Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

Padariau vakar adzika. Nu blin, dejau viska pagal recepta, bet astrumo tai truksta.. turejau tris ciliukus, bet idejau du kaip recepte raso, o galejau tris. Nu ner astrumo, bet vistiek superinis skonis thumbup.gif
Atsakyti
gal zinote koki recepta misraines su cukinija arba tiesiog is ivairiu darzoviu , kad nebutu saldziarukstis arba astrus?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 09 08, 11:59)
Padariau vakar adzika. Nu blin, dejau viska pagal recepta, bet astrumo tai truksta.. turejau tris ciliukus, bet idejau du kaip recepte raso, o galejau tris. Nu ner astrumo, bet vistiek superinis skonis  thumbup.gif

O cili dejote su seklomis?
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2011 09 08, 14:50)
O cili dejote su seklomis?


Be seklu.. blush2.gif as cili sriuba kai darau, tai seklu niekada nededu, nes buna ir taip astru... maniau ir cia taip bus..
Atsakyti
QUOTE(zlibe @ 2011 09 07, 11:33)
va pagal sita

Reikės:

2.5 kg. cukinijų
0,5 kg. paprikos
1 valg. š. druskos
150 gr. acto
1 stiklinės cukraus
1 stiklinės aliejaus
0,5 kg  pomidorų padažo
Cukinijas nuplauti ir supjaustyti kubeliais (jei cukinijos mažos, tai odelės nulupti nereikia, nes ji minkšta), išvalyti papriką, supjaustyti kubeliais. Viską dėti į  puodą, berti druską, cukrų, aliejų, padažą ir troškinti apie 40 min. Pabaigoje supilti actą, po to būtinai užvirti. Karštą masę dėti į stiklainius, užsukti dangteliais, apversti ir apkloti šiltai kol atvės.

Dariau pagal šį receptą. Naudojau pirktines paprikas.Mano skoniui gavosi kartokas schmoll.gif
Atsakyti
O kas cia galejo duot kartuma? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 09 08, 20:37)
O kas cia galejo duot kartuma?  blink.gif

Ir aš nesuprantu. g.gif Na kitą kartą darysiu iš cukinijų ir daugiau kitokių daržovių. smile.gif Aišku susivalgys. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 09 08, 18:37)
O kas cia galejo duot kartuma?  blink.gif

[QUOTE]
na nebent zalioji paprika
Atsakyti
Man ir gavosi kartus sis receptas,kt karta darydama papriku nedeciau.
Atsakyti
dariau ir aš pagal šį receptą tik vietoj cukinjų patisonus dėjau : 2kg pastarųjų ir 1kg paprikų... labai skaniai gavosi net anyta (galbūt būsima smile.gif) recepto paprašė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jigsaw @ 2011 09 09, 19:50)
Man ir gavosi kartus sis receptas,kt karta darydama papriku nedeciau.

Aš dėjau pirktines raudonas paprikas. Ir skonis tikrai turi tokį specifinį kartumą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 23, 10:55)


Mergaites,ar sitai misrainei morkos turi buti virtos? Laaaaabai noriu isbandyti smile.gif
Atsakyti