Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai-II

QUOTE(***Angelo Sapnas*** @ 2009 10 09, 15:16)
Kazkokia nesamone,kad neleidzia i kursus tu kurie turi aukstaji issilavinima.As baigiau dailes akademija,rubu dizaino spec.Ir kur man kisti tokia sumauta specialybe,gailiuos ja igijusi.O situacija tokia:baigiasi motinystes atostogos ir po ju nusprendziau sliauzti i DB.Ir ka man ten pasiulys su tokiu issilavinimu.Galvojau prasyt kursu,bet jeigu taip kaip sake uogytee.Tai kaput tada....


Taip, tiems, kas turi issilavinima nesuteikia nemokamu kursu.. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif gal kuri lankete manikiuro kursus Kaune?kur vyksta kursai?parasykit prasau atsiliepimus,is anksto dekoju
Atsakyti
Sveikos,

svajoju apie floristikos kursus. wub.gif
Bet ar nėra tikrai jokių galimybių juos gauti Vilniuje, jei turiu aukštąjį neuniversitetinį teisinį išsilavinimą? Kaip žinot ta profesija dabar nepaklausi. Ar apskritai dar būna tokie kursai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemeje: 16 spalio 2009 - 18:30
turit nueit pas sawo seimos daktara, ir jis paraso kad sveika, nieko nemokejau as
Atsakyti
QUOTE(Zemeje @ 2009 10 16, 19:30)
Sveikos,

svajoju apie floristikos kursus.  wub.gif
Bet ar nėra tikrai jokių galimybių juos gauti Vilniuje, jei turiu aukštąjį neuniversitetinį teisinį išsilavinimą? Kaip žinot ta profesija dabar nepaklausi. Ar apskritai dar būna tokie kursai?


Aš dabar lankau Kaune. Jau mėnesį, rašiau prieš tai. Šiaip jei turi išsilavinima kursus gauti yra sunku.

O patys kursai, tai negaliu atsidžiaugti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget The Pain @ 2009 10 18, 21:03)
Aš dabar lankau Kaune. Jau mėnesį, rašiau prieš tai. Šiaip jei turi išsilavinima kursus gauti yra sunku.

O patys kursai, tai negaliu atsidžiaugti wub.gif


Aš skaičiau jūsų komentarą prieš tai smile.gif Pavydžiu... ax.gif
Labai noriu tų kursų, nesu skaičių žmogus. Darydavau, atsimenu, įvairias kompozicijas mokyklai. Šaunu būtų tie kursai. Va (kaip niekad) išsilavinimas koją pakiša.
Turiu daug idėjų, bet va, įtikintį DB sunku tikriausiai.
Atsakyti
Pas mus viena kur apgyvendino tai i buta patenkinta ji ,sake twarkingas
Atsakyti
nu apie tuos kursus ivairius kur siuncia birza,tai as turiu savo nuomone,kad ten lievastis didziausia pasauly 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denciuke @ 2009 10 20, 16:54)
nu apie tuos kursus ivairius kur siuncia birza,tai as turiu savo nuomone,kad ten lievastis didziausia pasauly 4u.gif


O jūs buvote bent vienuose, kad taip teigiate?
Aš tarkim lankau floristiką, tai labai geri kursai. Labai išsamūs, medžiagos nemokamai, viską galima sau namo parsinešti. Jokiuose kituose, kur pat smoki stokių sąlygų tikrai nėra.
Kas kita yra kirpėjų ir manikiūrisčių, ten tikrai ne kas.
Atsakyti
QUOTE(Zemeje @ 2009 10 18, 23:06)
Aš skaičiau jūsų komentarą prieš tai  smile.gif Pavydžiu... ax.gif
Labai noriu tų kursų, nesu skaičių žmogus. Darydavau, atsimenu, įvairias kompozicijas mokyklai. Šaunu būtų tie kursai. Va (kaip niekad) išsilavinimas koją pakiša.
Turiu daug idėjų, bet va, įtikintį DB sunku tikriausiai.


O jūs DB sakėte a[ie savo išsilavinimą? Nes ir aš jį turiu. Čia nuo konsultantės priklauso. Su ja pašneki, kad tavo spec yra labai nepaklausi ir t.t.(aš baigus dailės akademiją), man ji diplomo iš vis nefiksavo ir patekau į tuos kursus. Bet čia nuo konsultantės lb daug kas priklauso
Atsakyti
geriau nesakyt kad turi aukstaji konsultantei
Atsakyti
o as norejaU KIRPEJU KURSUS MOKYTIS:( ESU BAIGUS PROGRAMAVIMA KLAIPEDOS KOLEGIJOJE, DB ESU MOTINYSTES ATOSTOGOSE, RUGPJUCIO 5D DIENA BAIGSIS IR GALVOJU VARYT I DB.
Atsakyti