Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(Jigsaw @ 2011 08 23, 12:14)
Ule man jusu visi receptukai wub.gif

wau bigsmile.gif biggrin.gif 4u.gif

Kristule,bulviu tarkavimo masina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 23, 16:56)
wau bigsmile.gif  biggrin.gif  4u.gif

Kristule,bulviu tarkavimo masina 4u.gif

4u.gif
viskas paruo6ta stebuklui pagaminti,tik reikia sulaukti, kad vyras obuolių acto parveštų thumbup.gif
Atsakyti
Su mėsyte ir aš visai norėčiau.. Gal kas ką nors žinot? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas man atsakys, ar receptuose nurodyti kiekiai yra jau paruoštų daržvių ar ne? Tarkim jeigu nurodo imti 2 kg cukinijos, tai išėmus sėklas jos lieka gerokai mažiau. Ar tada dar reikia pridėti, kad būtų 2 kg?
Atsakyti
QUOTE(Manguste @ 2011 08 25, 10:27)
Gal kas man atsakys, ar receptuose nurodyti kiekiai yra jau paruoštų daržvių ar ne? Tarkim jeigu nurodo imti 2 kg cukinijos, tai išėmus sėklas jos lieka gerokai mažiau. Ar tada dar reikia pridėti, kad būtų 2 kg?


esu tikra kad jau prauosto produkto, nes cukinija cukinai nelygi, plius vieni storiau oda kita liesiau nulupa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2011 08 23, 14:51)
Sveikos  4u.gif

O gal kas turite receptu su mesa? Buna su zirniais, ar su ryziais, kaip plovas. Noreciau pabandyti  smile.gif

Gal ne sitoje temoje ieskau, bet kitur neradau  wub.gif



Atsakyti
Ieškau receptuko skaniai mišrainei , kurios pagrindą sudaro pomidorai, morkos, cukinija. Pasidalinkite idėjomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raibuole @ 2011 08 25, 16:34)
Ieškau receptuko skaniai mišrainei , kurios pagrindą sudaro pomidorai, morkos, cukinija. Pasidalinkite idėjomis  smile.gif

drasiai galiu rekomenduoti si recepta- pukus skonis, ne suri, ne rugsti, puikiai atytaikytas prieksoniu kiekis. Labai kvapni, skani misrainyte, gal del keptu svogunu su morkom, bet pasaka wub.gif
RECEPTAS

o cia mano pagaminta:
user posted image

Beje, viska dariau pagal recepta, gavosi 5 puslitriukai ir nei gramo daugiau, kaip tik!
thumbup.gif
Atsakyti
Aciu,butinai isbandysiu,brashke77.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jigsaw: 26 rugpjūčio 2011 - 14:46
braske labai labai skaniai atrodo wub.gif thumbup.gif

Baklažanų salotos su medum

user posted image


3 didesni baklažanai
4 morkos
4 svogūnai
4 galvutės česnako
krapų, petražolių, salierų lapų

Marinatui:

8 pomidorai
6 šaukštai obuolių acto
2 šaukštai medaus
4 šaukštai alyvuogių aliejaus
šaukštelis druskos
maltų pipirų pagal skonį.

user posted image


Baklažanus supjaustyti 1.5 cm storio gabalėliais, pabarstyti druska ir apšlakstyti aliejumi, permaišyti ir sudėti į kepimo skardą ir kepti 20 min. 180 C orkaitėje.
Svogūnus supjaustyti, morkas sutarkuoti ir viską pakepti ant aliejaus, kol suminkštės, pagardinti druska ir pipirais.
Petražoles, krapus ir salierus sukapoti ir sumaišyti su spaustu česnaku.

Pomidorus nublanširuoti, sutarkuoti, sumaišyti su medum, actu, druska, pipirais, kaitinti iki užvirimo.

Į iškaitintus stiklainius dėti sluoksnį morkų su svogūnais, po kelis gabalėlius baklažano, žalumynų su česnakais ir užpilti keliais šaukštais pomidorų tyrės. Sluoksniuoti viską vėl nuo pradžių ir taip ,kol pripildysime stiklainius.

user posted image

Atvėsusį pomidorų padažą vėl pakaitinti iki užvirimo ir užpilti stiklainius kiek ten belieka vietos, iki pat viršaus. Užsukti dangteliais.
Iš šio kiekio gaunasi 1.9 litro.

Skanaus.

user posted image
Atsakyti
Ule, kaip mini meno kurinukai tie stiklainukai, tikiu, kad skanu be proto bigsmile.gif

Atnešu mišrainytę, dėl kurios ilgai dvejojau, bet knietėjo išbandyt. Dvejojau todėl, kad ji nevirta, o tik užvirinta, įdomu, koks skonis ir tt. Ir ką: skonis- puikus, daržovės skanutės, ne kietos, bet ir neištižę, bus superinis garnyras žiemą prie bet kokių mėsyčių.
Jei turit cukinijų perteklių, būtinai pabandykit.
Orignalus receptas čia

Aš dariau iš pusės normos su mažyte improvizacja, taigi:

Cukinijos 1,5 kg, supjausčiau plonais kvadratėliais.
Paprikos 0,5 kg , irgi supjausčiau kvadratėliais
Česnako 50 g, išspaudžiau
Druskos 1 v.s.
Cukraus 2 v. s.
Aliejaus 100 ml
Acto 80 ml
Juodųjų pipirų 0,5 arb.s.
Čili pipirų maltų 0,5 arb.s.
Petražolių sauja (supjaustyta)

Cukiniją puode užpyliau druska ir palaikiau pusvalandį, kad atsirastų skysčio, tada sudėjau visus likusius ingredientus ir palikau puode 6 valandoms. Vaizdas toks:
user posted image
Tada užvirinau ir išjungiau iškart, supilsčiau į stiklainukus.
user posted image
Gavosi 4 puslitriukai ir kitas nepilnas, pasilikau suvalgymui smile.gif Manau, reiktų padidinti truputį cukinijų kiekį, kad tas paskutinis 5-tasis irgi būtų pilnas smile.gif
Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
parsivežiau iš kaimo pomidorų agurku, kopustu ir morku g.gif kokia misraine galima butu padRYTI?


gal turite koki lengvo receptuka?
Atsakyti