Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai-II

QUOTE(raudona7 @ 2010 01 07, 09:50)
sveikutes 4u.gif

o as va dabar nesuprantu. mano tarpininke pasake kad nuo sausio 20 turetu prasideti mano pasirinkti kursai. dave siuntima gydytoju komisijai. kaip tik buvau apsirgus, tai pas savo daktare paklausiau ar reikia eiti komisija ar uztenka tik jos paraso. tai sake, jeigu dar tik kursai o ne dirbt einu tai pasirasys ir taip. bet apie joki tinkamumo testa nieko nesake g.gif  tik sake ateiti pas ja anksciau nei nustatyta, nes dar reikes suspeti per valanda pas psichologa nueiti g.gif  tai kazi kaip cia kas? gal ta testa pas psichologa ir daryt reikes blink.gif  ir tai va dar taip is jusu supratau, kad praeini medicinine, testa ir vistiek dar neaisku ar pakliusi i kursu? o as jau maniau, pasake kad bus tai vadinasi 100% kad priimta doh.gif


na kaip supratau kad ir duoda siuntima bet dar gali nepapulti i kursus, nes vistiek norinciuju yra nemazai, ir atsirenka vistiek pagal kazkokius kriterijus, nors kaip man sake, kad as turiu daug galimybiu papulti tai vis to ir tikiuosi ax.gif


Papildyta:
o dar va mane domintu, kai lankai tuos kursus, idomu kaip ten su stipendija, ji mokama visiem? g.gif ir keliones apmokejimai?
Atsakyti
o tai kada ir kur tas testas daromas. man tokio nedave g.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2010 01 07, 16:35)
o tai kada ir kur tas testas daromas. man tokio nedave g.gif


ir man nieko apie ji neminejo, tai gal nevisiem ji duoda dar daryti g.gif
Atsakyti
man tas testas irgi neteko,bet kiek pasako grupės mergos tai ten toks ant juoko biggrin.gif
Stipendija mokama visiems kas atsiųsti iš biržos,kelionpinigiai apmokami nustatyta tvarka mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos testas taip atliekamas pas psichologa.Bet ju yra ivairiu pagal pasirinkata specialybe.
Pvz. jei eisi mokytis apskaitininke-tai testas susijes su truputi paskaiciavimu, jei sekretore-tai tik i kelis klausimus atsakyti, jei kompiuterio vartojimo pagrindu kursai-tikrina jusu intelekta-yra IQ testai.
Kita medalio puse- ne visuose miestuose DB yra testai, kitos birzos ju neturi ir laikyti nieko nereikia.
Stipendija mokama uz lankytas valandas, o ne dienas. Taip pat apmoka keliones islaidas.
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2010 01 07, 19:34)
Merginos testas taip atliekamas pas psichologa.Bet ju yra ivairiu pagal pasirinkata specialybe.
Pvz. jei eisi mokytis apskaitininke-tai testas susijes su truputi paskaiciavimu, jei sekretore-tai tik i kelis klausimus atsakyti, jei kompiuterio vartojimo pagrindu kursai-tikrina jusu intelekta-yra IQ testai.
Kita medalio puse- ne visuose miestuose DB yra testai, kitos birzos ju neturi ir laikyti nieko nereikia.
Stipendija mokama uz lankytas valandas, o ne dienas. Taip pat apmoka keliones islaidas.


na aisku ax.gif
Atsakyti
sveikos, o info apie kursus teikia tik tarpininkės? nes ieškojau tokios info db puslapyje, bet neradau g.gif gal nežinau, kur tiksliai ieškot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasulensija @ 2010 01 09, 18:13)
sveikos, o info apie kursus teikia tik tarpininkės? nes ieškojau tokios info  db puslapyje, bet neradau g.gif  gal nežinau, kur tiksliai ieškot  blush2.gif

pas mus Šiauliuose sakydavo jaunimo darbo centre yr akursai ir jų datos,bet tarpininkės tai tikrai apie juos žino
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2010 01 09, 19:43)
pas mus Šiauliuose sakydavo jaunimo darbo centre yr akursai ir jų datos,bet tarpininkės tai tikrai apie juos žino


Jei nori suzinoti kokie kursai bus ateisty, tai klausk savo tarpininkes, o kokie jau yra suplanuoti kursai ir kiek pateks zmoniu i juos, buna DB iskabinta skelbimu lentose.
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
na lyg ir kiek skaiciau tai neradau atsakymo i man rupima klausima .. tai va, mokausi as dieniniame tai i kursus priimtu ar ne?
nes noreciau biski dar patobuleti, gal lengviau darbeli butu galima susirasti kai dabar tokie baisus laikai... verysad.gif
Atsakyti
Kiek žinau dieniniam mokantis neduoda kursų, tik neakivaizdiniam.




Gal kas Klaipėdoj nuo vasario 1 į apskaitininkų kursus eis?
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2010 01 13, 22:53)
Kiek žinau dieniniam mokantis neduoda kursų, tik neakivaizdiniam.
Gal kas Klaipėdoj nuo vasario 1 į apskaitininkų kursus eis?

ar yra nuo vasario 1d. apskaitn.kursai? Kazkaip negirdejau ir nemaciau ?
Papildyta:
QUOTE(toxic007 @ 2010 01 13, 22:24)
Sveikos  biggrin.gif 
na lyg ir kiek skaiciau tai neradau atsakymo i man rupima klausima .. tai va, mokausi as dieniniame tai i kursus priimtu ar ne?
nes noreciau biski dar patobuleti, gal lengviau darbeli butu galima susirasti kai dabar tokie baisus laikai...  verysad.gif

Kaip tu mokydamasi dieniniame skyriuje, dar suspetum nuo ryto iki kokios 16 val. sedeti DB kursuose. Juk DB kursai tai nuo 8 iki 15 ar 16 val. kiekviena diena.
Atsakyti