Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

greičiau atpigtų paprika, taip norisi mišrainikių bigsmile.gif pernai buvau laabai daug prisidarius, vistiek buvo maža biggrin.gif
Atsakyti

Kalafijorų MIŠRAINĖ

Reikės

Šparaginių pupelių 600 gr
(pavirti 5-10 min)
2 paprikos 1 geltona 1 raudona
(nuplikinti)
1 didelis kalafijoras
(5-10 min pavirti )
1 kg. morkų
( 5-10 min. pavirti )
5 svogūnų galvos
( supjaustyti riekutėmis ir užplikinti )

Marinatui

4 litrai vandens
1 st. acto 250 gr,
4 v.š. druskos
16 v.š. cukraus
krapų- lauro lapų – pipirų

į stiklainio dugną įdėęti krapo šakelę ir lauro lapelį 1 kvepiantį + 1 kartų pipirą
sloksniuoti :
svogūnai
morkos
šparaginės
paprikos
kalafijorai

užpylus sirupu pavirti 10-15 min.

Ar kas pernai darėt ? kaip pavyko ? Man tai ji nereali su marinatu šiemet užpyliau šparagines
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2013 07 28, 14:20)
Susiradau receptą žalių daržovių mišrainės,idomu ar nesurūgs ji? Nes visur rašo,kad reikia pavirint nors truputi,o man norisi traškių daržovių,bet bijau daryt,kad netektų išmest biggrin.gif ką manot? Ar gaminant žalias daržoves be virinimo,kaip išsilaiko?


tikrai yra misrainiu, kuriu nereikia virinti, o tik palaikyti su marinatu tam tikra laika, pvz kopustai su ivairiais priedais. Tik laikyti rekomenduojama saldytuve. Issilaiko iki menesio, gal ir ilgiau, pas mus paprastai greiciau suvalgo 4u.gif
Atsakyti
Siandien dariau agurku misraine pagal sita receptuka. is vakaro supjausciau, o ryte paragavau - nu tikrai skanu thumbup.gif thumbup.gif


http://ausrra.blogsp...ml#.UfppHGe267k

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2013 08 01, 18:11)
Siandien dariau agurku misraine pagal sita receptuka. is vakaro supjausciau, o ryte paragavau - nu tikrai skanu  thumbup.gif  thumbup.gif 
http://ausrra.blogsp...ml#.UfppHGe267k

user posted image


sveikos, esu dariusi šią mišrainę. tikrai skani smile.gif bet jau du metus turbut iš eilės dariau, šiemet turbūt jau nebdarysiu. mėginsiu ieškoti kito receptuko smile.gif norisi ko nors jau kitokio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2013 08 01, 19:11)
Siandien dariau agurku misraine pagal sita receptuka. is vakaro supjausciau, o ryte paragavau - nu tikrai skanu  thumbup.gif  thumbup.gif 
http://ausrra.blogsp...ml#.UfppHGe267k

user posted image

O jus stiklainius su misrainem apverciat zemyn dangtelais, g.gif daug metu vakuoju bet misrainiu nevartalioju, issilaiko po kelis metus biggrin.gif ką tai duoda?. Agurkai kompotai visada apverciu jei uzdaryti su neuzsukamais dangteliais.
Atsiprašau už tokį klausimą, bet man bais įdomu pasidarė nes pas nieką taip nemčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara-klara: 02 rugpjūčio 2013 - 13:25
4u.gif sveikos darbstuoleles kazkur forume skaiciau recepta kadreikia 1l, pomidoru sulciu paprikos morku ...ir daugiau neprisimenu nei proporciju nei ingridientu tik uzsifiksavo kad butent 1l. pom. sulciu gal kas turite.aciu
Atsakyti
QUOTE(Lara-klara @ 2013 08 02, 14:24)
O jus stiklainius su misrainem apverciat zemyn dangtelais,  g.gif  daug metu vakuoju bet misrainiu nevartalioju, issilaiko po kelis metus  biggrin.gif ką tai duoda?. Agurkai kompotai visada apverciu jei uzdaryti su neuzsukamais dangteliais.
Atsiprašau už tokį klausimą, bet man bais įdomu pasidarė nes pas nieką taip nemčiau  ax.gif

turbut is ipratimo viska vartyti ax.gif
Atsakyti
[quote=reda147,2013 08 04, 17:54]
4u.gif sveikos darbstuoleles kazkur forume skaiciau recepta kadreikia 1l, pomidoru sulciu paprikos morku ...ir daugiau neprisimenu nei proporciju nei ingridientu tik uzsifiksavo kad butent 1l. pom. sulciu gal kas turite.aciu
[/quoteRadau pati reiks isbandyti 5kg papriku 1kg morku 1l. pomidoru sulciu 1stikline medaus 3 cesnakai druskos 1stikline aliejaus 1st. 9 proc. acto paprikas supjaustyti ziedais morkas sutarkuoti stambiai. I puoda supilti alieju, pomidoru sultis medu ir kaitinti kol uzvirs.Tada suberti morkas ir troskinti. PO kokiu 3min sudeti paprikas iberti druskos ir troskinti kol paprika suminkstes tuomet suberkite cesnakus susmulkintus supilkite acta ismaisykite ir dekite y stiklainius.sis receptas is zurnalo Savaite gal jau kas bandete.
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2013 08 01, 18:11)
Siandien dariau agurku misraine pagal sita receptuka. is vakaro supjausciau, o ryte paragavau - nu tikrai skanu  thumbup.gif  thumbup.gif 
http://ausrra.blogsp...ml#.UfppHGe267k

user posted image

O man ši nepatiko verysad.gif skonis per aštrus,ir prastai "stovėjo" žiemą,"iššaudė"..
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2012 09 12, 20:32)
Dariau PIRŠTELIUS APSILAIŽYSI , viskas pavyko gerai. Truputi tik pakeciau cukraus ir druskos kieki smile.gif , nes man per saldu taip butu smile.gif


Sveiki, praėjusiais metais ir aš dariau tą mišrainę, jau susiradau receptą, kad šiemet pakartoti... Tik kazkaip neatsimenu kur ir kada tas aliejus pilamas ?

"
merga
2012 08 12, 12:33
Kadangi virtuvė, mano chobis esu nuo prigimties eksperimentatorė,siūlau tokią mišrainę:

PIRŠTELIUS APSILAIŽYSI biggrin.gif

2 vid.dyd. aguročiai( gali būti ir labai didelė cukinija, ir moliūgas ar patisonai);
0,5 kg. morkų;
0,5 kg svogūnų;
0,5 kg. pomodorų;
0,5 kg papirikos;
1 didelė galva česnako;
1 didelis apelsinas;
0,5- 0,75 l vandens (vanduo priklauso nuo aguročių- cukinijų dedamo kiekio) ;
0,5 l pomidorų padažo (aš naudoju "RIVONOS",nes ji be jokių E ir modifikuoto krakomolo).
1 š druskos;
1,7 st .cukraus(kas mėgsta saldžiau gali ir 2 pilti);
1 a. š. citirnos rūgšties arba vienos didelės citirnos sultys arba kupinas šaukštas svarainių sulčių).
apypilnės stiklinė aliejaus( aš naudoju nerafinuotą pirmo spaudimo saulėgrąžų ax.gif )

Nuluptus ir išvalytus aguročius ( cukinija, moliūgas ar patisonai) padalinam į dvi dalis. Vieną dalį stambiai supjaustom,kitą sutarkuojam ir metam į greitpuodį ,troškintuvą ar puodą užpilam puslitriu vandens, suberiam cukrų ,svarainių sultis (citirnos rūgštį arba vienos didelės citirnos sultys ) ir troškinam .Troškintuve 15 min. paprastam puode 20-30 min. Tuo tarpu ruošiame likusias daržoves.
Į kitą puodą sudedam tarkuotas morkas, pjaustytus svogūnus( galima ir smulkiai),paprikas, kelis nuluptus pomidorus ir apie 10-15 min.paverdam.
Viską supilam į ištorškintą cukiniją.Tada sudedam likusius produktus ir greitpuodyje irtroškintuve ( 15 min) ar puode( 30 min.) dar patroškiname. ( verdant puode reiktų pamaišyti,kad neprisviltų arba virti ant mažos ugnies. Paruoštą mišrainę supilstom į stiklainius,užsukam ir paliekam atvėsti,o tada jau sandeliuojam.
P.S Norint gauti sodresnį česnako prieskonį jį reikia smulkinti peiliu,jei norite tik aromato- spuasti ar traiškyti peiliu.
Skani mišrainė ir atvėsusi,bet tikras skonis bus po gero mėnesio kai mišrainė bus įsistovėjusi.
"
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stg @ 2012 09 12, 12:59)
Cukinijos 1,5 kg, supjausčiau plonais kvadratėliais.
Paprikos 0,5 kg , irgi supjausčiau kvadratėliais
Česnako 50 g, išspaudžiau
Druskos 1 v.s.
Cukraus 2 v. s.
Aliejaus 100 ml
Acto 80 ml
Juodųjų pipirų 0,5 arb.s.
Čili pipirų maltų 0,5 arb.s.
Petražolių sauja (supjaustyta)

dariau siandien. Negaliu sakyt, kad nepavyko, pavyko, tik jau cesnako... mums per astri misraine gavosi, praktiskai vien cesnakas jauciasi. Vesiu tevui, jis cesnako megejas, tai jam greiciausiai ir tiks.
Atsakyti