Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai-II

sveiki... norejau pasidometi ar kad gauciau kursus turiu prastovet kazkuri laika darbo birzoje? noriu stot i siauliu darbo birza, jauciu kad nei darbo nepasiulys, nei kursu, nes esu baigus tik 12kl. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bonitute20 @ 2010 06 14, 13:50)
sveiki... norejau pasidometi ar kad gauciau kursus turiu prastovet kazkuri laika darbo birzoje? noriu stot i siauliu darbo birza, jauciu kad nei darbo nepasiulys, nei kursu, nes esu baigus tik 12kl. doh.gif

Kursus tai tikrai galit lankyti, aisku ne visus. mirksiukas.gif
nepopuliarius kursus, tai pasiulo neturintiems net 12kl issilavinimo.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Sakykite, kaip dabar su kursais DB Kaune? Kokios jų gavimo sąlygos- ar gali juos gauti žmogus su aukštuoju (magistru), nes norisi kokios praktikos,o kursuose būtų galima jos tikėtis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2010 07 12, 12:42)
Sveikutės  4u.gif
Sakykite, kaip dabar su kursais DB Kaune? Kokios jų gavimo sąlygos- ar gali juos gauti žmogus su aukštuoju (magistru), nes norisi kokios praktikos,o kursuose būtų galima jos tikėtis... blush2.gif

Mano ziniom metu po baigimo negalima, ir savo baigtos specialybes kursu manau irgi negausi g.gif
Nes bent man sake, kad duoda kursus, jei specialybe nera populiari g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liūtė* @ 2010 07 12, 12:02)
Mano ziniom metu po baigimo negalima, ir savo baigtos specialybes kursu manau irgi negausi  g.gif
Nes bent man sake, kad duoda kursus, jei specialybe nera populiari g.gif


Aišku, tuomet nieko gero doh.gif Nes mano magistro specialybė apskaita, bet juk nieko ten neišmokau, tai noris kursų unsure.gif
O kaži kur galim agauti informacijos apie tuos kursus, nes susitikimas su savo konsultante tik rugsėjį kažkada doh.gif
Nežinau kaip galima db susirast darbą, kai be patirties esi,o jos niekas neduoda...sakau bent kursai gal gelbėtų padėti.. verysad.gif
Atsakyti
Pasiskambinkite savo konsultantei ir paklauskite del kursu 4u.gif Kokios galimybes ir t.t. Tada jau bus aisku smile.gif

Atsakyti
Taigi susisiekiau su Kauno db dėl kursų, atsakė,kad db jų nėra, nes laukiamas projektas baigsis rugpjūčio antroje pusėje, tada bus gautas finansavimas ir nupirkti kursai iš ES. Paklausus kokios galimybės gauti tuos kursus esant magistro absolvente net keletą kartų pakartojo,kad tik šiemet baigus ir turint specialybę,o tuo labiau magistro laipsnį gauti kursus JOKIŲ ŠANSŲ... Tada dar pridūrė,kad juos galėčiau gauti kada nors gal- suprask,kai kelis metus nesusirasiu darbo... doh.gif
Tokia tai vat situacija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2010 07 12, 15:00)
Taigi susisiekiau su Kauno db dėl kursų, atsakė,kad db jų nėra, nes laukiamas projektas baigsis rugpjūčio antroje pusėje, tada bus gautas finansavimas ir nupirkti kursai iš ES. Paklausus kokios galimybės gauti tuos kursus esant magistro absolvente net keletą kartų pakartojo,kad tik šiemet baigus ir turint specialybę,o tuo labiau magistro laipsnį gauti kursus JOKIŲ ŠANSŲ... Tada dar pridūrė,kad juos galėčiau gauti kada nors gal- suprask,kai kelis metus nesusirasiu darbo... doh.gif
Tokia tai vat situacija  verysad.gif

Tai normalu, jus ka tik baigete universiteta, jusu zinios sviezios, jum pagal specialybe siulo ieskotis darbo. Vat po metu jau galesite tiketis galbut kursu. ( niuansu nezinau ).
Atsakyti
Ar baigus kursus imanoma rasti darba(kompiuteriu kursai)? Gal kas nors isidarbinote su darbo birzos pagalba baige kursus?
Atsakyti
Norejau pasiteirauti ar uzsiregistravus darbo birzoje ir norint eiti i kursus, kursai vyksta tik darbo rinkos mokymo centre ar ir kitur kur siuncia?Siauliu darbo rinkos centre yra buhalteres specialybes kursai, bet ju dirbancioms metus si darba, kaip ir mokymo testinumas, o ne pradmenys.. doh.gif

o gal yra baigusiu ir kirpeju kursus darbo birzos kursuose? gal yra kokiu atsiliepimu?
Atsakyti
As Kauno darbo birzoje stoviu jau beveik metus, norejau nuo pat isirasymo eiti i manikiurisciu kursus, bet kiek ateidavau tiek sakydavo, kad nera kursu, bus uz poros menesiu, po poros menesiu vel ta pati sakydavo, tai taip iseina, kad jie savus ten sukisa doh.gif Siandiena buvau, tai sake po nauju biggrin.gif sakau, tai gal as susirinksiu pinigu ir eisiu uz savo pinigus, nes cia lauksiu dar metus tu kursu.
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2010 09 28, 17:23)
As Kauno darbo birzoje stoviu jau beveik metus, norejau nuo pat isirasymo eiti i manikiurisciu kursus, bet kiek ateidavau tiek sakydavo, kad nera kursu, bus uz poros menesiu, po poros menesiu vel ta pati sakydavo, tai taip iseina, kad jie savus ten sukisa  doh.gif Siandiena buvau, tai sake po nauju  biggrin.gif  sakau, tai gal as susirinksiu pinigu ir eisiu uz savo pinigus, nes cia lauksiu dar metus tu kursu.



Kiek zinau is kauno darbo birzos yra siunciami zmones nuo spalio i kursus vienoj profesinej. bet kad savus ten tiktai siustu tai sito negirdejau dar. kaip tik, kas nori kursu tas ir gauna, kai tik atsiranda vietu. o gal tu turi issilavinima aukstesni nei vidurinis? ir taves del to nesiuncia.
Atsakyti