Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos

Nu pas mane atsiblokuoja kol skalbia o kai prasideda grezimai ir skalavimai ir t.t. tada jau neatidarysi o norit is virsaus atidaryti vaikutis turetu buti saboniukas na ji gi auksta ir dar jeigu ant paaukstinimo pastatyta tai isvis sudetinga atidaryt, mano manymu lengviau atidaryti tas kur pro sona atsidaro. o kas del skalbimosi pas mane jeigu per daug pridesi tai neskalbs t.y. bugnas nesisuks ir viskas ir man ta patgi sake kaip pirkau kad skalbianke pati pasveria rolleyes.gif nors as netikejau galvojau kad tai tik ismislas kad tik iskistu greiciau laugh.gif . Juk yra masinu su sestuoju jausmu tai ir vadinasi laugh.gif . O pas mane nors ir pro virsu dedasi bet i bugna sukisi 5 kg skalbiniu jeigu nedaugiau tongue.gif
Atsakyti
Na, tas Boshas, pasisveria skalbinius. Miltelius , aišku visus supiltus pasiima. kiek vandens sunaudoja nežinau, bet skalbimo trukmė žymiai sutumpėja, nors tą pačia programą užstatau....
Atsakyti
Prieš pora savaičių nusipirkome LG skalbimo mašiną. 1200 apsukų, apsauga nuo glamžymosi, ekonomiškas skalbimas, tiesioginės pavaros sistema (būgną suka tiesiogiai, nenaudojant dirželio), blokavimas nuo vaikų ir dar daug kitų programų. Skalbinius taip pat pasisveria. Kol kas pirkiniu tikrai džiaugiuosi. thumbup.gif Nežinau, kaip bus ateityje. g.gif
Atsakyti
As turiu Gorenje prological 1200 aps,skalbia ypac tyliai,galima nustatyti laika,kad pvz po 1-6val,pradetu skalbti.Man tai ypac patogu,nes skaitliukas elektros dvitarifis,tai uzstatau nakciai ir ji sau skalbia,ir dar turi labai gera pliusa thumbup.gif ,pobugnis is nerudijancio metalo,toki pobugni turi tik Gorenje ir AEG,pas kitas plastmasinis,kai rinkomes tai isitikinom,kad pas kitas plastmasinis.
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 04 15, 19:47)
ir dar turi labai gera pliusa thumbup.gif ,pobugnis is nerudijancio metalo,toki pobugni turi tik Gorenje ir AEG,pas kitas plastmasinis,kai rinkomes tai isitikinom,kad pas kitas plastmasinis.

O jei ne paslaptis, kaip įsitikinot? Ardėt visas skalbimo mašinas iš eilės? g.gif Ar jį galima pamatyti kaip nors kitaip?
Atsakyti
QUOTE (Manguste @ 2004 04 15, 19:24)
O jei ne paslaptis, kaip įsitikinot? Ardėt visas skalbimo mašinas iš eilės? g.gif Ar jį galima pamatyti kaip nors kitaip?

ardyti tikrai nereikejo biggrin.gif ,tik nezinau kaip cia nupasakoti,kaip pasiziureti.Ten kur yra bugnas ir prie dureliu guma,tai reikia ta guma atlekti nuo bugno ir ten pas kitas masinas plasmase matosi,o Gorenje ir AEG nerudijantis metalas,pati maciau,aisku konsultantas parode,pati buciau nesugalvojusi paziureti tokio dalyko
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 04 15, 19:41)
ardyti tikrai nereikejo biggrin.gif ,tik nezinau kaip cia nupasakoti,kaip pasiziureti.Ten kur yra bugnas ir prie dureliu guma,tai reikia ta guma atlekti nuo bugno ir ten pas kitas masinas plasmase matosi,o Gorenje ir AEG nerudijantis metalas,pati maciau,aisku konsultantas parode,pati buciau nesugalvojusi paziureti tokio dalyko

as supratau kad apie bugna t.y. is virsau?... ar ne teisingai suprantu?..
Atsakyti
QUOTE (Atize @ 2004 04 15, 20:14)
as supratau kad apie bugna t.y. is virsau?... ar ne teisingai suprantu?..

na truputi nesupratau klausimo.
Atsidarau dureles,mano skalbiniai dedasi is priekio,tai va,atsidarau tas dureles ir tarp dureliu ir bugno yra guma,tai as ja stipriai patempiu i save nuo bugno link dureliu ir ten yra vadinamas pobugnis,tai jis buna arba plastmasinis arba metalinis.Na visos merginos bekit tikrint jei aiskiai pasakiau kaip ten pasiziureti
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif As visom keturio um AEG- pacios geriausios skalbimo masinos. thumbup.gif thumbup.gif Esu turejus atrodo 1400 apsuku, bet nustatant programa, atitinkamai nusistato ir apsukos, o ir su karsciausia programa skalbiant 95'C, galima apsukas kad ir ant 400 nustatyti. Buvau ipratusi savo drabuzius tik rankomis sklabti, nes baisiai nepasitikejau tomis skalbenkemis, bet su AEG skalbiu viska- net vilnones kojines, silka ir visus drabuzius, kurie yra skirti tik rankom.
Atsakyti
Na, mes nesenai pirkome ARDO SE1010. Kol kas labai gera. Talpina 5 kg, 1000 apsuku, visos kategorijos A. O kas geriausia, kad tas apsukas ji pati nustato, pagal skalbiniu kieki. Ir dar pridejus rubus, ji pati sveria, matuoja, kiek vandens ir elektros reikia. Na, mums ji labai gera. thumbup.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif As taip pat uz AEG. Mano masina tikrai be darbo nebuna ir jau turiu 4 metai, bet tikrai nesiskundziu. Be to mes pirkome kur dedasi skalbiniai is virsaus. thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus taip pat AEG kraunama is virsaus -labai patogu, gerai skalbia ir tyliai dirba. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti