Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Darbo biržos kursai-II
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Kursai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
love_spell
As lengvai gavaus, nors mokaus ekonomika vakariniam, nunesiau pažyma, kad idarbins po kursų ir gawau, stipendija 560 +uz biletelius dar sumoka ka pravazineji trukme 4 men
wiliuxe
gal kas zino kokie ten klausimai buna tame tinkamumo teste,norint patekt i manikiurininkiu kursus? 4u.gif
Semi
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 27, 11:42)
sakė eiti tik nuo 10d.,ne anksčiau smile.gif
*

Bilietelius man bent jau vakar sake kad iki 5men dienos reikia atiduot. iki spalio5d uz rugsejo men,iki lapkr 5 uz spalio men ir t,t
Svajaaa
QUOTE(Semi @ 2009 10 01, 15:50)
Bilietelius man bent jau vakar sake kad iki 5men dienos reikia atiduot. iki spalio5d uz rugsejo men,iki lapkr 5 uz spalio men ir t,t
*

vienime taipo,kitiem taip..matyt,kad visi nesuplustu ten lotuliukas.gif
Lenuska03
Sveikutes 4u.gif

Noriu paklausti, kur galima pasiziureti kursu tvarkarasty vilniuje? Mano konsultante pasake, kad man be sansu gauti kursus, kadangi ir diploma turi ir kvalifikacija g.gif o taip norisi veiklos ax.gif
bialetti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 10 01, 17:09)
vienime taipo,kitiem taip..matyt,kad visi nesuplustu ten lotuliukas.gif
*

sveikute, kaip sekasi kursuose? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lenuska03 @ 2009 10 01, 17:10)
Sveikutes  4u.gif

Noriu paklausti, kur galima pasiziureti kursu tvarkarasty vilniuje? Mano konsultante pasake, kad man be sansu gauti kursus, kadangi ir diploma turi ir kvalifikacija g.gif o taip norisi veiklos ax.gif
*

Jei turi aukstaji issilav.tai tikrai nelabai gausi kursu, o dar plius ir kvalifikacija turi.
Gamteka
o nuo keliu iki keliu tie kursai vyksta? esu girdejus , kad kasdien ir po daug valandu.. blink.gif
bialetti
QUOTE(Gamteka @ 2009 10 01, 23:05)
o nuo keliu iki keliu tie kursai vyksta? esu girdejus , kad kasdien ir po daug valandu..  blink.gif
*

Dazniausiai kursai prasideda 8val. ir vyksta iki 15-16 val. Bet aisku ir buna iki 13 val.
Svajaaa
QUOTE(bialetti @ 2009 10 01, 21:40)
sveikute, kaip sekasi kursuose?  smile.gif
Papildyta:

Jei turi aukstaji issilav.tai tikrai nelabai gausi kursu, o dar plius ir kvalifikacija turi.
*

Sveika,na nieko,va jau dvi savaites praejo ax.gif mokomes tikrai daug,jei kas norit kursu tokiu,ir tinginiaut,iskart sakau geriau neimkit lotuliukas.gif iskatas rasom ir pan.:)ketvirtadieni vaziuojam i kita istaiga su "Rivile"mokytis,zodizu ziauriai bus gera patirtis ir tikrai daug ismoksim 4u.gif
bialetti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 10 02, 16:41)
Sveika,na nieko,va jau dvi savaites praejo ax.gif mokomes tikrai daug,jei kas norit kursu tokiu,ir tinginiaut,iskart sakau geriau neimkit lotuliukas.gif  iskatas rasom ir pan.:)ketvirtadieni vaziuojam i kita istaiga su "Rivile"mokytis,zodizu ziauriai bus gera patirtis ir tikrai daug ismoksim 4u.gif
*

Kaip tau gerai, as jau pavydziu baltu pavydu tau. As ir noriu, labai noriu tokiu kursu.
Kaip sekasi iskaitas laikyti?
Kazi ar sunkus bus egzaminai?
Gal ka naujo dar suzinojai apie egzaminus, iskaitas?
Svajaaa
QUOTE(bialetti @ 2009 10 02, 17:05)
Kaip tau gerai, as jau pavydziu baltu pavydu tau. As ir noriu, labai noriu tokiu kursu.
Kaip sekasi iskaitas laikyti?
Kazi ar sunkus bus egzaminai?
Gal ka naujo dar suzinojai apie egzaminus, iskaitas?
*

na pas mane 8,9 pazymiai,seip jei kam nepasiseka rayst,leidzia perasyt:)egzaminai nezinau ar sunkus,matyt is visko:)
bialetti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 10 02, 17:32)
na pas mane 8,9 pazymiai,seip jei kam nepasiseka rayst,leidzia perasyt:)egzaminai nezinau ar sunkus,matyt is visko:)
*

tai ir pazymius raso?
Svajaaa
QUOTE(bialetti @ 2009 10 02, 17:48)
tai ir pazymius raso?
*

aha smile.gif
Seila
laba diena...As siuo metu su magistro studiju antrakurse, vasara baigesi, netekau ir darbo...galvoju jeigu eiciau i darbo yra tikimybe kad gausiu kvietima i kazkokius kursus?siaip pagrinde einu del to kad tureciau bent kokias sveikatos garantijas, nes neakivaizdininke esu...siaip esu ir mazo miestelio tai cia i kursus kad kazkokius issius be sansu, bet galvoju gal tada eiti i klaipedos miesto darbo birza?! g.gif patarkite... 4u.gif
1000ir1naktis
QUOTE(Seila @ 2009 10 03, 12:41)
laba diena...As siuo metu su magistro studiju antrakurse, vasara baigesi, netekau ir darbo...galvoju jeigu eiciau i darbo yra tikimybe kad gausiu kvietima i kazkokius kursus?siaip pagrinde einu del to kad tureciau bent kokias sveikatos garantijas, nes neakivaizdininke esu...siaip esu ir mazo miestelio tai cia i kursus kad kazkokius issius be sansu, bet galvoju gal tada eiti i klaipedos miesto darbo birza?! g.gif patarkite... 4u.gif
*

Kas turi aukstesni, nei vidurini issilavinima baigta, tam neduoda kursu doh.gif O mazam miestely kaip tik tikimybe greiciau i kursus papult, nei didmesty... doh.gif
uogytee
Kaip Jums faina kurioms dave, o as baigus universitetą ir man griežtai paskę, kad jokių kursų negaliu lankyti, nes juos lanko tas kas labai ilgai stovi biržoje, neturi išsilavinimo.
editag
o profesija turiu bet tik profkeij tai man irgi kursu neduotu?
Dumplūnė
Kazkokia nesamone,kad neleidzia i kursus tu kurie turi aukstaji issilavinima.As baigiau dailes akademija,rubu dizaino spec.Ir kur man kisti tokia sumauta specialybe,gailiuos ja igijusi.O situacija tokia:baigiasi motinystes atostogos ir po ju nusprendziau sliauzti i DB.Ir ka man ten pasiulys su tokiu issilavinimu.Galvojau prasyt kursu,bet jeigu taip kaip sake uogytee.Tai kaput tada....
bialetti
QUOTE(***Angelo Sapnas*** @ 2009 10 09, 15:16)
Kazkokia nesamone,kad neleidzia i kursus tu kurie turi aukstaji issilavinima.As baigiau dailes akademija,rubu dizaino spec.Ir kur man kisti tokia sumauta specialybe,gailiuos ja igijusi.O situacija tokia:baigiasi motinystes atostogos ir po ju nusprendziau sliauzti i DB.Ir ka man ten pasiulys su tokiu issilavinimu.Galvojau prasyt kursu,bet jeigu taip kaip sake uogytee.Tai kaput tada....
*

Jei birza nepasiulys kursu, tada uz savo pinigelius mokykis. Yra ivairiu kursu.
wiliuxe
QUOTE(_simute_ @ 2009 10 01, 11:34)
As lengvai gavaus, nors mokaus ekonomika vakariniam, nunesiau pažyma, kad idarbins po kursų ir gawau, stipendija 560 +uz biletelius dar sumoka ka pravazineji trukme 4 men
*

o kaip su apgyvendinimu? kur apgyvendino tave? blush2.gif viena gyveni ar keliese? kokiam mieste? g.gif

menesio gale ir as pradesiu lankyt kursus rolleyes.gif
love_spell
As is kauno tai man apgyvendinimo nereik, bet jei reik tai apgyvendina turi buta netoli kursu, as kaune i pavilionienes apskaitos einu
wiliuxe
QUOTE(_simute_ @ 2009 10 11, 08:42)
As is kauno tai man apgyvendinimo nereik, bet jei reik tai apgyvendina turi buta netoli kursu, as kaune i pavilionienes apskaitos einu
*

ai cia sitaip g.gif as tai vaziuosiu i klaipeda,manikiurininkes kursus,tik baiminuos kad neapgyvendintu baisiom salygom schmoll.gif
love_spell
QUOTE(wiliuxe @ 2009 10 11, 14:04)
ai cia sitaip g.gif  as tai vaziuosiu i klaipeda,manikiurininkes kursus,tik baiminuos kad neapgyvendintu baisiom salygom  schmoll.gif
*

Nepergyvenk i buta apgyvendins turetu kazkur sale kursu
editag
?
bialetti
QUOTE(editag @ 2009 10 14, 19:40)
?
*

ziurint kokia profesija, ar ji paklausi siai dienai, jei ne, tai manau kursus gautum.
wiliuxe
QUOTE(_simute_ @ 2009 10 12, 17:56)
Nepergyvenk i buta apgyvendins turetu kazkur sale kursu
*

i buta? rimtai? ne i koki baraka? blink.gif
Palepe
Sveikos mamytės, turiu tokį klausimą, kai darbo birža siunčia atlikti medicininę apžiūrą dėl kursų, tai už ją reikia mokėti? Jeigu reikia tai kiek kainuoja?
terese
Sveikos merginos 4u.gif Norėčiau paklausti,gal kas lankėte dekoratyvinės kosmetikos-manikiūristo kursus?Jie trunka labai ilgai,net 31 savaitę rodos blink.gif doh.gif Jei kas lankėte,norėjau paklausti,ar kursai vyksta kasdien,pilna darbo dieną? blink.gif ax.gif Ačiū už atsakymą 4u.gif
1000ir1naktis
QUOTE(***Angelo Sapnas*** @ 2009 10 09, 15:16)
*

Taip, tiems, kas turi issilavinima nesuteikia nemokamu kursu.. unsure.gif
stg
Sveikos merginos 4u.gif gal kuri lankete manikiuro kursus Kaune?kur vyksta kursai?parasykit prasau atsiliepimus,is anksto dekoju
Zemeje
Sveikos,

svajoju apie floristikos kursus. wub.gif
Bet ar nėra tikrai jokių galimybių juos gauti Vilniuje, jei turiu aukštąjį neuniversitetinį teisinį išsilavinimą? Kaip žinot ta profesija dabar nepaklausi. Ar apskritai dar būna tokie kursai?
love_spell
turit nueit pas sawo seimos daktara, ir jis paraso kad sveika, nieko nemokejau as
Forget
QUOTE(Zemeje @ 2009 10 16, 19:30)
Sveikos,

svajoju apie floristikos kursus.  wub.gif
Bet ar nėra tikrai jokių galimybių juos gauti Vilniuje, jei turiu aukštąjį neuniversitetinį teisinį išsilavinimą? Kaip žinot ta profesija dabar nepaklausi. Ar apskritai dar būna tokie kursai?
*

Aš dabar lankau Kaune. Jau mėnesį, rašiau prieš tai. Šiaip jei turi išsilavinima kursus gauti yra sunku.

O patys kursai, tai negaliu atsidžiaugti wub.gif
Zemeje
QUOTE(Forget The Pain @ 2009 10 18, 21:03)
Aš dabar lankau Kaune. Jau mėnesį, rašiau prieš tai. Šiaip jei turi išsilavinima kursus gauti yra sunku.

O patys kursai, tai negaliu atsidžiaugti wub.gif
*

Aš skaičiau jūsų komentarą prieš tai smile.gif Pavydžiu... ax.gif
Labai noriu tų kursų, nesu skaičių žmogus. Darydavau, atsimenu, įvairias kompozicijas mokyklai. Šaunu būtų tie kursai. Va (kaip niekad) išsilavinimas koją pakiša.
Turiu daug idėjų, bet va, įtikintį DB sunku tikriausiai.
love_spell
Pas mus viena kur apgyvendino tai i buta patenkinta ji ,sake twarkingas
denciuke
nu apie tuos kursus ivairius kur siuncia birza,tai as turiu savo nuomone,kad ten lievastis didziausia pasauly 4u.gif
Forget
QUOTE(denciuke @ 2009 10 20, 16:54)
nu apie tuos kursus ivairius kur siuncia birza,tai as turiu savo nuomone,kad ten lievastis didziausia pasauly 4u.gif
*

O jūs buvote bent vienuose, kad taip teigiate?
Aš tarkim lankau floristiką, tai labai geri kursai. Labai išsamūs, medžiagos nemokamai, viską galima sau namo parsinešti. Jokiuose kituose, kur pat smoki stokių sąlygų tikrai nėra.
Kas kita yra kirpėjų ir manikiūrisčių, ten tikrai ne kas.
Forget
QUOTE(Zemeje @ 2009 10 18, 23:06)
Aš skaičiau jūsų komentarą prieš tai  smile.gif Pavydžiu... ax.gif
Labai noriu tų kursų, nesu skaičių žmogus. Darydavau, atsimenu, įvairias kompozicijas mokyklai. Šaunu būtų tie kursai. Va (kaip niekad) išsilavinimas koją pakiša.
Turiu daug idėjų, bet va, įtikintį DB sunku tikriausiai.
*

O jūs DB sakėte a[ie savo išsilavinimą? Nes ir aš jį turiu. Čia nuo konsultantės priklauso. Su ja pašneki, kad tavo spec yra labai nepaklausi ir t.t.(aš baigus dailės akademiją), man ji diplomo iš vis nefiksavo ir patekau į tuos kursus. Bet čia nuo konsultantės lb daug kas priklauso
love_spell
geriau nesakyt kad turi aukstaji konsultantei
aladammit
o as norejaU KIRPEJU KURSUS MOKYTIS:( ESU BAIGUS PROGRAMAVIMA KLAIPEDOS KOLEGIJOJE, DB ESU MOTINYSTES ATOSTOGOSE, RUGPJUCIO 5D DIENA BAIGSIS IR GALVOJU VARYT I DB.
reims
gal ,kuri moketes is DB sekretores kursuose, ar verta? 4u.gif
reims
kas moketes is db sekretores kursuose, pasidalinkit patirtim, ar labai sunku? Kaip ten su uzsienio kalba? Ar tik anglu mokina, ar galima pasirinkti?
reims
QUOTE(ambasadore @ 2009 11 02, 12:13)
gal ,kuri moketes is DB sekretores kursuose, ar verta?  4u.gif
*

Papildyta:
Merginos is kur gauti einant i kursus garantini rasta? g.gif 4u.gif
1000ir1naktis
Man rodos, kad dabar net lengviau darba susirast, nei kursus DB gaut hihihi.gif Jau kiek nepaskambini, tai vis nera ir nera tu vietu blink.gif
Semi
QUOTE(ambasadore @ 2009 11 02, 12:15)
kas moketes is db sekretores kursuose, pasidalinkit patirtim, ar labai sunku? Kaip ten su uzsienio kalba? Ar tik anglu mokina, ar galima pasirinkti?
*

As mokinuose kaune sekretore referente. tai anglu buna 6h per savaite,pasirinkti negalima kalbu. informatika mes mokomes,kalbos kultura,vadyba,personalo vadyba,rastvedyba,keiciasi paskaitos,vienos pasibaigia,kitos prasideda. yra ka veikt tikrai. ir namu darbu uzduoda
reims
QUOTE(Semi @ 2009 11 03, 18:57)
As mokinuose kaune sekretore referente. tai anglu buna 6h per savaite,pasirinkti negalima kalbu. informatika mes mokomes,kalbos kultura,vadyba,personalo vadyba,rastvedyba,keiciasi paskaitos,vienos pasibaigia,kitos prasideda. yra ka veikt tikrai. ir namu darbu uzduoda
*

Tai manau labai idomu ir naudinga.
Ar reikejo garantini rasta atnesti, norint pakliuti lengviau i kursus?
Vilsen
labas vakaras
mergaitės as su tokiu klausumeliu.mane nori siusti i kursus as prasiausi i dekoratyvines kosmetikos kursus,pas vadybininke taip ir pažymeta yra Mokymo programa: Dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa,bet mane siunčia mokytis Dekoratyvinės kosmetikos kosmetikas, manikiūrininkas g.gif aš turiu gauti pazyma is mediko.mane domina ar yra tokiu kurioms paskyre tokios profesijos kursus.skaiciau ,kad jie trunka 31savaite. g.gif labai ilgai unsure.gif kazkaip manikiuras manes visiskai nedomina,o atsisakyti ir laukti kol bus kursai tik dekoratyvines kosmetiko irgi nesinori unsure.gif
lemlike
QUOTE(Lauryttte @ 2009 02 26, 16:43)
Lankau aš šiuo metu kursus  , liko mokytis 1,5men, priklausau rajono darbo biržai. Šį mėnesį, t.y vasarį kelias dienas nebuvau paskaitose, nes susirgau, kadangi esu nevietine vilniuje,ir dar taip nutiko, kad nebuvau susitvarkius reikalų su ligonių kasom, neturiu sveikatos draudimo. Jei man reiktų pateisinimo, tektu poliklinikoj nemažai sumoket,..  Pagalvojau, kad man su temperatūra geriau pagulet, o ne po miesta trankytis, o be to jei pasiimsiu biuletenį, tai nieks man jo neduos dienai, gausiu savaitei, dviem, o juk man pinigai svarbu, paskui nebus iš ko gyvent  . Tai taip gavos, kad gal 7d nepateisintos. Galop susirgau smarkiai, neissigulejau, plaučių uždegimas pasirodo, na jau lekiu į savo gimtąjį miestą, apsidraudžiau sveikatą, susitvarkiau dokumentus, ir nuo vasario 20-iki 27 gavau biuletenį. Šiandien skambina man iš to centro kur mokausi, :
-Laba diena, kodėl jūs ne paskaitose?
-Laba diena, sergu
-Nuo kada sergate?
-Nuo vasario 20 iki 27 biuletenis
-Mes jus braukiame iš mokinių sąrašų, nes pas jus daug dienų praleista 
-Sakau nereikia manęs braukt, aš viską sąžiningai lankau, tik šį mėnesį su sveikata blogai, neturėjau sveikatos draudimo, net kur kreiptis nežinojau svetimam mieste, o db jau teisinu praleistas dienas
-Mes turim informuoti biržą, kad jūs išbraukta  ir siunciame vekselį, kad visą mėnesį neinate be pateisinamos priežasties
- Sakau ne visą, aš sergu ir turiu pateisinimą
-Na ir kas (piktai)
ai vnz ir dar man ta višta smegenis pudrino, faktas tas, kad žmogiškojo faktoriaus nerasta

Po kiek laiko randu praleista skambuti, perskambins manau, jei ką..

Gaunu sms, rytoj būtinai prašom atvykti į biržą, į 207kab. 
Tai žinokit bijau ir eit, ir MB vesiuos, visą dieną kaip ant adatų, lb jautri aš visokiems tokiems dalykams,patarkit mamytes kaip man db elgtis, g.gif  schmoll.gif
*

...as norejau paklausti,kaip baigesi visas sitas reikalas?as ir lankiau kursus ,is darbo byrzos,bet musu destytoja,super buvo thumbup.gif ir toki dalyka perskaiciau,net keista pasidare g.gif ,zmogiskumo NULIS!
lemlike
QUOTE(Vadovė @ 2009 11 23, 21:10)
labas vakaras
mergaitės as su tokiu klausumeliu.mane nori siusti i kursus as prasiausi i dekoratyvines kosmetikos kursus,pas vadybininke taip ir pažymeta yra Mokymo programa: Dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa,bet mane siunčia mokytis Dekoratyvinės kosmetikos kosmetikas, manikiūrininkas g.gif  aš turiu gauti pazyma is mediko.mane domina ar yra tokiu kurioms paskyre tokios profesijos kursus.skaiciau ,kad jie trunka 31savaite. g.gif labai ilgai unsure.gif kazkaip manikiuras manes visiskai nedomina,o atsisakyti ir laukti kol bus kursai tik dekoratyvines kosmetiko irgi nesinori unsure.gif
*

tu nieko neatsisakyk,o tik eik ir net nedvejok,as lankiau tokius kursus,tik trumpiau kadangi nebuvo manikiuro,ir patikek tikrai gaila kad mes jo negavom, verysad.gif ,visa grupe gailejom,nes buvom girdeja kad sekanti grupe ateina,8 men.mokytis,ir dar papildomai manikiuro pamokos,pavydziu tau blush2.gif ,as butent norejau manikiuro pamoku,o gavau tik dekoratyvine
nail.gif ,patiks pamatysi!
Vilsen
QUOTE(lemlike @ 2009 11 28, 20:45)
tu nieko neatsisakyk,o tik eik ir net nedvejok,as lankiau tokius kursus,tik trumpiau kadangi nebuvo manikiuro,ir patikek tikrai gaila kad mes jo negavom,  verysad.gif  ,visa grupe gailejom,nes buvom girdeja kad sekanti grupe ateina,8 men.mokytis,ir dar papildomai manikiuro pamokos,pavydziu tau  blush2.gif    ,as butent norejau manikiuro pamoku,o gavau tik dekoratyvine   
nail.gif ,patiks pamatysi!
*

ačiu,kad parašėte 4u.gif
aš kažkaip manikiuro visai nenoriu,man ne prie širdies ta srytis,net neisivaizduoju kaip reik mokintis kai neidomu.
del paciu kursu tai labai dziaugiuos,labai ju laukiau thumbup.gif o jus vilniete?
ar daug jusu grupeje buvo bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.