Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos

Pas mus LG - beveik 2 metai, esu viskuom patenkinta - ir gerai plauna, ir taupi, ir tas greitasis plovimas yra, ir rankinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2006 10 27, 15:06)
atleiskit jei nuskambes kvailai ax.gif , bet argi kuris nors sveriat rubus pries dedama?? As visada maniau kad pati masina pasisveria doh.gif


Taigi čia apie džiovinimą kalbama... Nes skalbyklė gali skalbti, pvz, 5 kg, o džiovinti tik 2,5. Tad ir reikia išimt ir pasverti (kad ir pačiai mašinai).
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2006 10 27, 14:13)
Pas mus LG - beveik 2 metai, esu viskuom patenkinta - ir gerai plauna, ir taupi, ir tas greitasis plovimas yra, ir rankinis smile.gif


drinks_cheers.gif Pas mus ji jau bus ketvirti metai. Yra irgi visos minėtos naudingos funkcijos thumbup.gif
Atsakyti
Pries 7 metus vyras parveze is Paryziaus ismesta is gatves Miele blush2.gif ,tada net tas pavadinimas man nieko nesake, bet beveik visos drauges per ta laika jau pakeite pirktas naujas o mano senute vis dar istikimai man tarnauja thumbup.gif tiesa, vandens ji sunaudoja daugiau, bet dabartines ekonomiskesnes. Taigi, kaip prireiks pirkti nauja, pirksiu tik Miele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 27 spalio 2006 - 19:38
QUOTE(Asio @ 2006 10 27, 19:37)
Pries 7 metus vyras parveze is Paryziaus  ismesta is gatves Miele blush2.gif ,tada net tas pavadinimas man nieko nesake, bet beveik visos drauges  per ta laika jau pakeite pirktas naujas o mano senute vis dar istikimai man tarnauja thumbup.gif tiesa, vandens ji sunaudoja daugiau, bet dabartines ekonomiskesnes. Taigi, kaip prireiks pirkti nauja, pirksiu tik Miele 4u.gif


Žinau šitą vokišką vardą thumbup.gif Verta sumokėt daugiau.Anyta turi, oi kaip džiaugias thumbup.gif
Atsakyti
O pas mus paprastute Beko ir labai liuks tarnauja jau ketvirtus metus... O ir siaip juk neveltui duoda 5 metus garantijos... Mano tevo darbas susijes su ivairios technikos taisimu tai patare neviena karta pirkti tokius daiktus kur butu kuo maziau elektronikos, nes ta elektronika dazniausiai nepataisoma buna jei kas pradeda slubuoti...
Atsakyti
na tai tada man atrodo jokio nepatogumo tada nera. Juk jei pirksi dvi atskiras masinas (skalbykle ir dziovykle) tai irgi reikes perkelti viska i kita masina unsure.gif Butent tame modelyje skalbia 8kg dziovina 4kg. Manau nebutina viska dziovyklej dziovint, smulkus daiktai ir taip isdziuna per kelias valandas, dziovinciau megztinius, dzinsus, patalyne..
Nu zodziu.. kai nera vietos tai taip ar taip dvieju griozdu nepirksiu schmoll.gif , o del kokybes kazkaip niekas nieko nepasako unsure.gif
Atsakyti
Kieksupratau "Mieles" nebūna su džioviklom sad.gif, o pagal kokybę kurią sekančia rinktis wink.gif, bet reiktu butinai su džiovyklą.
Atsakyti
QUOTE(Inco @ 2006 10 30, 10:18)
Kieksupratau "Mieles" nebūna su džioviklom sad.gif, o pagal kokybę kurią sekančia rinktis wink.gif, bet reiktu butinai su džiovyklą.


As butent ta ir rasiau, kad ir Miele yra su dziovykle tongue.gif

MIELE WT 2670 WPM 11267003 Skalbykl+diovykle
http://www.miele.co....es.aspx?pid=276
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gerta: 30 spalio 2006 - 12:09
QUOTE(Gerta @ 2006 10 30, 12:10)
As butent ta ir rasiau, kad ir Miele yra su dziovykle tongue.gif

MIELE  WT 2670 WPM 11267003 Skalbykl+diovykle
http://www.miele.co....es.aspx?pid=276


Joo, tikrai su džiovyklę... gal šiaip ir tiktu, bet kaina tai tikrai kandžiojasi sad.gif
p.s. gal gali pasakyti modelį pigiausio varianto, bet kad būtų "Miele"?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
o kas nori turi Gorenje firmos skalbimo masina?ka galetu parasyti gero ar blogo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2006 11 05, 23:23)
o kas nori turi Gorenje firmos skalbimo masina?ka galetu parasyti gero ar blogo? ax.gif


Turejau garbes dalyvauti apziuroj vienos Gorenje skalbimo masinos, ispylusios 10kubu vandens) laimei 1 aukstas, tai i rusi. Aisku ne tik Gorenje tai gali padaryti. Bet kaip pasirode visi modeliai turejo gamyklini defekta, o auksarankiai servisuotojai, remontavo, kaip mokejo. Kita vertus tai buvo vienas pigesiu modeliu. Bet i zmogelio reikalavima, kad turi buti istirtos kitos tokio pat modelio masinom, niekas demesio nekreipe, tik pastebejau, kad kainos buvo papjautos nerealiai. Tai po to tik ir gali kartoti posaki - Gore at Gorenje schmoll.gif
Atsakyti