri nors perkate skalbimo miltelius ten? Girdėjau, kad yra didelis skirtumas tarp tų, kurie pagaminti Vokietijoje - TP parduotuvėj būtent tokius ir parduoda, bet jie gana daug kainuoja... Ar verta, gal jų tiesiog mažiau susinaudoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2005 10 07, 12:55)
O mes visai neseniai nusipirkome SAMSUNG saklbimo masina. Super smile.gif
As labai norejau skaitmenines, programuojamos ir t.t


Gal gali pasakyt kainą ir kur pirkot? Turbūt 35 cm? Mano senutėlė jau baigia nusibaigt sad.gif
Atsakyti
Mes pirkome Topo centre Vilniuje. Mazdaug pries pora savaiciu. Skalbimo masinos plotis 44 -46 cm ( reikia palikti vietos nes uzpakalineje dalyje bugnas truputi issikises ) .
Tuo metu kai pirkome buvo kainu karas tai vietoj 1900 lt. mokejome 1349 ( jei gerai pamenu ) ir dar trys metai garantija. Vienu zodziu tikrai super, skalbiu kas diena ir tfu..tfu..tfu smile.gif

O del priemoniu is Tomas Philips, tai as pati perku is ten visokius valiklius voniai, kriauklem, WC ir t.t Tikrai super. Reikes pabandyti ir miltelius.
Atsakyti
Aš jau penkis metus turiu GORENJE, pirkom ne patį brangiausią modelį. Niekada neturėjau jokių problemų. thumbup.gif Šaldytuvą taip pat pirkom GERENJE. Jų kokybė labai gera, o kaina palyginus su MIELE ar SIEMENS gerokai mažesnė.
Atsakyti
4u.gif Turiiu as jau kuri laika Ardo FL 105 XL, bet bilda kai greziam.......Na bet musu grindys senuciukes ir nelygios g.gif gal todel... dabar perstatem i lygesne vieta, na garsas vis vien yra..o skalbia gana tyliai..
Tikejausi geresnes masinytes, bet nusipirkau pagal kisene..dar remonteliai pries akis
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2005 10 10, 16:02)
4u.gif Turiiu as jau kuri laika Ardo FL 105 XL, bet bilda kai greziam.......Na bet musu grindys senuciukes ir nelygios g.gif gal todel... dabar perstatem i lygesne vieta, na garsas vis vien yra..o skalbia gana tyliai..
Tikejausi geresnes masinytes, bet nusipirkau pagal kisene..dar remonteliai pries akis

Dėl to bildėjimo gręžiant, tai labai svarbu lygiai pastatyt - mažiausias nelygumas yra svarbus, bent jau man taip meistrai išaiškino smile.gif
Atsakyti
cry.gif cry.gif cry.gif
Suluzo mano skalbimo masina: nesisuka bugnas cry.gif , gal kas galite parasyti meistru tel., kurie saziningai sutaisytu... cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2005 10 02, 18:38)
Mes irgi nusipirkome naują skalbyklę. Ilgai ieškojome ir išsirinkome BAUKNECHTĄ.
Jau savaitę skalbiu ir esu patenkinta. Irgi yra tipo rankinis skalbimas. Dar man atrodė visai nereikšmingas dalykas, bet yra laikmatis, rodantis, kiek dar liko laiko iki skalbimo pabaigos. Dabar labai tuom patenkinta. Žinai kiek dar laiko skalbsis. Anksčiau turėjau siaurąjį BOSHĄ. Visai jis mane tenkino, kol nebuvo geresnio, bet dabar tai jau tikrai  thumbup.gif .
Beje parduotuvėje mum aiškino, kad BAUKNECHTUS gamina tik vokiečiai, eilinį sykį apgavo. Pagaminta itlijoje. Nieko neturiu prieš italus, bet kam apgaudinėti. g.gif


Pritariu laurindre, kad BAUCKNECHT skalbimo mašinos labai neblogas gaminys. Mes pirkome mašiną su transportavimo defektais (truputi įlenkta sienutė), mokėjome 1600 Lt už modeli su vos ne visom įmanomom funkcijom. Ir tikrai vertėjo thumbup.gif
Be to, tėveliai turi to pačio gamintojo skalbyklę, ir naudoja be jokių gedimų jau gal 15 metų. Taip kad rekomenduoju tikrai gerą daiktą 4u.gif
Atsakyti
Na aš tai už Bosch tongue.gif labai gerai skalbia ir funkcijos thumbup.gif vietos daug neužima, labai džiaugiuosi rolleyes.gif
Atsakyti