Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai-II

O mergaitės, kada jūs pinigėlius gaunat? Mėnesio pradžioje? smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
esu is kns gal kuri lanket kirpeju kursus?kiek trunka? kaip paruosia ir pan?

dekui uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(saule.vaida @ 2010 01 28, 15:43)
Sveikos mergaites,
esu is kns gal kuri lanket kirpeju kursus?kiek trunka? kaip paruosia ir pan?

dekui uz atsakymus


Tiksliai nieko nezinau.nes mano sese dabar lanko juos Kaune,mokysis nuo sausio 14 iki rugpjucio net.daugiau nelabai ka zinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2010 01 27, 18:02)
Sakyciau 99 % patekau i kursus. Rytoj einu i susirinkima,kur formuos  nuo vasario men grupe.
Taip mercedes, jei dabar nepatenki, lauki kada bus kursai i kuriuos nori patekti sekanti karta.
4u.gif



Sveika mirksiukas.gif Sakyk, kodel esi 99% isitikinus kad patekai?
As gruodi buvau 100% isitikinus, o sausi nuejau pas konsultante, tai sake turbut pateks, va siuntimas praeik del viso ko med apziura ir atnesk su atestatu kita karta. Tai dabar pergyvenu, kad vel nepateksiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2010 01 29, 11:26)
Sveika  mirksiukas.gif Sakyk, kodel esi 99% isitikinus kad patekai?
As gruodi buvau 100% isitikinus, o sausi nuejau pas konsultante, tai sake turbut pateks, va siuntimas praeik del viso ko med apziura ir atnesk su atestatu kita karta. Tai dabar pergyvenu, kad vel nepateksiu... g.gif


Tai nuojauta manes neapgavo. Patekau i kursus ir pirmadieni pradedu mokytis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2010 01 29, 12:34)
Tai nuojauta manes neapgavo. Patekau i kursus ir pirmadieni pradedu mokytis.  thumbup.gif



Sveikinu :-)
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2010 01 28, 14:25)
Radau DB siūlomus kursus internete ir biski nusivyliau,gal geriau dabar nepatekčiau ir palaukčiau kitų.Nes mane užrašė"Finansų apskaita ir valdymas UAB naudojant kompiuterius"

QUOTE(mercedes @ 2010 01 28, 14:49)
Man labiau tiktų apskaitininkės kursai,nes teko tokį darbą dirbti.Ir kaškaip naudingesni atrodo  g.gif

Аr gi tai ne tas pats? Dabar baigiu apskaitininku kursus - ten irgi visas darbas susijes su kompu...O finansu apskaita - tai pagrindynes pamokos.

Ir kiek laiko reikia mokytis Finansų apskaita ir valdymas UAB naudojant kompiuterius"?


Ir dar kai ka noriu pasakyt - kai gausit siuntyma i kursus rinkites ne pasalpa, o stipendija. Tada po kursu dar gausit neismoketa dali bedarbio pasalpos.Tai labai svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Marianna @ 2010 01 30, 00:08)
Ir dar kai ka noriu pasakyt - kai gausit siuntyma i kursus rinkites ne pasalpa, o  stipendija. Tada po kursu dar gausit neismoketa dali bedarbio pasalpos.Tai labai svarbu.

drinks_cheers.gif mūsų merginoms taip patarė biržos darbuotoja thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2010 01 29, 12:34)
Tai nuojauta manes neapgavo. Patekau i kursus ir pirmadieni pradedu mokytis.  thumbup.gif

Sveikinimai 4u.gif


QUOTE(Marianna @ 2010 01 30, 01:08)
Аr gi tai ne tas pats? Dabar baigiu apskaitininku kursus - ten irgi visas darbas susijes su kompu...O finansu apskaita - tai pagrindynes pamokos.

Ir kiek laiko reikia mokytis Finansų apskaita ir valdymas UAB naudojant kompiuterius"?


Gal ne visiškai tas pat,nes šitie kursai truks apie 2 mėn,o apskaitininkų dvigubai ilgiau. g.gif
Atsakyti
mercedes, dėkui už sveikinimus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambasadore: 30 sausio 2010 - 16:04
Na kur dingot merginos?Pasidalinkit įspūdžiais apie DB kursus, kas planuojate kada mokytis ir kokius? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ambasadore @ 2010 02 01, 17:31)
Na kur dingot merginos?Pasidalinkit įspūdžiais apie DB kursus, kas planuojate kada mokytis ir kokius?  4u.gif  4u.gif


Oj, laaaaaabai noriu, kad pasisektu ir papulciau i kursus nuo vasario 8.. Poryt einu pas savo konsultante, turi pranesti zinia.. - tikiuosi gera smile.gif
Atsakyti