Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai-II

QUOTE(mar86 @ 2009 09 23, 09:39)
Skambinau i darbo birza, pasake kad gavau kursus thumbup.gif Irgi norejau apskaitos, bet konsultante pasake kad be sansu man ten patekt, pasiule kitus rinktis, maziau populiarius, tai issirinkau barmenu.
Nelabai noreciau barmene ateity dirbt, bet  dabar nera darbo, taI galvoju geriau jau lankyt kursus nei sedet be darbo ar dirbt uz minimuma pardaveja. Bet mokytis labai noriu, dar viena profesija nepamaisys, juk taip?
Eisiu Klaipedoj nuo rugsejo 28, gal dar kas i tuos kursus eis?


Tai aisku, kad geriau turet veikla, nei sedet be nieko, sudejus rankas.. Nuprotet taip galima doh.gif saunuole, sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mar86 @ 2009 09 23, 09:39)
Skambinau i darbo birza, pasake kad gavau kursus thumbup.gif Irgi norejau apskaitos, bet konsultante pasake kad be sansu man ten patekt, pasiule kitus rinktis, maziau populiarius, tai issirinkau barmenu.
Nelabai noreciau barmene ateity dirbt, bet  dabar nera darbo, taI galvoju geriau jau lankyt kursus nei sedet be darbo ar dirbt uz minimuma pardaveja. Bet mokytis labai noriu, dar viena profesija nepamaisys, juk taip?
Eisiu Klaipedoj nuo rugsejo 28, gal dar kas i tuos kursus eis?


Sveika,

o kodėl tau be šansų patekt į apskaitininkės kursus, ar yra sudėtinga į juos patekti?

Kiek laiko prastovėjai biržoj, kol gavai kursus?

Ar siūlė koki nors darbą tau?

Gal žinai, kada prasidės apskaitininkės kursai, ir ar bus apskaitininkės kursų po naujų metų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bialetti: 23 rugsėjo 2009 - 11:11
QUOTE(bialetti @ 2009 09 23, 12:09)
Sveika,

o kodėl tau be šansų patekt į apskaitininkės kursus, ar yra sudėtinga į juos patekti?

Kiek laiko  prastovėjai biržoj, kol gavai kursus?

Ar siūlė koki nors darbą tau?

Gal žinai, kada prasidės apskaitininkės kursai, ir ar bus apskaitininkės kursų po naujų metų?


Bent jau man vakar sake, kad siais metais praktiskai nerealu sulaukt apskaitininku kursu.... doh.gif (cia Vilniuje). O kaip bus is tirkuju, tai neaisku. Liepe skambinet kas menesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 22, 22:07)
Sveika, tai sakysiu kad nelengva kursuose.Bet kiek informacijos gausi daug. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Nieko, manau, kad priprasi prie tempo ir viskas bus gerai.Pradzia visur sunki, tiek darbe, tiek moksluose. Sekmes tau.
o kokia jau iskaita, ar is finansu?

taip,ryt bus finansu iskaita:)siandien paleido 40 min anskciau ,o nuo informatikso isvis atleido mane thumbup.gif
Atsakyti
O aš žinokit, negaliu atsidžiaugti savo floristikos kursais. Atmosfera laisva, gali kavą gert, anksčiau išeit ir t.t. O be to visos sąlygos dirbti. Namuose ar darbe gal net netektų pačiupinėti tokių priemonių kokių yra ten biggrin.gif . Jei nori dirbti, gali daryt ne po vieną pavyzdį, po kiek nori. Žodžiu, nesitikėjau smile.gif pvz. ryt nereikia eiti į paskaitas, nes diena skirta prisirinkti įvairių augaliukų džiovinimui.
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 23, 12:09)
Sveika,

o kodėl tau be šansų patekt į apskaitininkės kursus, ar yra sudėtinga į juos patekti?

Kiek laiko  prastovėjai biržoj, kol gavai kursus?

Ar siūlė koki nors darbą tau?

Gal žinai, kada prasidės apskaitininkės kursai, ir ar bus apskaitininkės kursų po naujų metų?


Gal ir yra sansas, bet labai jau mazas. Apskaitininku bus 2 grupes, viena jau isejo mokytis, kita iseis spali.Priims 12 zmoniu, is ju pirmenybe mamoms, be profesijos, ilga laika prisiregistravusioms ir t.t. O as buciau eileje 110 kazkur doh.gif Be to turiu aukstaji.Sake tikimybe labai labai maza kad pateksiu. Nezinau ar bus kursai po nauju metu, kadangi dabar padaryti tvarkarasciai tik 2009 metams. Galima paprasyti saraso informacijoj.Deja, savaji atidaviau, tai nieko tiksliai pasakyt negaliu.
Birzoj net menesio nepastovejau dar, rugpjuti dar dirbau, o rugsejo pradzioj uzsiregistravau, iskart prasiau kursu. Darbo jokio nesiule, nes pas konsultante lankiaus tik viena karta. Ir pagal mano spec dabar nelabai to darbo yra.
Atsakyti
QUOTE(mar86 @ 2009 09 23, 18:25)
Gal ir yra sansas, bet labai jau mazas. Apskaitininku bus 2 grupes, viena jau isejo mokytis, kita iseis spali.Priims 12 zmoniu, is ju pirmenybe mamoms, be profesijos, ilga laika prisiregistravusioms ir t.t. O as buciau eileje 110 kazkur doh.gif Be to turiu aukstaji.Sake tikimybe labai labai maza kad pateksiu. Nezinau ar bus kursai po nauju metu, kadangi dabar padaryti tvarkarasciai tik 2009 metams. Galima paprasyti saraso informacijoj.Deja, savaji atidaviau, tai nieko tiksliai pasakyt negaliu.
Birzoj net menesio nepastovejau dar, rugpjuti dar dirbau, o rugsejo pradzioj uzsiregistravau, iskart prasiau kursu. Darbo jokio nesiule, nes pas konsultante lankiaus tik viena karta. Ir pagal mano spec dabar nelabai to darbo yra.


as i DB klp uzsiregistravau rugsejo pirmomis dienomis.dabar liepe ateiti lapkricio pabaigoje.Kursu konsultante man nesiule, bet as turiu grafika ir zinau,kad spalio men bus apskait.kursai.As labiau linkusi i kursus eiti po nauju metu,tik va neaisku ar bebus jie po nauju metu?
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 23, 18:49)
as i DB klp uzsiregistravau rugsejo pirmomis dienomis.dabar liepe ateiti lapkricio pabaigoje.Kursu konsultante man nesiule, bet as turiu grafika ir zinau,kad spalio men bus apskait.kursai.As labiau linkusi i kursus eiti po nauju metu,tik va neaisku ar bebus jie po nauju metu?


aisku bus, tik neaisku kada tiksliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2009 09 23, 22:17)
aisku bus, tik neaisku kada tiksliai  4u.gif

sveika, tai ir galvoju, kad turetu buti ir noreciau po nauju metu.
O mokytis tai labai noriu.Man patinka, dirbti prie PC, suvedineti duomenis i priogramas, ir t.t.t
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 23, 22:41)
sveika, tai ir galvoju, kad turetu buti ir noreciau po nauju metu.
O mokytis tai labai noriu.Man patinka, dirbti prie PC, suvedineti duomenis i priogramas, ir t.t.t


ir man tas pats bigsmile.gif laukiu nesulaukiu tiesiog, degu ta mintim thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2009 09 23, 23:26)
ir man tas pats  bigsmile.gif laukiu nesulaukiu tiesiog, degu ta mintim  thumbup.gif  blush2.gif


Na kol kas mums lieka laukti kursu, o kol lauksim, pasiskaitinesim, kaip sekasi kitoms merginom lankyti kursus, ne butinai apskaitininkiu, bet idomu ir apie kitokius kursus suzinoti, nors minimaliai. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,na va ,dar viena diena praejo,parasiau iskaita,gavau 8,4 zmones neislaike,5 kokie gavo po 5,pora 7,ir keturi 8:)destytoja sake,kad duoda mum labai dideli kruvi,todel stabdykime ja,kai jausim ,kad nebepakeliam,o ziniu tikrai daug,dabar finansai su dokumentais prasidejo,sunku,tikrai sunku,sedim visi tokiomis akimis blink.gif bet bandysim,ir gal iseis,su gurpe susibendravom,tai viskas puiku smile.gif
Atsakyti